عکس های مراسم سالگرد حبیب محبیان خواننده خرداد ۹۶

عکس , فرهنگ و هنر ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های مراسم سالگرد حبیب محبیان خواننده خرداد ۹۶

حبیب محبیان یکی از خوانندگان قدیمی ایران بود که الان یک سال است که از میان ما رفته و تعدادی از دوستداران این هنرمند فقید در روز بزرگداشت سالگرد او دور هم جمع شده و ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما عکس های مراسم یادبود حبیب خواننده را گرداوری کرده ایم.

اولین مراسم سالگرد درگذشت حبیب محبیان

تعدادی از علاقه مندان به عرصه هنر و موسیقی برای برگزاری اولین مراسم سالگرد حبیب خواننده ایرانی در کنار مزارش جمع شدند.حبیب خواننده

نخستین سالگرد وفات حبیب محبیان خواننده و ترانه سرای ایرانی عصر پنجشنبه بر سر مزارش در مسجد قدس روستای نیاسته منطقه کتالم رامسر برگزار شد.در این مراسم که جمع زیادی از مردم و علاقه مندان به هنر و موسیقی حضور داشتند، یکی از مداحان اهل بیت مداحی کرد.

عکس های مراسم سالگرد حبیب خواننده

عکس های مراسم سالگرد حبیب محبیان خواننده خرداد 96 عکس های مراسم سالگرد حبیب محبیان خواننده خرداد 96

زندگینامه حبیب محبیان خواننده

مرحوم محبیان در بیست و دوم خرداد سال گذشته در سن ۶۳ سالگی به علت ایست قلبی در منزلش در کتالم رامسر دار فانی را وداع گفت.
حبیب، چهارم مهر ۱۳۳۱ خورشیدی در شمیران تهران به دنیا آمد ، سال ۱۳۶۰ ایران را ترک کرد و سال ۱۳۶۴ در لس آنجلس آمریکا ساکن شد.
او سال ۱۳۸۸ با نگارش نامه ای به رئیس دولت دهم خواستار حضور در کشور شد و با موافقت ضمنی و پذیرفتن رعایت برخی شروط به همراه خانواده اش به ایران بازگشت و در رامسر اقامت کرد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com