حمله مداح معروف و داماد احمدی نژاد به ترانه علیدوستی

دانلود , فرهنگ و هنر ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

حمله مداح معروف و داماد احمدی نژاد به ترانه علیدوستی

احد قدمی داماد خواهر احمدی نژاد است. احد قدمی به تازگی در مصاحبه ای صحبت هایی در مورد ترانه علیدوستی عنوان کرده که بسیار خبرساز شده است. همانطور که می دانید ترانه علیدوستی بسیاری از اوقات رفتار و منش فمنیست ها را دارد و همین هم باعث بیان صحبت هایی از سوی احد قدمی مداح معروف شده است. پورتال وهاران در این مقاله فیلم واکنش احد قدمی به ترانه علیدوستی را برای شما عزیزان منتشر می کند. همچنین در ادامه این مقاله می توانید بیوگرافی احد قدمی را مطالعه نمایید.

فیلم مصاحبه با احد قدمی فروردین ۹۶

دانلود فیلم مصاحبه با احد قدمی فروردین ۹۶

فیلم کامل مصاحبه احد قدمی در مورد ترانه علیدوستی

دانلود فیلم کامل مصاحبه احد قدمی در مورد ترانه علیدوستی

حمله مداح معروف و داماد احمدی نژاد به ترانه علیدوستی

زندگینامه احد قدمی

احد قدمی داماد خواهر احمدی نژاد

احد قدمی مداحی که شهرتش را مدیون همراهی با عبدالرضا هلالی است؛ تا پیش از این و بعد از انتخابات شوراها و انتخاب خانم پروین احمدی‌نژاد به صندلی مدیر کل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور رسید ولی بعد از اعتراضات گسترده از این سازمان جدا شد.

اما وی بعد از این انفصال اجباری ، بیکار نشد و طی حکمی از سوی علی ترکاشوند، رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به سمت ریاست مجموعه ورزشی شهید کشوری منصوب شد.

برخورد با داماد پروین احمدی‌نژاد از سوی بازرس رئیس‌جمهور؟

احد قدمی که پیشتر شهرت او در مداحی بود و در گذشته در حراست یک شرکت خودروسازی به کار گرفته شده بود، پس از انتخابات شوراها و انتخاب خانم پروین احمدی‌نژاد، به مدیر کلی حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور منصوب شد.

شنیده‌های خبرنگار وهاران حاکی از آن است که دستور برکناری مسئول حراست سازمان شهرداری‌های کشور صادر شده است.

بنا بر این گزارش، احد قدمی که پیشتر شهرت او در مداحی بود و در گذشته در حراست یک شرکت خودروسازی به کار گرفته شده بود، پس از انتخابات شوراها و انتخاب خانم پروین احمدی‌نژاد، به مدیر کلی حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور منصوب شد. وی داماد خانم پروین احمدی‌نژاد است.

اما ‌به تازگی برخی مقامات مسوول در تماس با سید مهدی هاشمی،‌ سرپرست وزارت کشور، خواستار کنار گذاشتن وی شده اند.

برخی شنیده‌های تاییدنشده حاکی از آن است که این دستور از سوی بازرسی ویژه رئیس‌جمهور که توسط داوود احمدی‌نژاد، برادر رئیس‌جمهور هدایت می‌شود، صادر شده است که در این صورت نشان‌دهنده بی‌توجهی به روابط فامیلی در برخورد با تخلف احتمالی است.

خبرنگار وهاران همچنین درباره علت این برکناری اطلاع دقیقی نیافته است.

گفتنی است، سازمان شهرداری‌های وزارت کشور از جمله سازمان‌های ثروتمند دولت است.

حمله مداح معروف و داماد احمدی نژاد به ترانه علیدوستی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of