پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر ۹۶ + عکس نوه احمدی نژاد

اخبار , عکس ۰۶ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر ۹۶ + عکس نوه احمدی نژاد

همانطور که می دانید پسر محمود احمدی نژاد و دختر اسفندیار رحیم مشایی چند سال قبل با هم ازدواج کردند که به تازگی صاحب اولین فرزند خود شده اند. عکس نوه محمود احمدی نژاد تیر ۹۶ در فضای مجازی منتشر شده است. اگر می خواهید از جزئیات خبر پدر بزرگ شدن محمود احمدی نژاد در سال ۹۶ آگاه شوید این مقاله پورتال وهاران را تا پایان دنبال کنید چرا که عکس نوه محمود احمدی نژاد در در سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

پدربزرگ شدن احمدی نژاد در سال ۹۶

اولین فرزند حاصل ازدواج پسر احمدی نژاد و دختر مشایی به دنیا آمد.

پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد

به دنیا آمدن نوه احمدی نژاد سال ۹۶

ازدواج دختر مشایی و پسر اجمدی نژاد

مراسم ازدواج نزدیک به ۴ ساعت طول کشید که پذیرایی با میوه و شیرینی بود و نماز جماعت مغرب و عشا هم به امامت احمدی نژاد برگزار شد. از شام هم خبری نبود؛ “به همین سادگی”. به گزارش خبرنگار«جهان»، مجلس زنانه در منزل آقای مشایی و مجلس مردانه در منزل صاحبخانه آقای مشایی که پدر شهید و شغل وی نیز بنایی می‌باشد، برگزار شد. تعداد میهمانان مرد ۲۰ نفر و میهمانان زن ۲۵ نفر بودند و خطبه عقد را حاج آقا ثمری خواند. مهریه نیز ۱۴ سکه بهار آزادی به نیت ۱۴ معصوم(ع). در ایام عید مراسم خواستگاری نیز در عین سادگی برگزار شد. احمدی نژاد در این مراسم به دیدار صاحب خانه آقای مشایی که پدر شهید هستند، رفت. قبل از برگزاری مراسم ازدواج نیز آقای احمدی نژاد اظهار داشت که اگر ایشان اجازه بدهند، مراسم مردانه در منزل این شهید بزرگوار برگزار شود، که این امر محقق شد. مراسم ازدواج نزدیک به ۴ ساعت طول کشید که پذیرایی با میوه و شیرینی بود و نماز جماعت مغرب و عشا هم به امامت احمدی نژاد برگزار شد. از شام هم خبری نبود؛ “به همین سادگی”.

عکس های مراسم ازدواج پسر احمدی نژاد و دختر مشایی

پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد پدر بزرگ شدن احمدی نژاد تیر 96 + عکس نوه احمدی نژاد

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of