گوهر خیراندیش در دورهمی ۲۲ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی و عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

گوهر خیراندیش در دورهمی ۲۲ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی و عکس

گوهر خیراندیش در دورهمی اردیبهشت ۹۶ حضور می یابد. دورهمی جمعه ۲۲ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی گوهر خیراندیش ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های گوهر خیراندیش در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه گوهر خیراندیش در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی گوهر خیراندیش و عکس های گوهر خیراندیش را مطالعه و مشاهده نمایید.

دورهمی گوهر خیراندیش اردیبهشت ۹۶

شامگاه جمعه ۲۲ اردیبهشت ۹۶ برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . مهران مدیری برنامه را با موضوع امداد و نجات و با حضور داوطلبین هلال احمر آغاز کرد.

گوهر خیراندیش بازیگر خوب کشورمان که این روزها سریال دیوار به دیوار با بازی او از شبکه سه سیما پخش میشود مهمان برنامه دورهمی بود که ویلچر روی صحنه آمد. ( گوهر خیراندیش سر صحنه دیوار به دیوار دچار شکستگی از ناحیه پا شده بود )
ماجرای مصدومیت های گوهر خیراندیش سر صحنه فیلم هایش

مهران مدیری از گوهر خیراندیش پرسید چرا اینقدر سر کارهایتان صدمه دیدید؟ خانم خیراندیش گفت:من سرکار بانو ، حماسه آب و سر صحنه خیلی از فیلمهای دیگر دچار آسیب دیدگی شدم اما من قوی تر از اینها هستم و به بازی کردن ادامه میدهم اگر بگویم حس مسئولیت در قبال کارهایی که بر عهده گرفته ام باعث اینکار می شود شعار نداده ام و درباره مصدومیت سر فیلم برداری هایش گفت و از مهران مدیری خواست چند خط غزل و ترانه مردم را مهمان کند که مهران مدیری گفت به خدا من اصلا بلد نیستم بدون ساز بخوانم.

مهران مدیری ادامه داد شما درس هر ۳ رشته پزشکی ، زبان انگلیسی و هنر قبول شدید ، از انتخابتان پشیمان نیستید ؟ بازیگر دیوار به دیوار گفت :من خوشبخت ترین آدم روی زمین هستم چون مردم من را دوست دارند من دلم می خواست پزشک شوم ولی از خون می ترسم.

مهران مدیری ادامه داد از تئاتر شروع شد؟ گوهر خیراندیش گفت :از اسماعیل خانی شروع شد که در یک تئاتر اسماعیل خانی من را انتخاب کرد و بعد از آن در دانشگاه قبول شدم و این کار را ادامه دادم.

مهران مدیری درباره سن خانم خیراندیش پرسید که گفت:من یکی از روزهای شهریور ماه در شیراز به دنیا آمدم خودتان سرچ کنید و ببینید چند سالم است که مهران مدیری گفت من سرچ کرده ام شما متولد اول شهریور ۱۳۳۳ هستید و ادامه داد شما فیلم های خیلی خوبی دارید، کدام شان را بیشتر دوست دارید ؟گوهر خیراندیش گفت :من فیلم هایم را با وسواس زیادی انتخاب می کنم و به نظرم همه آنها درجه یک هستند من همه این نقش ها و فیلم هایم را دوست دارم اما جوایزم بیشتری برای فیلم بانو و اذر شهدخت و چند فیلم دیگر است.

مجری دورهمی ادامه داد شما تنها بانوی هستید که هیچ ابایی از هیچ نوع گریمی ندارید و این دلیل ماندگاری شماست که خانم خیراندیش گفت من در توکیو بدون توقف یا فیلم دایره زنگی گریم خیلی خاصی داشتم .

در این بخش از گفت دوباره گوهر خیراندیش موضوع خواندن مهران مدیری را مطرح کرد که دوباره مهران مدیری گفت به خدا بدون ساز نمی توانم بخوانم.

ماجرای آشنایی و ازدواج گوهر خیراندیش با مرحوم اسماعیل خانی

مجری برنامه دورهمی پرسید عاشق شدید؟ بازیگر دیوار به دیوار گفت:بله وقتی کلاس نهم بودم و در تئاتر مشغول بازی بودم آقای اسماعیل خانی من را به خانه میرساند . یکی از روزها وقتی من را به خانه رساند مادرم به او گفت لطفا دیگر این کار را نکنیید من خودم به دنبال دخترم می آیم. یک روز اسماعیل خانی گفت به مادرت بگو آبگوشت درست کند تا من به خانه شما بیایم . وقتی به منزل ما آمد ماجرای ازدواج را مطرحح کرد که مادرم گفت:دختر من خیلی جوان است و هیچ کاری بلد نیست حتی بلد نیست لباس هایش را جمع کند و اصلا نمیتواند یک زندگی را اداره کند ولی ما ۳۸ سال با هم زندگی کردیم.

در این بخش از گفتگو مهران مدیری گفت از بچه هایتان بگویید ؟ خانم خیراندیش گفت :من سه فرزند دارم. پسرم صدای خوبی دارد و در حال حاضر در آلمان زندگی میکند . دخترم آزاده در معمای شاهه بازی کرده بود و الان تئاتر کار میکند و دختر دیگرم آمریکا است و دوستت داشت دندانپزشکی بخواند اما شرایط مالی من اجازه نداد.

مجری برنامه دورهمی پرسید دختر به هنرمند میدهید؟ گوهر خیراندیش گفت بله ولی باید بدانید به چه کسی و چگونه ، انتخاب دختر و پسر باید درست باشد و درباره طلاق در بین هنرمندان گفت.

مهران مدیری پرسید در ازای چه چیزی حاضرید این حرفه را کنار بگذارید؟ خانم خیراندیش گفت :در ازای تامین بودن و داشتن یک نقش کوچک در تئاتر حاضرم کنار بروم و استراحت کنم و ادامه داد بازیگر حرفه بسیار سختی است ، تو باید در هر شرایطی بازی کنی چه غمگین باشی چه خوشحال باید نقشت را بازی کنی.

مجری دورهمی پرسید عمیقا احساس خوشبختی میکنید؟ گوهر خیراندیش گفت:بله الان که در بین شما هستم احساس خوشبختی میکنم اما وقتی شرایط جامعه را میبینم و مشکلات خانه را ، خیلی احساس خوشبختی نمیکنم ولی آدم خوش بینی هستم .

سوال آخر مهران مدیری از خانم خیراندیش این بود که به موزه دورهمی چه چیزی میدهید که خانم بازیگر گفت:من اهل شیرازم و یک شیرازی بهترین چیزی که میتواند هدیه بدهد حافظ است و یک یک دیوان حافظ از مرحوم قزوینی با ویراستاری دکتر غنی به موزه دورهمی هدیه داد.

گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس

عکس امید اسماعیل خانی پسر گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس

عکس آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس

عکس دختران گوهر خیراندیش / آزاده و آناهیتا اسماعیل خانی

گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس

عکس کودکی گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس

عکس قدیمی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی

گوهر خیراندیش در دورهمی 22 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس

زندگینامه گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش (زاده ۱ شهریور ۱۳۳۳، شیراز) بازیگر و مدرس پیشکسوت سینما، تئاتر، تلویزیون و گوینده رادیو است.[۴] وی دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است. جمشید اسماعیل‌خانی همسر وی بود.

گوهر خیراندیش در سال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان فعالیت وی با گروه تئاتر در شیراز آغاز شد و در همین سال بود که با جمشید اسماعیل‌خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این‌دو گشت که حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر به نام‌های امید، آزاده و آناهیتا است. او با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می‌پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. وی در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می‌آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می‌پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می‌شود. خیراندیش سپس بازی را در سینما، تئاتر و تلویزیون ادامه می‌دهد. او با فیلم روزهای انتظار فعالیتش را در سینما آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید. گوهر خیراندیش همیشه در نقش‌های متفاوت ظاهر شده است. وی همچنین چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول است.[۵][۶][۷]

وی یکی از اساتید ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد.[۸]

وی پیشنهاد بازی را در سریال دارا و ندار و فیلم اخراجی‌ها را علی‌رغم پیشنهاد مالی خوب به جهت نقش‌های ضعیف نپذیرفت. به عقیده وی یکی از رموز ماندگاری یک بازیگر این است که هر نقشی را فقط برای مسائل مالی قبول نکند.[۹]

حادثه هنگام فیلمبرداری گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در ۲۹ مهرماه ۱۳۹۲، در هنگام ایفای نقش در فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، به کارگردانی بهروز افخمی بر اثر سانحه تصادف دچار مصدومیت شد و از ناحیه سر و استخوان ترقوه دچار شکستگی شد. در این حادثه که در سر صحنه فیلمبرداری در رینه در پلور آمل رخ داد، خیراندیش برای فیلمبرداری یکی از صحنه‌ها با ماشین در حال حرکت بود که به طور اتفاقی با یکی از ماشین‌های محلی که ناگهان از فرعی بیرون می‌آید تصادف می‌کند. او پس از انتقال به بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت.[۱۰][۱۱][۱۲][۱۳]

جوایز گوهر خیراندیش

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم رسم عاشق‌کشی (بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بهمن ۱۳۸۲)
برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم ارتفاع پست (بیستمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۳۸۰)
برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم دعوت (دوازدهمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۷)
برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم دنیا (هفتمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۲)
برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم واکنش پنجم (هفتمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۲)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن سال برای فیلم ارتفاع پست (هفدهمین دوره منتخب نویسندگان و منتقدان، ۱۳۸۱)
نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن برای فیلم واکنش پنجم (بیست‌ویکمین جشنواره فیلم فجر، ۱۳۸۱)
نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم جنگجوی پیروز (هفدهمین جشنواره فیلم فجر، ۱۳۷۷)
نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم چهره (چهاردهمین جشنواره فیلم فجر، ۱۳۷۴)
نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم زیر بام‌های شهر (هشتمین جشنواره فیلم فجر، ۱۳۶۸)
نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم ارتفاع پست (ششمین جشن خانه سینما، ۱۳۸۱)[۱۴]

تئاترهای گوهر خیراندیش

ملاقات بانوی سالخورده (به کارگردانی حمید سمندریان)[۱۵]
گل یخ (به کارگردانی کیومرث پوراحمد)
عروسی خون (به کارگردانی علی رفیعی)
خاک (به کارگردانی جمشید اسماعیل خانی) ۱۳۴۹
مضرات دخانیات (به کارگردانی علی شجاعیان) ۱۳۴۹
افسانه وفا (به کارگردانی احمد سپاسدار) ۱۳۵۱
شهر بیدار (به کارگردانی حبیب دهقان نسب) ۱۳۵۱
نابغه‌ای از دودمان اریارمنه (به کارگردانی حمید مظفری) ۱۳۵۲
مار در استین (به کارگردانی مجید افشاریان)۱۳۵۲
رستم و سهراب (به کارگردانی حمید مظفری) ۱۳۵۲
پهلوان کچل (به کارگردانی حمید مظفری) ۱۳۵۳
از نو (به کارگردانی حمید مظفری) ۱۳۵۴
مستاجر (به کارگردانی لایق) ۱۳۵۵
ادب مرد به ز دولت اوست (به کارگردانی لایق) ۱۳۵۸
قهوه‌خانه‌ای در آخر زمان (به کارگردانی لایق) ۱۳۵۶
بلبل سرگشته (به کارگردانی لایق) ۱۳۵۸
وزیر خان لنکران (به کارگردانی جمشید اسماعیل خانی) ۱۳۵۸
چشم در برابر چشم (به کارگردانی جمشید اسماعیل خانی) ۱۳۵۱
خرس نوشته (به کارگردانی علی شجاعیان) ۱۳۵۹
خواستگاری (به کارگردانی علی شجاعیان) ۱۳۵۹
پروانه مفرغی (به کارگردانی جمشید اسماعیل خانی) ۱۳۵۹
گرگ (به کارگردانی نعمت اسدالهی) ۱۳۵۸
پروازبندان (به کارگردانی عباس جمالی) ۱۳۵۶
دیکته و زاویه (به کارگردانی غلامحسین ساعدی، عباس جمالی) ۱۳۵۶
شویک در جنگ جهانی دوم (به کارگردانی فرهاد مجدابادی) ۱۳۶۰
انژلیکا (به کارگردانی ایرج راد) ۱۳۵۹
هرراتی و کوریانی (به کارگردانی فرهاد مجدابادی) ۱۳۶۱
حماسه ننه خضیره (به کارگردانی کار گروهی اداره برنامه نمایش) ۱۳۵۹
شرف خون
تراژدی کسری (به کارگردانی مجید مظفری) ۱۳۶۲
ادب مرد به ز دولت اوست (به کارگردانی فرهاد مجد آبادی)
غارنشینان (به کارگردانی گوهر خیراندیش) ۱۳۶۵
مستاجر جدید (به کارگردانی کرم رضایی) ۱۳۶۷
توکایی در قفس (به کارگردانی گوهر خیر اندیش) ۱۳۵۱
ماهی سیاه کوچولو (به کارگردانی گوهر خیر اندیش) ۱۳۵۰
خورشید خانوم (به کارگردانی گوهر خیر اندیش) ۱۳۵۱
حسنک کجایی (به کارگردانی گوهر خیر اندیش) ۱۳۵۰
گل آمد بهار آمد (به کارگردانی گوهر خیر اندیش) ۱۳۴۹
مهمانهای نا خوانده (به کارگردانی گوهر خیر اندیش) ۱۳۴۹
بلوغ (به کارگردانی ناصر نجفی) ۱۳۵۸
مستاجر جدید (به کارگردانی کرم رضایی) ۱۳۶۵
توراندوخت (به کارگردانی کرم رضایی) ۱۳۷۵
گزارش محرمانه اوکتاویا (به کارگردانی فرهاد مجد آبادی) ۱۳۴۹
چرخه آتش (به کارگردانی سیاوش تهمورث) ۱۳۷۸
عروسی خون (به کارگردانی دکتر علی رفیعی) ۱۳۷۷
روزی روزگاری آبادان (به کارگردانی دکتر علی رفیعی) ۱۳۷۷

فیلم های گوهر خیراندیش

من و شارمین (۱۳۹۴)
نیمه شب اتفاق افتاد (۱۳۹۴)
در مدت معلوم (۱۳۹۳)
رخ دیوانه (۱۳۹۳)
ایران برگر (۱۳۹۳)
آتش‌بس ۲ (۱۳۹۳)
آذر، شهدخت، پرویز و دیگران (۱۳۹۲)
نقش نگار (۱۳۹۲)
آهوی پیشونی سفید (۱۳۹۰)[۱۶]
میگرن (۱۳۹۰)
روییدن در باد (۱۳۹۰)
اختاپوس (۱۳۹۰)
خنده در باران (حضور افتخاری – ۱۳۹۰)
در امتداد شهر (۱۳۸۹)
دل‌شکسته (حضور افتخاری – ۱۳۸۷)
تهران ۱۵۰۰ (۱۳۸۷)
دعوت (۱۳۸۷)
صندلی خالی (۱۳۸۷)
کلانتری غیرانتفاعی (۱۳۸۷)
یک اشتباه کوچولو (محسن دامادی ۱۳۸۷)
دایره زنگی (۱۳۸۶)
استخوونای بابام (۱۳۸۶)
محاکمه (ایرج قادری – ۱۳۸۵)
بی‌وفا (اصغر نعیمی – ۱۳۸۵)
گل یخ (کیومرث پوراحمد – ۱۳۸۳)
تردست (محمدعلی سجادی – ۱۳۸۳)
سیزده گربه روی شیروانی (علی عبدالعلی‌زاده – ۱۳۸۲)
مکس (سامان مقدم – ۱۳۸۲)
نقاب (پوکر) (کاظم راست‌گفتار – ۱۳۸۲)
توکیو بدون توقف (سعید عالم زاده – ۱۳۸۱)
دنیا (منوچهر مصیری – ۱۳۸۱)
واکنش پنجم (تهمینه میلانی- ۱۳۸۱)
رسم عاشق‌کشی (خسرو معصومی – ۱۳۸۱)
ارتفاع پست (ابراهیم حاتمی‌کیا – ۱۳۸۰)
نان و عشق و موتور ۱۰۰۰ (ابوالحس داودی، ۸۰–۱۳۷۹)
مربای شیرین (مرضیه برومند – ۱۳۷۹)
میکس (داریوش مهرجویی – ۱۳۷۸)
سهراب (سعید سهیلی – ۱۳۷۸)
جنگجوی پیروز (کمال تبریزی – ۱۳۷۷)
شیدا (کمال تبریزی – ۱۳۷۷)
ساغر (سیروس الوند – ۱۳۷۶)
چهره (سیروس الوند – ۱۳۷۴)
بوی خوش زندگی (ابوالحسن داوودی – ۱۳۷۳)
عیالوار (پرویز صبری – ۱۳۷۱)
لبه تیغ (جمال شورجه – ۱۳۷۱)
یک مرد، یک خرس (مسعود جعفری جوزانی – ۱۳۷۱)
مدرسه پیرمردها (علی سجادی‌حسینی – ۱۳۷۰)
بانو (داریوش مهرجویی – ۱۳۷۰)
سایه خیال (حسین دلیر – ۱۳۶۹)
همه یک ملت (۱۳۶۹)
زیر بام‌های شهر (اصغر هاشمی – ۱۳۶۸)
شاخه‌های بید (امرالله احمدجو – ۱۳۶۷)
شب حادثه (سیروس الوند – ۱۳۶۷)
روز باشکوه (کیانوش عیاری – ۱۳۶۷)
با من از فردا بگو (۱۳۶۶)
روزهای انتظار (اصغر هاشمی – ۱۳۶۵)

سریال های گوهر خیراندیش

سال نام سمت کارگردان توضیحات
۱۳۹۵ دیواربه‌دیوار بازیگر سامان مقدم
۱۳۹۲–۱۳۹۳ ما فرشته نیستیم بازیگر فلورا سام در نوروز ۱۳۹۳ از شبکه ۵ پخش شد.
۱۳۹۲ مادر بازیگر بیژن بیرنگ این سریال، در ادامهٔ سریال «همچون سرو» ساخته شد.[۱۷]
۱۳۹۱–۱۳۹۲ کلاه پهلوی بازیگر سید ضیاءالدین دری در نقش «مهرآفرین مستشارنیا» / شبکه ۱
۱۳۹۱ دختران حوا بازیگر حسین سهیلی‌زاده شبکه تهران
۱۳۹۱ علفزار[۱۸] بازیگر محمدعلی طالبی
۱۳۹۰ ناز و نیاز[۱۹] بازیگر فلورا سام
۱۳۸۹–۱۳۹۰ ستایش[۲۰] بازیگر سعید سلطانی در نقش «زعفرون‌باجی»
۱۳۸۹ بچه‌ها نگاه می‌کنند بازیگر حمیدرضا صلاحمند در نقش «عمه طاووس» / در نوروز ۱۳۹۰ پخش شد. ۱۳۸۹-۱۳۹۵ سریال معمای شاه بازیگر محمدرضا ورزی درنقش《طوبی》/
۱۳۸۹ همچون سرو[۲۱] بازیگر بیژن بیرنگ در نقش «ماهی اتابکی» (معلم بازنشسته و مادر یکی از رزمندگان)
۱۳۸۳–۱۳۸۸ مختارنامه بازیگر داود میرباقری در نقش «حنانه» (خاله جاریه، خواهرخوانده مختار)
در سال ۱۳۸۹ از شبکه ۱ پخش شد.
۱۳۸۷ اشک‌ها و لبخندها بازیگر حسن فتحی در نقش «شمسی شال‌فروش»
در نوروز ۱۳۸۸ از شبکه ۱ پخش شد.
۱۳۸۷ تله‌فیلم یک بام و دو هوا» بازیگر انوشیروان حداد
۱۳۸۷ تله‌فیلم «دست راست من»[۲۲] بازیگر داریوش ربیعی
۱۳۸۶ میوه ممنوعه بازیگر حسن فتحی شبکه ۲
۱۳۸۵ تله‌فیلم «خواستگار محترم» بازیگر داود موثقی شبکه تهران[۲۳]
۱۳۸۵ تله‌تئاتر «دلاله» بازیگر احمد سپاس‌دار یکی از اپیزودهای شش‌گانه مجموعه «نمایشنامه‌های طنز چخوف»
که از شبکه ۴ پخش شد.
تهیه‌کننده و کارگردان تلویزیونی: «محمد رسول‌اف»[۲۴][۲۵]
۱۳۸۱–۱۳۸۲ جزیره جادو بازیگر سیامک شایقی برنامه کودک و نوجوان شبکه ۱
۱۳۸۰–۱۳۸۱ سفر سبز بازیگر محمدحسین لطیفی شبکه ۳
۱۳۷۹ خانه ما بازیگر مسعود کرامتی شبکه ۳
۱۳۷۹ همسایه‌ها بازیگر محمدحسین لطیفی شبکه ۳
۱۳۷۷ چشم‌به‌راه بازیگر اصغر فرهادی شبکه تهران
کارگردان تلویزیونی: «مهتاج نجومی»
۱۳۷۷ ماجراهای خانواده تمدن بازیگر غلام‌عباس قنبری
امیرمسعود تیمورخواه
از برنامه سینمای خانواده شبکه ۱ پخش می‌شد.
۱۳۷۵–۱۳۷۶ سیاه، سفید، خاکستری بازیگر سیامک شایقی شبکه ۲
۱۳۷۴ آشپزباشی بازیگر رسول نجفیان کارگردان تلویزیونی: «علی‌اصغر اوجانی»
۱۳۷۴ بی‌بی‌یون بازیگر حسین پناهی شبکه ۱
۱۳۷۴ دوپنجره بازیگر پاشا شاهنده شبکه ۳
۱۳۷۴ زیر گنبد کبود بازیگر بهمن زرین‌پور شبکه تهران
۱۳۷۳ حباب بازیگر ابوالقاسم معارفی شبکه ۱
۱۳۷۱ روزگار وصل بازیگر مسعود رشیدی شبکه ۱
۱۳۷۰–۱۳۷۱ روزی روزگاری بازیگر امرالله احمدجو شبکه ۱
۱۳۶۷ تله‌تئاتر «گزارش محرمانه اکتاویو والدز» بازیگر صادق هاتفی نویسنده: «محمد رحمانیان»
کارگردان تلویزیونی: «پاشا شاهنده»
۱۳۶۶ سایه‌های بلند بازیگر اسدالله ایمن شبکه ۱
۱۳۶۶ این شرح بی‌نهایت بازیگر اسماعیل خلج
حمید حمزه
۱۳۶۵ مدرس بازیگر هوشنگ توکلی
۱۳۶۵ تله‌تئاتر «مستأجر جدید» بازیگر رضا کرم‌رضایی نویسنده: «اوژن یونسکو»
کارگردان تلویزیونی: «شیرین جاهد»
۱۳۶۴ آئینه بازیگر غلامحسین لطفی شبکه ۱

شبکه خانگی گوهر خیراندیش

سال نام سمت کارگردان توضیحات
۱۳۹۳ عموجان هیتلر کارگردان حمید ابراهیمی پخش در شبکه خانگی[۲۶]
۱۳۹۰ ساخت ایران بازیگر محمدحسین لطیفی در نقش «ماه‌طلعت (ماجان) بهشتی»

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of