لو رفتن هدیه میلیونی رامبد جوان و عادل فردوسی پور برای یک زن !

اخبار ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

لو رفتن هدیه میلیونی رامبد جوان و عادل فردوسی پور برای یک زن !

عادل فردوسی پور و رامبد جوان از مجریان محبوب تلویزیون در دو برنامه خندوانه و برنامه نود هستند. شاید برای این دو مجری دوست داشتنی و سایر افراد که در بین عموم مردم دارای محبوبیت هستند، شهرت دارای یک سری دردسرها باشد و از آنها سوء استفاده هایی بشود. از جمله ارسال سبدهای گل گران قیمت برای یک خانم به اسم رامبد جوان و اسحاق جهانگیری و همینطور ارسال سبد گل از طرف عادل فردوسی پور از مواردی هستندد که سوء استفاده از شهرت و محبوبیت این افراد است. در ادامه در این مقاله از پورتال وهاران جزییاتی بیشتر را خواهید خواند.

نام رامبد جوان روی دسته گل چند میلیونی خانم پولدار

این روزها اتفاقات عجیب و غریبی در دنیای پیرامون ما می افتد که گاهی باور کردنش برای خود ما سخت میشود. مثلا تصورش را بکنید که در منزل یا محیط کارتان نشسته اید و عکسی را میبینید که از طرف شما برای یک خانم تاج گل میلیونی فرستاده شده و این تصویر در فضای مجازی دست به دست میچرخد ، در صورتی که روح شما هم از این قضیه بی خبر است. این اتفاق برای چهره های سرشناسی چون رامبد جوان و عادل فردوسی پور و چندتن از چهره های مشهور دیگر کشورمان رخ داده است که در ادامه ماجرای آن را خواهید خواند.رامبد جوان

استفاده از نام افراد شناخته شده برای معروف شدن ماجرای تازه ای نیست؛ یک بار کسی شماره های شان را می فروشد و پول به جیب می زند، بار دیگر با عکس های شان کاسبی می کند و یک بار هم کسی خودش را دوست فلانی معرفی می کند و در ازای دریافت پول امکان دیدار با این فرد را به وجود می آورد. البته در میان همه این ها، استفاده از چهره های سرشناس برای راه اندازی کسب و کار جدید هم رونق فراوانی دارد که گاه به شکل نا به هنجار آن نمایان می شود.
وقتی برای شهرت به نام رامبد جوان هدیه میفرستند

امروز با گسترش شبکه های مجازی، دیگر پخش شدن شماره هنرمندان یا جعل هویت افراد شناخته شده، اتفاق عجیبی نیست؛ کما اینکه بازیگرانی مانند محمدرضا گلزار یا بهنوش بختیاری، صدها پیج در شبکه هایی مانند اینستاگرام دارند که هیچ کدام مربوط به آن ها نیست. لو دادن شماره هنرمندان هم به همین شکل بازار داغی برای جمع کردن فالوور به راه انداخته است؛ از همین رو برخی از این افراد بارها شماره های خود را عوض می کنند.

در میان همه این تدابیر، تبلیغ از طریق استفاده از افراد چهره امری پذیرفته شده و معمول در دنیای تبلیغات است. این اتفاق در اکثر کشورها رخ می دهد و بخش قابل توجهی از درآمد افراد چهره به خصوص هنرمندان و ورزشکاران را تشکیل می دهد. تا اینجای کار، دو طرف از این همکاری راضی هستند و مشتری نیز منتفع می شود اما ماجرا وقتی جالب می شود که متوجه شوید تمام تبلیغاتی که پیش روی شما گذاشته می شود، دروغی بیش نیست و روح افرادی که نام آن ها برده شده، از این واقعه خبر هم ندارد.

لو رفتن هدیه میلیونی رامبد جوان و عادل فردوسی پور برای یک زن !
تاج گل های میلیونی از جهانگیری، ظریف، رامبد جوان و معتمدآریا

خبرنگار مهر این بار با فردی مواجه شده است که ادعای دستیابی به افتخارات بین المللی در سینما دارد، برای بدست آوردن اعتبار حاضر شده، هزینه چند ده میلیون تومانی چندین تاج گل را به جان بخرد و نام افراد معروف را به عنوان هدیه دهنده روی آن ها حک کند! لابی ساختمانی در شمال تهران، هفته گذشته میزبان بیشتر از ۱۰ تاج گل چندین میلیون تومانی بود که هر کدام از آن ها حاوی کارت تبریکی از سوی معاون رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، بازیگران چهره، خوانندگان پاپ، مجریان معروف و… بود!

لو رفتن هدیه میلیونی رامبد جوان و عادل فردوسی پور برای یک زن !

تاج گل میلیونی رامبد جوان برای یک خانم

فردوسی پور:چه خوبه با شما هموطن بودن!

ماجرا از لابی یک برج مسکونی در شمال تهران شروع شد؛ بیش از ۱۰ تاج گل برای تشکر از خانمی که نامش حتی برای گوگل هم آشنا به نظر نمی رسید هدیه آورده شده بودند. روی هر کدام از این تاج گل ها برگه ای نصب شده بود تا از زحمات و تلاش های این خانم که به نظر می رسید برای نام ایران و ایرانی تلاش زیادی کرده، توانسته قله رفیعی را فتح کند و پرچم ایران را بالا ببرد، تشکر کند؛ قله ای که نه کسی می داند چیست و نه می داند کجاست!

لو رفتن هدیه میلیونی رامبد جوان و عادل فردوسی پور برای یک زن !

تاج گل میلیونی اسحاق جهانگیری برای خانم پولدار

روی این کارت تبریک ها، نام های مهمی دیده می شد؛ از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری تا رامبد جوان، فاطمه معتمدآریا و عادل فردوسی پور! همگی یکصدا از فعالیت های این خانم که به نظر می رسد در سکوت کاملا خبری هم بوده، تشکر کرده بودند.

تا جایی که ظریف او را «دختر هنرمندم» خطاب کرده بود و معتمدآریا لقب «همکار مهربان و دوست داشتنی ام» را به ایشان داده بود. حتی رامبد جوان عبارت «سفیر توانا و زبان گویای فرهنگ و تمدن ایرانی» را برای کارت تبریکش انتخاب کرده و فردوسی پور هم با عبارت «چه خوبه هموطن شما بودن» از او تعریف کرده بود.

لو رفتن هدیه میلیونی رامبد جوان و عادل فردوسی پور برای یک زن !

رامبد جوان، معتمدآریا و فردوسی پور تکذیب کردند!

این ماجرا سبب شد که برای گفت وگو با این خانم پیش قدم شویم و درباره جایزه افتخاری که موجب این حجم از تبریک ها شده است، صحبت کنیم، حال آن که پیگیری های خبرنگار مهر از برخی از هنرمندان نامبرده نشان می دهد که هیچ کدام از این افراد خانمی با این نام را نمی شناسند که بخواهند برایش گل بفرستند! به عنوان مثال، رامبد جوان تاکید کرد که نه تنها این فرد را نمی شناسد و بلکه ارسال گل برای فردی که نام او را هم نشنیده، منطقی نیست! مجری خندوانه همچنین می گوید که در این باره با فاطمه معتمدآریا، عادل فردوسی پور و برزو ارجمند هم صحبت کرده و همگی از ارسال تاج گل برای فردی با این نام اظهار بی اطلاعی کرده اند.

اجازه ندارم صحبت کنم!

پس از این اتفاق، خبرنگار ما با حضور در این مجتمع مسکونی در ابتدا با نگهبان صحبت کرد. نگهبان مجتمع اطلاعات دقیقی از اینکه این خانم رویاپرداز کیست و یا کارش چیست نداشت و می گفت که گویا جایزه ای را در فرانسه به نام ایران دریافت کرده و به قدری ارزش معنوی آن بالا بوده که حتی از دفتر ریاست جمهوری و وزیر خارجه برای تشکر از او و فعالیت هایش گل فرستاده اند!

از نگهبان درخواست می کنم با خانم رویاپرداز که در آن ساختمان زندگی می کند، تماس بگیرد و بگوید می خواهم نام جایزه ای که گرفته و توانسته این همه برای ایران افتخار آفرین باشد را بگوید یا حتی مصاحبه ای کند که دیگران هم از کارهای او باخبر شوند، اما این خانم با بیان اینکه اجازه ندارد مصاحبه کند، حتی نام جایزه و فعالیتش را هم نگفت؛ البته به اینکه کدام بخش و کجا و چطور به او اجازه نمی دهند را نیز اشاره ای نکرد!

اصرار مکرر خبرنگار ما برای گفت وگو با این خانم نتیجه ای در بر نداشت و جواب همان یک جمله «اجازه مصاحبه ندارم» بود؛ حال آنکه پیگیری های خبرنگار مهر نشان می دهد که حداقل چهار تاج گل مربوط به اهدا کنندگان شان نیست و می توان نتیجه گرفت که احتمالا وزیر امور خارجه و معاون رئیس جمهور هم از این ماجرا بی اطلاع هستند. با جستجوهای مرتبط در سایت خانه سینما، گوگل و اطلاعات شخصی خبرنگاران حوزه فرهنگ و هنر، فعلا نه خبری از نام و نشان این فرد وجود دارد و نه از جایزه. گویا کاسه ای زیر نیم کاسه است؛ مگر آنکه در مقابل تکذیبیه های رامبد جوان، فاطمه معتمدآریا، عادل فردوسی پور و برزو ارجمند، یکی از افراد سیاسی نامبرده ماجرای اهدای تاج گل را تایید کند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of