جزئیات کامل گم شدن ملیکا دختر 18 ماهه مشهدی

اخبار ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزئیات کامل گم شدن ملیکا دختر 18 ماهه مشهدی

مثل اینکه ماجرای گم شدن و تجاوز به کودکان ایرانی همچنان ادامه دارد. آتنا ، بنیتا ، پریا و این بار نوبت به ملیکا رسیده است …

ملیکا دختر مشهدی 18 ماهه مدتی است گم شده است که خانواده او هنوز موفق به پیدا کردن او نشده اند.

فقط می توانیم دعا کنیم که ماجرای ملیکا 18 ماهه مانند سرنوشت آتنا و بنیتا و پریا نباشد … .

شما عزیزان می توانید جزئیات ماجرای گم شدن ملیکا 18 ماهه را در این مقاله وهاران مطالعه نمایید.

«ملیکا» پیدا شد

ملیکا احمدی که از اول مردا‌دماه در محله سیس‌آباد مشهد گم شده بود امروز در اصفهان پیدا شد.

ملیکای 1.5 ساله از برابر خانه شان در مشهد ربوده شد در حالی که در یکی از خیابان های اصفهان رها شده بود، توسط کلانتری 28 اصفهان پیدا شد.

به نقل از خراسان؛ پدر این دختر که خبر پیدا شدن دخترش را شینده بود و با هیجان زیادی داشت گفت: لحظاتی پیش به ما خبر دادند که دخترمان در حالی که در یکی از خیابان های اصفهان رها شده بود، توسط مردم شناسایی و به پلیس خبر داده شده است.

وی گفت: ما بلافاصله قصد سفر به اصفهان را داریم.

 

جزئیات کامل گم شدن ملیکا دختر 18 ماهه مشهدی

 

این مرد پیش از این به در باره گم شدن دخترش به گفته بود که ساعت 2 ظهر از خانه پدرم برمی گشتیم که دختر 5 ساله ام به همراه ملیکا مشغول بازی با جوجه های خانه مان شدند و با ما داخل نیامدند، من که داشتم لباسم را عوض می کردم خواهر بزرگتر ملیکا وارد خانه شد و هرچی از او پرسیدم ملیکا کجاست فقط گریه می کرد و هیچی نمی گفت.

من که حسابی شوکه شده بودم همه جا را گشتم و سراغ دخترم را ازهمسایه ها می گرفتم که متاسفانه کسی از دخترم خبری نداشت.

زمانی که همه جا را گشتم با پلیس تماس گرفتم اما آنها بعد از اینکه حسابی من را منتظر گذاشتند به من گفتند به همراه عکس دخترم به کلانتری بروم و من هم عکس را برداشته و به کلانتری رفتم.

همچنین بخوانید:  اطلاعیه رییس پلیس راهور ناجا برای کسانی که تازه گواهینامه گرفته اند

در آخر ساعت 12 شب شکایت من در کلانتری ثبت شد.

همان ساعت ها بود که دخترم به حرف آمد و ماجرای دزدیده شدن ملیکا را توسط یک خانم و آقا به برادر بزرگترش گفت.

دخترم به برادرش گفته بود یک زن ملیکا را به زور سوار پراید سفید کرد که راننده او آقای جوانی بود و از مقابل خانه با سرعت فرار کردند.

من با شنیدن این خبر، موضوع را به پلیس گفتم و ماموران آگاهی پرونده را به صورت ویژه مورد بررسی قرار دادند.

پدر ملیکا از تمام کسانی که در پیدا شدن دخترش خانواده وی را یاری رسانده اند تشکر کرد و گفت: خودم شاهد بودم که پلیس برای پیدا شدن دخترم تمام تلاش خودشان را کردند و به لطف خدا و هوشیاری مردم و پلیس دخترم توسط مامواران کلانتری 28 اصفهان پیدا شد.

جزييات پيدا شدن مليكاي يك و نيم ساله از زبان معاون دادستان مشهد

ملیکا دختر بچه یک و نیم ساله که از اول مردا‌دماه در مشهد مفقود شد که در این راستا دستور ویژه صادر شد و پرونده به شعبه 409 جرایم خاص مشهد ارجاع شد.

با پیگیری های انجام شده این کودک امروز به صورت رهاشده در اصفهان پیدا شد و تحویل بهزیستی داده شد.

مراحل انتقال این كودك در حال پیگیری است و تحقیقات برای شناسایی مظنونین ادامه دارد.

جزئیات گم شدن ملیکا کودک ۱۸ ماهه مشهدی

جزییات گم شدن ملیکا طبق اظهارات خانواده اش به این شرح می باشد:

وقتی خانواده چهار نفره ملیکا ساعت ۲ بعدازظهر یکم مرداد سال جاری از مهمانی به خانه خود در محله سیس‌آباد مشهد بازگشتند. ملیکا به همراه خواهر پنج ساله‌اش در حیاط در حال بازی با جوجه رنگی‌هایشان بودند. بعد از پنج دقیقه پدر ملیکا متوجه باز بودن در خانه و نبودن ملیکا شد.

ماجرای گمشدن ملیکا از زبان پدرش

او سراغ ملیکا را از متینا گرفت اما دختر پنج ساله از خواهر خبری نداشت. پدر ملیکا می‌گوید:

ماجرای بنیتا و آتنا را خوانده بودم. یک لحظه ترسیدم دخترم هم به سرنوشت آنها دچار شود. همراه همسرم جست‌وجو در محله را آغاز کردیم. کسی دخترم را ندیده بود. همسایه‌ها وقتی از ماجرا با خبر شدند، با ما همراه شدند. هر چه بیشتر می‌گشتیم، بیشتر ناامید می‌شدیم.

همچنین بخوانید:  صفحه اینستاگرام پروفسور سمیعی باز شد + بیوگرافی و عکس های خانوادگی اش

مرد جوان که در شهرداری کار می‌کند، ادامه می‌دهد:

به کلانتری محل رفتم و شکایت کردم. پرونده به پلیس آگاهی رفته و با گذشت هشت روز از گم شدن دخترم هنوز او را پیدا نکرده‌اند. چهار دوربین در اطراف خانه‌مان بود که از اداره آگاهی به من نامه دادند، فیلم دوربین‌ها را گرفتم و تحویل ماموران دادم.

من یک کارگر ساده شهرداری هستم و نمی‌دانم باید چکار کنم. در این مدت همه جا را گشته‌ایم؛ اما اثری از دخترم به‌دست نیاوردیم. به همین خاطر تصمیم گرفتم مشخصات او را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنم تا مردم برای یافتن دخترم کمکم کنند. البته همسایه‌ها در این روزها خیلی به ما کمک کردند و شب و روز کنار ما جست‌وجو کردند.

در نزدیکی خانه پدر ملیکا یک کانال آب است که احتمال سقوط دختر در داخل آن هم وجود داشت. به همین خاطر امدادگران هلال‌احمر به جست‌وجو در آنجا پرداختند اما اثری از دختر بچه به‌دست نیامد.

پدر نگران می‌گوید:

کانال آب از خانه فاصله دارد و فکر نمی‌کنم ملیکا بتواند خود را به آنجا برساند. در این مدت کسی با ما تماس نگرفته و اهالی هم چیزی ندیده‌اند امیدوارم هرچه زودتر دخترم پیدا شود و به نگرانی من و مادرش پایان دهد.

خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی مشهد برای ردیابی این کودک ربوده شده وارد عمل شدند ولی هنوز هیچ سرنخی از زوج جوان و ملیکا به دست نیامده است.

عکس ملیکا ۱۸ ماهه مشهدی

جزئیات کامل گم شدن ملیکا دختر 18 ماهه مشهدی

پدر ملیکا با انتشار تصاویر دخترش در فضای مجازی از مردم خواست تا کسانی‌که اطلاعی از سرنوشت ملیکا دارند آن را به پلیس یا در تماس با خودش گزارش دهند. پدر ملیکا که یک هفته از ربوده شدن دختربچه‌اش می‌گذرد با انتشار عکس‌های دختربچه‌اش در فضای مجازی امید دارد که انتظار به سر رسد و زوج جوانی که دخترش را با خود برده‌اند او را به خانه بازگردانند.

مادر ملیکا روز حادثه کجا بود؟

داخل خانه بود.

همچنین بخوانید:  جزییات کامل تیراندازی در خیابان دولت تهران اردیبهشت 96

چطور متوجه ربوده شدن ملیکا شدی؟

وقتی ملیکا و خواهرش به دنبال جوجه‌های رنگی به بیرون از خانه رفتند منتظر بازگشت آنها بودیم که پس از دقایقی متینا به خانه بازگشت و از ماجرای ربوده شدن خواهرش خبر داد.

دزدان ملیکا را چطور ربوده‌اند؟

متینا که آنها را دیده بود به من گفت که یک زن به سراغ ملیکا رفته و پس از به آغوش گرفتن ملیکا، سوار بر خودروی پراید سفید رنگی که یک مرد جوان راننده آن بود شده و به سرعت فرار کردند.

در این مدت زوج جوان با شما تماس گرفته‌اند؟

نه، نمی‌دانم آنها چه انگیزه‌ای دارند ولی ماجرای گروگانگیری نیست و امید داریم که دخترم به خانه بازگردد.

چه مدت است که تصاویر ملیکا را در فضای مجازی پخش کردی؟

پس از چند روز وقتی دیدم هیچ سرنخی از دزدان به دست نیامده تصمیم گرفتم عکس ملیکا را در فضای مجازی پخش کنم تا شاید کسی با دیدن تصویر دخترم بتواند به ما کمک کند.

تحقیقات پلیس به کجا رسید؟

من همان روز موضوع را به پلیس اطلاع دادم. ساعت سه ظهر بود، تا این‌که درنهایت ساعت ١١ شب تحقیقات آغاز شد. پلیس آگاهی مشهد از آن ساعت تحقیقات فنی خود را آغاز کرد و همه دوربین‌های مداربسته نزدیک به محل را مورد بررسی قرار داد اما هنوز سرنخی به دست نیاوردند و تحقیقاتشان ادامه دارد.

مادر ملیکا در چه حالی است؟

شرایط سختی در خانه‌مان حاکم است.مادر ملیکا در وضع سختی قرار دارد و همگی چشم به در خانه هستیم تا کسی خبر خوشی بیاورد. از زمانی که شماره تلفن و عکس ملیکا را در فضای مجازی پخش کردیم با هر زنگ موبایلم منتظر خبری از دخترم هستم. همه امید داریم که دخترم به خانه باز می‌گردد.

در این مدت که به دنبال دخترت هستی سرکار می‌روی؟

از همان روز که دخترم ربوده شد و همه همکارانم متوجه ماجرا شدند دلداری‌های زیادی به من دادند. حتی معاون شهردار مشهد نیز پیگیر ماجرا است و اعلام کرده تیم‌هایی در سطح شهر به دنبال سرنخی از دخترم هستند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *