جنجال ژست محمدرضا گلزار در مقابل روحانی در ضیافت افطاری + عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جنجال ژست محمدرضا گلزار در مقابل روحانی در ضیافت افطاری + عکس

محمدرضا گلزار در مهمانی افطاری روحانی ماه رمضان ۹۶ حضور یافت. ژست گلزار در افطاری روحانی سال ۹۶ بسیار خبرساز شده است. پورتال وهاران در این مقاله عکس ژست محمدرضا گلزار در افطاری رئیس جمهور سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

مدل ایستادن و صحبت کردن گلزار با حسن روحانی تبدیل به سوژه رسانه ها شده است.

ژست محمدرضا گلزار در ضیافت افطاری روحانی ۹۶

جنجال ژست محمدرضا گلزار در مقابل روحانی در ضیافت افطاری + عکس

عکس های بازیگران در ضیافت افطار رئیس جمهور خرداد 96

ژست محمدرضا گلزار در یافت افطاری رئیس جمهور ۹۶

گلزار به حسن روحانی چه گفت؟

صبح چهارشنبه ای که گذشت صبحی تلخ و تراژیک بود که در تاریخ ایران ماندگار می شود؛ بامداد چهارشنبه ١٧ خرداد و حادثه تروریستی در مجلس. از صبح همان روز تقریبا همه اهالی هنر از پی حضور در مراسم افطار رئیس جمهور بودند. ساعت های پر از ترس و دلهره در ارشاد ، این شائبه که افطاری رئیس جمهور لغو شود را داشت تشدید می کرد.

چند ساعت بعد اما رئیس جمهور اعلام کرد تغییری در برنامه اش نمی دهد و می خواهد میزبان هنرمندان باشد. خیلی از اسمی ها و ستاره های هنر آمده بودند و خیلی ها هم شاید دلهره اتفاقات صبح باعث نیامدن شان شده بود. گروهی هم بعدا گفته شد دعوت نبودند.

گلزار که سال قبل یکی از پرفروشهای سینما بود، در مجال کوتاه برای گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد. او را پای میز رئیس دولت بردند، گلزار سرش را نزدیک کرد و بعد از سخنی کوتاه درباره حوادث تلخ تروریستی گفت:

راستش تقریبا همه ما فکر می کردیم بعد از حوادث خونین صبح ، مراسم کنسل می شود و شما به دلیل رعایت مسائل امنیتی در یک مکان عمومی حاضر نمی شوید اما وقتی دیدیم شما این شجاعت را داشتید ،ما هم آمدیم. واقعا شما امشب بار دیگر نشان دادید هیچ وقت یک ایرانی را نمی توان تهدید کرد.

رئیس جمهور هم بعد از تعارفات معمول از گلزار تشکر کرد و گفت مردم ایران مردم شجاعی هستند و هنرمندان مان هم همین طور.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of