مراسم تشییع افشین یداللهی اسفند ۹۵ + فیلم

دانلود , فرهنگ و هنر ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مراسم تشییع افشین یداللهی اسفند ۹۵ + فیلم

مراسم خاکسپاری افشین یداللهی روز جمعه ۲۷ اسفند ۹۵ با حضور جمع کثیری از بازیگران و هنرمندان و مردم برگزار شد. پورتال وهاران در این مقاله گزارش و فیلم مراسم تشییع و خاکسپاری افشین یداللهی را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

افشین یداللهی ترانه سرا و پزشک متخصص اعصاب و روان اهل ایران بود. پدر افشین یداللهی از بزرگان شهر ایزدخواست بوده است و مادر وی نیز اهل اسفرجان است. وی فعالیت های حرفه ای ترانه سرایی خود را در سال ۱۳۷۶ در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد. نخستین ترانه های وی با آهنگسازی فؤاد حجازی و شادمهر عقیلی و با خوانندگی خشایار اعتمادی اجرا می شد.افشین یداللهی

افشین یداللهی بامداد چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ در مسیر بازگشت از هشتگرد به سمت تهران به دلیل برخورد شدید یک دستگاه کامیون با خودرویش، به شدت مجروح شده و در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهر هشتگرد درگذشت. در این حادثه همسر و برادر افشین یداللهی بر اثر جراحت در بیمارستان بستری شده اند.

از دکتر افشین یداللهی پنج مجموعه شعر به نام های « روزشمار یک عشق »، «امشب کنار غزل های من بخواب»، « جنون منطقی »، «حرف هایی که باید می گفتم و… تو باید می شنیدی» و «مشتری میکده ای بسته» به جا مانده است.

فیلم تشییع و خاکسپاری افشین یداللهی

دانلود فیلم اول

دانلود فیلم دوم

مراسم تشییع افشین یداللهی اسفند 95 + فیلم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of