پیش بینی هوای کشور از فردا ۲۱ آذر ۹۵

اخبار ۲۰ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیش بینی هوای کشور از فردا ۲۱ آذر ۹۵

هوای کشور در زمستان با فراز و فروزها و با کاهش و افزایش های زیادی همراه است. چند وقتی است که در شمال کشور و البته در تهران بارندگی خوبی را داشته ایم و در این مطلب از پورتال وهاران درباره وضعیت هوای کشور برای شما صحبت کرده ایم. گویا از فردا کشور از پایداری در بحث هوا برخوردا است.

وضعیت جوی کشور فردا ۲۱ آذر ۹۵

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، ضمن تشریح وضعیت بارشی روز آینده در بخش‌های مختلف کشور، از برقراری جو پایدار و افزایش نسبی دما طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه خبر داد.

احد وظیفه اظهار کرد: براساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و تصاویر ماهواره هواشناسی، روز شنبه ۲۰ آذر، در غالب مناطق کشور آسمان صاف است و دمای هوا در نیمه شمالی کشور به طور نسبی افزایش می‌یابد.

وی افزود: از اواخر وقت این روز با ورود موج تراز میانی جو از سمت شمال غرب کشور در برخی از این مناطق بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. این موج روز یکشنبه ۲۱ آذر، در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی و اواخر یکشنبه در دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق سبب بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد.

پیش بینی هواشناسی تهران فردا جمعه 19 آذر 95

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۲۲ و ۲۳ آذر، در غالب مناطق کشور جو پایدار و آرام همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود اما روز چهارشنبه ورود سامانه بارشی فعالی از سمت شمال غرب و غرب کشور پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وظیفه، خلیج فارس و تنگه هرمز طی دو روز آینده مواج و متلاطم خواهد بود.

وی در پایان در مورد وضعیت هوای تهران طی دو روز آتی اظهار کرد: آسمان تهران در روز یکشنبه ۲۱ آذر، قسمتی ابری، با احتمال بارش پراکنده، به تدریج کاهش ابر و وزش باد با بیشینه و کمینه ۹ و منفی ۱ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه ۲۲ آذر، صاف، همراه با غبار صبحگاهی با بیشینه و کمینه دمای ۹ و صفر درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of