شکل پا در مورد نوع شخصیت شما می گوید

سرگرمی ۲۲ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

شکل پا در مورد نوع شخصیت شما می گوید

شکل دست ها در مورد شخصیت شما می گویند و به همین سان شکل پاها هم رازهایی در مورد نوع شخصیت شما برملا می کنند. در این مطلب به شکل پاها و نوع شخصیت شما پرداخته ایم.

پای رومی

شکل پا در مورد نوع شخصیت شما می گوید

پای رومی شکل پایی است که انگشت شست و انگشت دوم در آن هم اندازه هستند افرادی که پاهای شان این شکل را دارد افرادی اجتماعی و زود جوش هستند. آنها از اینکه به طور طولانی مدت در یکجا بنشینند تنفر دارند. این دسته از افراد ماجراجو هستند و به شدت به سفر علاقه دارند. آنها دوست دارند مورد توجه اطرافیان قرار گیرنند و شاید برای رسیدن به این هدف کارهای عجیب و غریب هم انجام دهند. از نظر حرفه ای این دسته از افراد با این شکل پا موفق هستند و در زندگی عاشقانه خود هم به خوبی عمل می کنند.

پای یونانی

شکل پا در مورد نوع شخصیت شما می گوید

در این شکل از پا انگشت دوم بلندتر از انگشت شست است. این افراد بسیار خوش مشرب هستند، این را هم بدانید که این افراد در برابر استرس مقاوم نیستند. این دسته از افراد مشتاق کمک به اطرافیانشان هستند و در محل کار و زندگی شخصی هم انساهایی مغلوب هستند.

پای کشاورز

شکل پا در مورد نوع شخصیت شما می گوید

شکل پای این دسته از افراد به گونه ای است که طول انگشتان پای آنها هم اندازه است؛ باید بدانید این دسته از افراد محافظه کار هستند. این را هم بدانید این افراد بسیار قابل اعتماد هستند و وجدان دارند. نظم و نظافت برای این دسته از افراد بسیار مهم است. این دسته از افراد در تصمیم گیری هایشان بسیار منطقی هستند و به ندرت تابع احساسات می باشند.

تست پا

شکل پا در مورد نوع شخصیت شما می گوید

در این شکل از پا، انگشت کوچک پا با بقیه انگشتان فاصله دارد. این دسته از افراد بسیار ماجراجو هستند و از خستگی نفرت دارند. این دسته از افراد دیگران را به راحتی فریب می دهند و مهارت خوبی در تقلب دارند.

مترجم: ندا رحیمی

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *