عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات

اخبار , عکس ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات

در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد آتش سوزی در یک برج در لندن خبری را منتشر کرده ایم. گویا در این برج مسلمانان ساکن بوده اند و در مورد دلیل این آتش سوزی هم هنوز دلیل اعلام نشده است. با ما همراه باشید تا د راین مورد جزییاتی بیشتر را مطلع شوید.

آتش سوزی برج مسکونی در لندن

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گزارش داد آتش‌سوزی گسترده در غرب لندن به طور کامل یک برج مسکونی را فرا گرفته است.

بر اساس این گزارش، سازمان آتش‌نشانی لندن اعلام کرده است در حال تخلیه این برج ۲۴ طبقه در منطقه لن کستر در شمال کنزینگتون است.

تصاویر این آتش‌سوزی نشان می‌دهد آتش تقریبا از همه طبقات و پنجره‌های این ساختمان در حال زبانه کشیدن است. در حال حاضر حدود ۲۰۰ آتش‌نشان در صحنه حضور دارند و پلیس اعلام کرد ۲ نفر به سبب استنشاق دود تحت درمان قرار گرفته‌اند.

گفته می‌شود این برج مسلمان‌نشین است. تصاویر حاکی از آن است که بخش‌هایی از ساختمان در حال فروریختن است.

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در خبری فوری در ارتباط با آتش‌سوزی یک برج در غرب لندن گزارش داد با شدت گرفتن آتش‌سوزی، ساکنان این برج که در آن گیر افتاده‌اند در حال پریدن از این ساختمان به بیرون هستند.

پلیس لندن اعلام کرد چندین نفر بر اثر جراحات ناشی از این آتش‌سوزی تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

راشاتودی اعلام کرد شمار نامشخصی از افراد در داخل این برج گیر افتاده‌اند و در حالی که هوا در لندن روشن شده است آتش‌سوزی همچنان ادامه دارد و تحت کنترل در نیامده است. پلیس از مردم خواسته است از این برج دور شوند؛ زیرا احتمال فروریختن آن وجود دارد.

سی ان ان گزارش داد: برخی افراد از فراز این برج ۲۷ طبقه مسکونی که در شعله های آتش به مدت سه ساعت است، می سوزد خود را به بیرون پرتاب کرده اند.

خبرنگار سی ان ان گزارش داد: هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست، مقامات آتش نشانی لندن به این شبکه خبری گفتند که آتش سوزی ابتدا از ساعت ۰۱:۱۵ بامداد به وقت محلی و از طبقه دوم آن شروع و به سایر طبقات فوقانی سرایت کرد.

براساس این گزارش، ۲۰۰ آتش نشان به صحنه وارد شدند و عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند اما براساس آنچه این شبکه تلویزیونی به صورت زنده پخش می کند، از تجهیزات گسترده برای مهار آتش خبری نیست.

سی ان ان افزود: اکنون هوا روشن شده و اندکی از شعله های آتش کاسته شده هنوز ورود به ساختمان مقدور نیست.

این شبکه تلویزیونی در ادامه گزارش داد: ایمنی این ساختمان هم اکنون زیر سوال است.

به گزارش این شبکه خبری این ساختمان در سال ۱۹۷۴میلادی ساخته شده است.

شهردار لندن نیز در توییت خود نوشت که اعلام شده آتش سوزی در برج ‘گرنفل’ رخ داده است.

شدت آتش سوزی برج گرنفل لندن به حدی زیاد است که دود آن از فاصله زیاد هم دیده می شود.

پس از چند ساعت شعله ور بودن آتش، احتمال ریزش ساختمان زیاد است.

بیم آن می‌رود که افرادی هنوز در داخل این ساختمان مشتعل باشند. برخی منابع از بروز تلفاتی در این حادثه خبر داده‌اند اما هنوز این گزارش‌ها رسما تایید نشده است.

بعضی از شاهدان عینی از شنیدن فریاد کمک‌خواهی از داخل ساختمان خبر داده و گفته‌اند که افرادی را در برابر پنجره‌ها دیده‌اند. یک شاهد عینی از کشته شدن کسانی در طبقات فوقانی ساختمان سخن گفته است.

در حال حاضر، قطعات مشتعل و خاکستر از بدنه ساختمان به اطراف پراکنده می‌شود. اکثر طبقات ساختمان دستخوش آتش‌سوزی شده و این نگرانی وجود دارد که ممکن است کل این برج مسکونی به زودی فرو بریزد.

به گزارش بی‌بی‌سی، صادق خان، شهردار لندن، این آتش‌سوزی را “حادثه عمده” اعلام کرده و از تجهیز امکانات شهری برای مقابله با آن خبر داده است.

هنوز هیچ گزارشی در مورد منشاء احتمالی این آتش‌سوزی در دست نیست.

راشا تودی گزارش داد برخی افراد گرفتار در آتش با تکان دادن پتو در حال نشان دادن مکان خود به نیروهای امدادی هستند اما آتش‌نشانان از بیم فروریختن ساختمان وارد آن نمی‌شوند.

مجروح شدت ده ها نفر بر اثر آتش سوزی مهیب در غرب لندن/۳۰ نفر از مصدومان به ۵ بیمارستان لندن منتقل شدند.

گزارشگر اسکای نیوز در گزارش زنده: چندین بار صدای انفجار و شکسته شدن شیشه‌های شنیده شد. احتمال ریزش ساختمان وجود دارد. آتش سوزی در برج گرانفل ادامه دارد و دود غلیظی به اطراف پراکنده شده.

برج مسکونی بیست و هفت طبقه در غرب لندن همچنان در حال سوختن است و در این شهر وضعیت فوق العاده اعلام شده است.

اسکای نیوز: مقامات آتش نشانی لندن اعلام کردند در حادثه اتش سوزی چندین نفر کشته شده‌اند.

عکس های آتش سوزی برج مسکونی لندن

عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات عکس های آتش سوزی برج مسلمان نشین در لندن + جزییات

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of