جزییات خبر آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار + تعداد کشته ها و مصدومان و عکس

اخبار ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات خبر آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار + تعداد کشته ها و مصدومان و عکس

آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار بهمن ۹۵ خبری است که ساعاتی پیش در خبرگزاری ها منتشر شد. گویا این حادثه کشته ها و مصدومانی داشته است که پورتال وهاران در این مقاله جزییات خبر آنش سوزی در سیمون بولیوار بهمن ۹۵ را برای شما عزیزان مننشر می کند. همچنین در ادامه عکس های آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار بهمن ۹۵ را می توانید ببینید.

آتش سوزی در سیمون بولیوار بهمن ۹۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در یک حریق گسترده آتش نشان ها موفق به نجات جان ۲۰ تن از شهروندان شدند و متاسفانه در این حادثه یک زن جان خود را از دست داد.

سید جلال ملکی گفت: ساعت ۵:۲۰ بامداد آتش سوزی گسترده در یک ساختمان مسکونی واقع در محله سیمون بولوار خیابان فکوری به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای سه ایستگاه سازمان آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودروی تنفسی به محل اعزام و اقدامات امدادی خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به حضور نیروهای آتش نشان در کمتر از ۲ دقیقه و ۳۷ ثانیه اظهار کرد: آتش نشانها در ۲ دقیقه و ۳۷ ثانیه به محل اعزام و مشاهده کردند محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی است که پارکینگ آن دچار آتش سوزی شده است.

ملکی ادامه داد: در این آتش سوزی دو خودروی سمند و دو خودروی پراید که در پارکینگ بوده به طور کامل در آتش سوخت و شعله های آتش به بیرون از پارکینگ در حال سرایت بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت طبقات بالایی این ساختمان مسکونی خاطر نشان کرد: دود شدیدی طبقات بالایی ساختمان را فرا گرفته بود و تمام ساکنین درخانه های خود محبوس شده بودند.

وی افزود: آتش نشان ها همزمان با خاموش کردن آتش اقدام به نجات افراد حاضر در این ساختمان کرده و ۲۱ تن از ساکنین را به بیرون از ساختمان منتقل کردند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشان ها بار دیگر در این حادثه با فداکاری خود ماسکهایشان را در اختیار ساکنین قرار دادند اظهار کرد: آتش نشان ها برای خارج کردن ۲۱ شهروند از ۴ طبقه ساختمان تلاش زیادی کرده و در نهایت تمام این افراد به نیروهای اورژانس تحویل داده شدند.

وی از فوت زنی ۶۰ ساله در این حادثه خبر داد و اذعان کرد: متاسفانه پس از انتقال ۲۱ شهروند حاضر در صحنه حادثه مشخص شد یک خانم ۶۰ ساله جان خود را از دست داده است.

عکس های آتش سوزی در سیمون بولیوار بهمن ۹۵

جزییات خبر آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار + تعداد کشته ها و مصدومان و عکس جزییات خبر آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار + تعداد کشته ها و مصدومان و عکس جزییات خبر آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار + تعداد کشته ها و مصدومان و عکس جزییات خبر آتش سوزی در خیابان سیمون بولیوار + تعداد کشته ها و مصدومان و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of