مصاحبه با هومن گامنو : برای ۲۰ دقیقه ۷ میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس

دانلود , عکس , فرهنگ و هنر ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مصاحبه با هومن گامنو : برای ۲۰ دقیقه ۷ میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس

هومن گامنو یکی از از اعضای گروه بروبکی بود که بعد از مدتی از گروه جدا شد و به طور مستقل به کار خوانندگی مشغول شد. یکی از آهنگ های هومن گامنو که بسیار برایش خبرساز شد، تیتراژ خندوانه بود که واکنش تندی بسیاری از خوانندگان را در پی داشت. به تازگی فیلم مصاحبه هومن گامنو در فضای مجازی منتشر شده است که صحبت های جالبی در مورد خودش و زندگی کاری و شخصی اش عنوان می کند. پورتال وهاران در این مقاله فیلم مصاحبه با هومن گامنو به همراه عکس های هومن گامنو و همینطور متن مصاحبه ای که مدتی پیش از او منتشر شد را برای شما عزیزان تهیه کرده است

مصاحبه هومن گامنو در مورد زندگی شخصی و کاری اش

مصاحبه با هومن گامنو خواننده رپ

از نحوه ورودتان به مجموعه خندوانه برای ما بگویید و اینکه ایده همکاری با «رامبد جوان» و گروهش از کجا شکل گرفت؟

کسی که میان برنامه‌ های «خندوانه» را می‌ساخت این پیشنهاد را به من ارائه کرد و به دلیل دوستی قدیمی که با همدیگر داشتیم، من هم قبول کردم.

روند تولید قطعات خندوانه چگونه بود ؟

مثل همه کارهایی که همیشه انجام می‌ دادم. فقط چون میان‌ برنامه‌ ها تصویر دارند، این کارها را روی تصویر می‌‌ سازیم. برخی از کارها هم در استودیو پخش و خوانده می‌ شود که آنها فرقی با کارهای دیگر خودم ندارد.

عوامل تولید این برنامه از ابتدا اعلام کردند که هدف‌هایی نظیر ایجاد نشاط و شادی را دنبال می‌کنند. آیا شما هم بر مبنای همین اهداف تولید قطعات را دنبال کردید یا تفکر متفاوت و مختص خودتان را داشتید؟

اصلی‌ترین دلیل همکاری همین بود که کارهای من همیشه طنز و خنده را همراه داشته است. خلاصه به قول بهزاد عبداللهی(تنظیم کننده کارها) خوراکم خندس! (می خندد!)

اصولا زمانی که خواننده‌ها و آهنگسازان قرار باشد برای یک برنامه تلویزیونی اثری تولید کنند به دلیل شرایط کار با این رسانه با حساسیت و وسواس عجیبی رو به رو می‌شوند. حتی برخی با توجه به شرایط خاص تلویزیون، همکاری با این رسانه را نمی‌پذیرند. آیا چنین مسائلی هنگام تولید این آثار با چنین مسائلی مواجه بودید؟

به نظر من این برنامه نشان داده که شرایط خیلی خوب و مساعد است.

از میزان شناخت خود نسبت به شنوندگان موسیقی برای ما بگویید و اینکه درباره علایق و سلایق مخاطبان عامه هم شناخت داشتید؟ یا مخاطب شناسی شما صرفا به همان طیفی محدود می‌شد که شنونده تک قطعاتتان بودند و بر همان مبنا، کارهای خندوانه را تولید کردید؟

کارهای قبلی من، عام و خاص را دربر داشت. الان هم سعی کردم از آن حالت دور نباشم. خدا را شکر مثل اینکه جواب هم داده. البته اینو شما بگین بهتره! شما بگو وحید جان!

در آثار گذشته خود بیشتر در سبک «هیپ هاپ» فعالیت می‌کردید اما قطعاتی که با صدای شما در خندوانه پخش شد تقریبا به پاپ گرایش داشت. این تغییرات نسبی به دلیل شرایط تلویزیون بود؟

محدودیتی در آهنگ‌ها نبوده و این کارها هم پاپ دارد و هم هیپ هاپ. در آلبوم جدید خودم هم ترکیب این دو خواهد بود.

کلا تمایل نداشتید که در سبک و استایل پاپ آثارتان را ارائه کنید تا مخاطبان بیشتری جذب شوند؟

این نظر شماست و نظر من با شما تفاوت دارد.

از تولید قطعه «خلیج فارس» برای ما بگویید که چرا به سراغ این فضای اکتیو و پرانرژی رفتید؟ در حالیکه معمولا قطعات با این مضمون دارای فضای حماسی هستند.

همه کارها شاد و فان بوده ولی سعی بر این بود که حالت حماسی هم داشته باشد. ترجیع بند خلیج فارس، خلیج همیشگی فارس، وقتی همه با هم می‌گوییم آن حس را منتقل می‌کند.

سازمان صدا و سیما از بابت بحث مجوز برای شما مشکلی ایجاد نکرد؟

اگر ایجاد کرده بود که کارها پخش نمی‌شد!

از سوی دیگر اسم شما هم به عنوان خواننده و آهنگساز در برنامه ذکر نمی‌شود!

خب برنامه اصلا تیتراژ ندارد!

خیلی‌ ها می‌ دانند که شما خواننده این برنامه هستید. دوست دارید که گامنوی سوسن خانوم در ذهن مخاطبان باشید یا گامنوی خندوانه؟

جدا نیست. اصلا گامنو همان گامنو است با همان سلیقه!

از فعالیت‌ های شخصی خود چه خبرهای جدیدی دارید؟

مشغول کار روی آلبوم خودم هستم. خیلی باحال و متنوع شده و استایل‌های متفاوت دارد. خودم که بدجوری منتظرش هستم! اگر شما هم منتظرید که پس هم دردیم!

به دنبال کسب مجوز هستید؟ تا کنون اقدامی کرده‌اید؟

در مراحلش هستم و انشاالله طی می‌شود.

زمانی را می‌توانید به عنوان موعد انتشار رسمی آلبوم خود عنوان کنید؟

کی کار شیطونه! به امید خدا امسال.

متن آهنگ هومن گامنو در خندوانه

بکوب پا ، دست

بکوب پا ، دست

بکوب پا ، دست

بکوب پا ، دست

♫♫♫

اگه مشغولی تو به کار

نمیدونی بکنی چی کار

بخند این هست فن کار

اینا همه هست خنده دار

♫♫♫

اینجا هست خندوانه

شیرین مثل هندوانه

گرم مثل آش کندوانه

بگو بگو خندوانه

♫♫♫

بخند، خندوانه

بخند، خندوانه

بخند، خندوانه

بخند، خنده داره

♫♫♫

هر چی بخندی میگم کم بود

هر روز خنده میخواد این کالبد

با انرژی مثبت رامبد

دیگه نداریم ما کمبود

بخند جلو خودتو نگیر

بخند خنده داره واگیر

مثل ویروس میشه تکثیر

بلند بخند خودتو نگیر

بخند، خندوانه

بخند، خندوانه

بخند، خندوانه

بخند، خنده داره

بیوگرافی گروه بروبکس

بروبکس نام گروه موسیقی است که همهٔ اعضای آن در ایران زندگی می‌کنند. آنها نخستین گروه موسیقی خانگی ایرانی هستند که یک شرکت بین‌المللی پخش موسیقی (آونگ میوزیک) به انتشار آلبوم‌شان پرداخت.[۱]

اولین کار این گروه آهنگی با نام «دلم تنگه واسه یه لقمه پیتزا» بود که در دوران دبیرستان اعضای گروه ساخته شد. آهنگ «بورلی هیلز»، با موسیقی آهنگ اسپانیایی لا کامیسا نگرا، از آلبوم ۱۰ آهنگی «وگ» باعث شهرت بیشتر این گروه شد.[۱]

بروبکس آهنگ «سوسن خانم» و نماهنگ آن را که با حضور گامنو در کافه پاریس فیلم‌برداری شده بود در سال ۱۳۸۸ عرضه کرد. همچنین این گروه آهنگ «بدو دیره» و نماهنگ آن را با حضور گامنو در سال ۱۳۹۰ اجرا کردند. همینطور در سال ۱۳۹۱ این گروه آهنگ «قدرت دست خانوماس» و نماهنگ آن را با حضور گامنو عرضه کرد.همچنین در سال ۱۳۹۵ اهنگ «عین مامان منه»را با حضور گامنو عرضه کردند.

اعضا بروبکس

خشایار
کیوان
حمید
هومن گامنو[۲]

سه عضو اصلی گروه خویشاوند هم هستند، پسرخاله و پسرعموی خشایار هستند.

عکس های جدید هومن گامنو

مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس مصاحبه با هومن گامنو : برای 20 دقیقه 7 میلیون میگیریم + فیلم و مصاحبه و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of