ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی آوانسیان

دانلود , عکس , فرهنگ و هنر ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی آوانسیان

ملانی خواننده زیرزمینی است که چند سالی است طرفداران زیادی پیدا کرده است. بیشتر آهنگ های ملانی همراه با خواننده های زیرزمنی دیگر مانند آرمین تو ای اف ام و … است. به تازگی مصاحبه ای با ملانی انجام شده است که ملانی در این مصاحبه اعلام می کند بارها از صدای او سوءاستفاده شده است. پورتال وهاران در این مقاله مصاحبه ملانی و همچنین بیوگرافی ملانی خواننده زیرزمینی به همراه عکس های ملانی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

فیلم مصاحبه با ملانی

دانلود فیلم مصاحبه با ملانی

زندگینامه ملانی

ملانی خواننده نسل جوان که توانسته شهرت نسبی برخوردار است. ملانی خواننده ای که خیلی ها او را با چهره های مختلف در موزیک ویدئو ها دیده اند. در حالی که کسانی که در این ویدئو ها دیده میشود بازیگر هستند و خود ملانی نیستند. انتقاد های زیادی از این خواننده زن شده بود به دلیل موزیک ویدئو هایش چون نمیدانستند که کسی که در ویدئو است ملانی نیست. ملانی متولد ۲۷ خرداد سال ۱۳۶۴ در شهر تهران است . از ۱۱ سالگی وارد هنرستان موسیقی شد. ساز تخصصی او ویولون بود . بعد از اخذ دیپلم به ارمنستان رفت و در آنجا ادامه تحصیل داد. سال ۱۳۸۷ به ایران بازگشت و حدود یک سال و نیم در ارکستر سمفونی نوازنده بود. اواخر سال ۸۹ کار خوانندگی را آغاز کرد. این نکته را اضافه کنیم که ملانی نام مستعار این خواننده نیست و نام اصلی اوست. ملانی آهنگهای زیادی را خوانده و با خواننده های برجسته ای نظیر آرمین زارعی و علیشمس نیز همکاری و همخوانی داشته است. از جمله آهنگ های مشهور او ” چقدر خوبه ” است که با آرمین زارعی ( ۲afm) خوانده است.

ملانی خواننده ایست که در ایران به شکل زیرزمینی فعالیت می کند. ملانی در آهنگ ” دیوونه ” با آرمین ۲afm همکاری کرده بود.

عکس های جدید ملانی

ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی

ملانی : از من سوءاستفاده شده است! + فیلم و بیوگرافی ملانی آوانسیان

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of