فاطمه هاشمی در دورهمی 14 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس همسر و دخترش

فرهنگ و هنر ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

فاطمه هاشمی در دورهمی 14 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

فاطمه هاشمی در دورهمی اردیبهشت 96 حضور می یابد. دورهمی پنجشنبه 14 اردیبهشت 96 ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی فاطمه هاشمی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های فاطمه هاشمی در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه فاطمه هاشمی در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی فاطمه هاشمی را مطالعه نمایید.

دورهمی فاطمه هاشمی اردیبهشت 96

مهران مدیری کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی «دورهمی» شب گذشته با میزبانی از فاطمه هاشمی بازیگر مجموعه های طنز، در ابتدای برنامه با اشاره به اینکه نصف تماشاگران از دانشجویان دانشگاه قزوین هستند به موضوع تلفن همراه پرداخت و تعریفی از متعلقات موبایل و پیدایش تکنولوژی بیان کرد.

وی در ادامه با مقایسه دو نسل جدید و قدیم در نحوه برخورد با تلفن همراه، بینندگان را به تماشای بخش‌های نمایشی با ایفای نقش سیامک انصاری، سروش جمشیدی و مه‌لقا باقری دعوت کرد.

مدیری شب گذشته با دعوت از فاطمه هاشمی بازیگر مجموعه های طنز تلویزیونی از سالهای همکاری و آغاز به کار این بازیگر در عرصه تئاتر و تلویزیون جویا شد.

هاشمی در ابتدا ضمن سلام به تمام حضار، از آغاز به کار خود در مجموعه تلویزیونی «پرواز 57» در سال های 1372 و اصالت گیلانی خود گفت.

وی با بیان اینکه در ابتدا خانواده‌ام سخت مخالف بودند، درخصوص موانع ورود خود به عرصه بازیگری اظهار داشت: در شهر ما انتخاب و کار در رشته های هنر بسیار سخت بود و از آن سخت تر شرکت در کنکور هنر بود. ما حتی مجبور بودیم برای گرفتن کتاب‌های کنکور هنر به تهران بیاییم.

همچنین بخوانید:  مراسم تشییع عارف لرستانی فروردین 96 + عکس

بازیگر مجموعه تلویزیونی «شبهای برره» با اشاره به اینکه کار خود را از فعالیت در مجله سروش شروع کرده است، از پیگیری مادرش برای رسیدن به خواسته ها و موفقیتش گفت.

هاشمی عنوان کرد: اگر باز هم میخواستم انتخابی داشته باشم وارد رشته هنر می شدم. شما بهتر می‌دانید که پشت شغل ما عشق است و اگر همین عشق نبود تا به این اندازه حضور ما در این حرفه طول نمی کشید.

وی افزود: اولین بار با همکاری نصرالله رادش، نادر سلیمانی توسط همسر رضا عطاران از فرهنگسرای نیاوران به پروژه «پرواز 57» معرفی شدم و بعد از آن مجموعه های «ساعت خوش»، «سال خوش»، «حرف توحرف» ، «آقای تعجب» و «شبهای برره» و خیلی از تله فیلم های تلویزیونی را بازی کرده ام و افتخار این را داشتم که اخیرا در «قهوه تلخ» و «شوخی کردم» با شما همکاری دوباره داشته باشم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «ماه عسل» از انتخاب محدود بازیگران برای حضور در فیلم ها گفت و به دغدغه مالی، نبود امنیت شغلی بازیگران اشاره کرد.

هاشمی در ادامه، نقش های «شاخ شمشاد» در «شب های برره» و زن شمالی در مجموعه تلویزیونی «ماه عسل» را جزو بهترین و دوست داشتنی ترین کارهای خود دانست.

این بازیگر در ادامه درباره آشنایی با همسرش در یک میهمانی گفت: واقعیت این است که همسرم همه زندگی من است. او بسیار مهربان و مرد همراهی است. ما خانواده خوبی هستیم؛ در کنار دخترم پریا. همسرم دستپخت خیلی خوبی دارد تا جایی که اگر خانه باشد، دخترم غذای من را نمی پسندد!

همچنین بخوانید:  عکس جدید سروش گودرزی در راهپیمایی 22 بهمن 95 + بیوگرافی

همچنین وی درباره دغدغه و بحران خود پیرامون عرصه کاری و هنری بیان کرد: امنیت شغلی، نبود کار خوب، مشکلات اقتصادی همه دغدغه ای است که این روزها دارم. من مدت زیادی است که کار نکرده ام و جلوی دوربین نیستم و این خیلی ناراحت کننده است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «ساعت خوش» ادامه داد: نمی‌خواهم گلایه کنم، اما ما با وارد شدن نیروهای جوان و تازه مشکلی نداریم و خیلی خوشحال می شویم که کمکشان کنیم و دستشان را بگیریم، به شرطی که دستی از سوی دیگر از ما حمایت کند و این زنجیره حمایتی ادامه داشته باشد.

هاشمی در پایان با اهدای یک تابلوی عکس از دریای خزر به موزه «دورهمی» بازی خانم ها فاطمه معتمدآریا، گوهرخیراندیش و مرجانه گلچین را خوب و عالی دانست و از ورود خود به فضای مجازی خبر داد.

نام همسر فاطمه هاشمی، مزدک مراقبی است. نام دختر فاطمه هاشمی پریا است که 16 سال دارد.

عکس همسر فاطمه هاشمی بازیگر / عکس دختر فاطمه هاشمی بازیگر

 فاطمه هاشمی در دورهمی 14 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس همسر و دخترش

داتلود ویدیو

فاطمه هاشمی در دورهمی 14 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

زندگینامه فاطمه هاشمی بازیگر

فاطمه هاشمی (زادۀ ۱۳۴۷ در بندر انزلی) هنرپیشۀ ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل دوره ادبیات نمایشی از فرهنگسرای نیاوران است.

وی در سینمای جوان گیلان آموزش دیده و پس از آن در فرهنگسرای نیاوران زیر نظر اساتیدی چون قطب الدین صادقی، خسرو حکیم رابط و رکن الدین خسروی در رشته ادبیات نمایشی (تئاتر) آموزش دیده و فارغ التحصیل شد و در زمینه بازیگری بویژه طنز و کمدی در تلویزیون به فعالیت پرداخت.

سریال های فاطمه هاشمی

باغ سرهنگ (فلورا سام، مجموعه تلویزیونی،۱۳۹۲)
شوخی کردم (مجموعه ویدیو خانگی، مهران مدیری، ۱۳۹۲
قهوه تلخ (مجموعه ویدیو خانگی، مهران مدیری، ۱۳۸۹)
روز از نو (مجموعه آیتم‌های طنز نوروز، ۱۳۸۷)
دوباره زندگی (رضا جودی، مجموعه تلویزیونی، ۱۳۸۳)
شبهای برره (مجموعه تلویزیونی، مهران مدیری، ۱۳۸۴)
سی و نه (مجموعه تلویریونی، داریوش کاردان ۱۳۷۴)
سریال افسانه شهر هرت (سعید چاری، مجموعه تلویزیونی، ۱۳۸۲)
سریال یک بام و دو هوا (یوسف صیادی، مجموعه تلویزیونی، ۱۳۸۲)
سریال آتیه (ارژنگ امیرفضلی مجموعه تلویزیونی، ۱۳۸۱)
سریال سینما و سی نما (ارژنگ امیرفضلی مجموعه تلویزیونی، ۱۳۸۱)
جمعه بازار (رامبد جوان، ۱۳۷۷)
قصه‌های فلانی (یوسف صیادی، ۱۳۷۸)
گلهای ۷۸ (مجموعه تلویزیونی، ۱۳۷۸)
گلهای ۷۷ (مجموعه تلویزیونی، ۱۳۷۷)
حرف تو حرف (مهران غفوریان مجموعه تلویزیونی، ۱۳۷۷)
از خواستگاری تا ازدواج (مجموعه تلویزیونی، ۱۳۷۶)
سریال جنگ آدینه،(ایرج کاردان،۱۳۷۶)
سریال آقای تعجب،(مسعود ریاحی،۱۳۷۶)
سریال گل‌های آفتابگردان (مسعود شاه‌محمدی، ۱۳۷۶)
ساعت خوش و سال خوش (مجموعه تلویزیونی، مهران مدیری ۱۳۷۳)
پرواز ۵۷ (مجموعه تلویزیونی، مهران مدیری ۱۳۷۲)

همچنین بخوانید:  حضور سارا خوئینی ها در برنامه محله گل و بلبل عمو پورنگ

فیلم های فاطمه هاشمی

خوابم می‌آد (کارگردان رضا عطاران)

تله فیلم های فاطمه هاشمی

بغض (۱۳۸۲)
ماه عسل، (شهاب عباسی، ۱۳۸۷)

تئاترهای فاطمه هاشمی

کوهولین (رکن الدین خسروی ۱۳۷۰)
ادیپ شهریار (رکن الدین خسروی ۱۳۷۱)

فاطمه هاشمی در دورهمی 14 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *