جایگزین چاوشی در سنتوری ؛ فریمن در سنتوری ۲ به عنوان بازیگر و خواننده

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۷ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جایگزین چاوشی در سنتوری ؛ فریمن در سنتوری ۲ به عنوان بازیگر و خواننده

بعد از جتجال ها و مشاجره های پی در پی محسن چاوشی و داریوش مهرجویی بر سر سنتوری، بالاخره قرار شد که فریمن در سنتوری حضور پیدا کند، هم به عنوان بازیگر و هم به عنوان خواننده. پورتال وهاران در این مقاله جزییات این موضوع را بررسی می کند.

پس از قطعیت عدم حضور «محسن چاوشی» در فیلم جدید داریوش مهرجویی و حاضر نشدن چهره هایی چون «یاس» و «حامد بهداد» برای خواندن در این فیلم، خواننده ی جدید این فیلم اعلام شد.

« فریمن » خواننده جوان موسیقی پاپ ایران از حضور در فیلم « سنتوری ۲ » به عنوان آهنگساز، خواننده و بازیگر، خبر داد.

همان زمان که خبر رسید « سنتوری ۲ » قرار است ساخته شود، همه فورا حواشی نخستین «سنتوری» مهرجویی را تداعی کردند، وقتی قرار بود « علی سنتوری » باشد و نشد، وقتی پوستر آن تعویض شد، وقتی اسم فیلم تغییر کرد، وقتی بهرام رادان رودرروی خانم بازیگری که با حواشی مختلف به آنسوی مرزها رفته، بازی کرد، وقتی خبر از لغو مجوز اکران به گوش رسید، وقتی سی دی آن به شکل غیرمجاز کنار خیابان رسید و درنهایت وقتی همه با صدای مردی آشنا شدند که امروز سوپراستار موسیقی پاپ ایران است.

جایگزین چاوشی در سنتوری ؛ فریمن در سنتوری 2 به عنوان بازیگر و خواننده

محسن چاووشی البته پیش از آن هم آلبوم های مختلفی کار کرده بود، اما هنوز مجوز رسمی فعالیت نداشت. برای همین هم وقتی اعلام کرد در « سنتوری ۲ » نخواهد خواند، داریوش مهرجویی را برآشفت. مهرجویی قرار بود « سنتوری ۲ » را کلید بزند، منتها این بار خبر رسید رادان نمی آید، خانم بازیگر مربوطه که قاعدتا نیست و مهم تر از همه چاووشی هم دیگر قصد خواندن برای او را ندارد. رقمی که اعلام شده بود، بسیار بالا بود و مهرجویی با تندی از قدرنشناسی چاووشی یاد کرد. در هرحال او مسبب فعالیت قانونی چاووشی شده بود، اما دلخوری خواننده هم بی توجیه نبود.

در زمان پخش نخستین «سنتوری» جفاهایی دیده بود که حالا شاید اوضاع را برای کین خواهی مساعد می دید. به گفته خودش، حتی یک بلیت هم برای او نفرستادند و مهرجویی در کوران اکران و حواشی این فیلم رفته بود و خواننده اش را تنها گذاشته بود. بهرام رادان هم نیامد تا درنهایت حامد بهداد اعلام کند که در این پروژه او با مهرجویی همراه خواهد بود. حال شنیده ها حاکی از آن است که «فریمن» خواننده جوان موسیقی ایران در فیلم سنتوری ۲ حضور دارد، وی در جدیدترین مصاحبه تصویری خود با سایت «تی وی پلاس» از دعوت «داریوش مهرجویی» برای فیلم سنتوری ۲ و حضورش به آهنگساز، خواننده و بازیگر سخن گفته و پیشنهاد دستمزد بالای «محسن چاوشی» را به مهرجویی خالی از انصاف دانسته و بر نقش این کارگردان مطرح سینمای ایران برای مطرح شدن نام چاوشی تاکید کرده است.

جایگزین چاوشی در سنتوری ؛ فریمن در سنتوری 2 به عنوان بازیگر و خواننده

آلبوم رسمی فریمن

ناگفته نماند آلبوم رسمی «فریمن» تا پایان آذرماه سال جاری از سوی شرکت «ندای هنر ایرانیان» منتشر خواهد شد، این آلبوم یازده قطعه دارد و به گفته این هنرمند در فضایی متفاوت نسبت به کارهای گذشته اش ساخته شده است. این خواننده جوان چندی پیش در گفتگویی اعلام کرد:«من سعی کرده ام هر چه در توان دارم و تا این لحظه یاد گرفته ام را در این آلبوم پیاده کنم. به نظرم مشارکت افراد سرشناس موسیقی جهان در این اثر، گواه بر پیشرفت موسیقی نزد مخاطب ایرانی است و امیدوارم مورد رضایت هم وطنان پر مهر کشورم واقع شود.» فریمن در این آلبوم هم مانند آثار گذشته اش، خودش تمامی ملودی ها را ساخته و انتظار می رود که با توجه به تجارب گذشته او، فضای تمامی کارها شرقی نباشد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of