فال دکوراسیون ماه تولد 2017

سبک زندگی , فال و طالع بینی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

فال دکوراسیون ماه تولد 2017

برای علاقه مندان به مطالب فال و طالع بینی وهاران در این مقاله از پورتال وهاران فال جدید را منتشر کرده ایم. این فال مربوط به دکوراسیون داخلی منزل است که شما می توانید مدل دکوراسیون بر اساس ماه تولد خودتان را در ادامه بخوانید. امیدواریم از این فال راضی باشید. منتظر همراهی همیشگی شما هستیم.

دکوراسیون مخصوص ماه تولد خود را می شناسید؟

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه فروردین یا برج حمل

یک فروردین ماهی، سرشار از انرژی و خوش بینی است. فراتر از مرزها رفتن ویژگی آنهاست و همین امر باعث می شود تا خانه او نیز چیزی بیش از یک فضای خصوصی بوده و در عین حال به خوبی سازماندهی شده باشد، ولی درگیری با حجم زیاد جزییات از حوصله اش خارج است و سادگی را دوست تر دارد. اگر متولد این ماه هستید، روح ماجراجویی و انرژی ذاتی خود را با استفاده از مجموعه رنگ های گرم، پرمایه و روشن به نمایش بگذارید و از آنها انرژی هماهنگ با خود را دریافت کنید. این رنگ ها به خصوص برای تشویق و تهییج شما به کار، در محیط های شغلی نیز عالی هستند.
درحالی که از اثاثیه و مبلمانی با خطوط ساده و سبکی مدرن لذت می برید، حضور یکی، دو اثاث یا شیء متعلق به سبک کلاسیک تر را نیز در نظر داشته باشید. هرگز از وسایل و مبلمانی که نمی توان به راحتی تمیزشان کرد، استفاده نکنید. شما به قفسه بندی های زیاد برای سازمان دهی مطلوب نیاز دارید تا دوروبر خود را شلوغ و آشفته نبینید و به خلوتی دلخواه فضای تان دست یابید. وجود یادگاری هایی که برای تان عزیزند، می تواند عنصر دکوری خوبی باشد و شما را خوشحال کند. استفاده از اشیا یا اثاثیه از طیف متنوع قرمز، به عنوان نقطه تاکیدی دکوراسیون تان مهم است. اشیای ساخته شده از فلزهای درخشان، صیقلی، گیاهان و کاکتوس های قلبی شکل به خوبی با روحیه شما سازگار است پس آنها را فراموش نکنید و همواره چیدمانی متعادل را در نظر داشته باشید. به طورکلی از هر آنچه کاربردی نیست دل خوشی نخواهید داشت و حضور این گونه وسایل و اثاثیه حال شما را ناخوش می کند.

فال دکوراسیون ماه تولد 2017
دکوراسیون خانه با رنگهای روشن مخصوص فروردین ماهی ها

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه اردیبهشت یا برج ثور

در فضای شما مهم ترین عناصر، مبل راحتی و تختخواب تان است؛ هر چه بزرگ تر و راحت تر، بهتر! از مواد طبیعی در ساخت وسایل و استفاده از رنگ هایی متنوع قهوه ای خاکی که حس بودن در طبیعت را به شما منتقل می کند، لذت می برید. پس به دنبال مبلمان و اثاثیه ساخته شده از چوب باشید. سنگ ها و منسوجات طبیعی مانند کتان و حضور گیاهان و مراقبت از آنها، گشودن پرده ها و پنجره ها برای حضور نور و حمایت ذاتی از زندگی و هر آنچه نماد آن باشد حال شما را خوب خواهد کرد. نقشمایه های برگرفته از طبیعت، تزیین مورد علاقه شماست.
عدم علاقه به ایجاد تغییرات زیاد و وابستگی عاطفی به آنچه دارید از ویژگی های اهالی این ماه است. هر سبکی که بتواند این دو ویژگی را در آن سامان دهی کند، خوشایند و دکوراسیون ماه تولد شما خواهد بود. وسایل آنتیک و مواد خاص، آثار اصیل و اشیای تزیینی با قاب های زیبا و فرش های ایرانی و هر چه که نشان از سلیقه زیباپسند شما دارد به حس خوب شما ختم می شود و فضای تان را خاص خودتان می کند. یک اردیبهشتی به لذت بردن از زندگی و دورهمی های دوستانه علاقه مند است؛ پس به فضای نشیمن راحت و وسایل آن نیاز دارد. رنگ های مناسب دیگر شامل انواع سبزها و رنگ های پاستلی (صورتی ها، سبزها، آبی ها، زردها و یاسی های روشن و سفید شده) و رنگ سفید است. دقت کنید که فضای تان بیش ازحد نمایانگر جنسیت شما نباشد؛ یعنی بیش از اندازه مردانه یا زنانه به نظر نرسد.

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه خرداد یا برج جوزا

نماد 2 پیکر برای این ماه، نشان از اشتیاق به تنوع است. به همین سبب یک خردادی دارای روابط اجتماعی متنوع است و اجتماعی بودن ویژگی بارز اوست. در این صورت برای او فضایی با مبلمان هایی با کاربری چندگانه انتخاب خوبی خواهد بود. این مبلمان باید بتواند از جمع های دوستانه صاحبخانه که کم هم اتفاق نمی افتد، پذیرایی کند و بتوان آنها را به شیوه های مختلف چیدمان کرد. عدم وفاداری طولانی مدت به سبک دکوراسیونی خاص نیز ویژگی دیگر یک خردادماهی است. علاقه آنها به آثار برگزیده و خاص هنری و ایجاد جلوه بصری جذاب و غیرتکراری در زمینه انتخاب رنگ در فضا دیدنی است.
مجموعه جالبی از کتاب ها و مجلات خواندنی عضو دیگری از دکوراسیون آنهاست که همواره در دسترس خواهد بود. این کتاب ها جنبه هوش کنجکاوانه آنها را به سهولت اقناع می کند و به شکل عنصر دکوری جذاب شان درمی آید؛ پس به فکر جایی برای آنها باشید. عناصر تزیینی مورد علاقه تان را روی قفسه یا طاقچه شومینه به صورتی منظم و مرتب بچینید. این مجموعه ها یادآور لحظات و دوستان خوب شما هستند و دیدن آنها در فضای تان به شما انرژی و لبخند می بخشد. روحیه سرزنده و اجتماعی شما خانه تان را از یک فضای خصوصی خلاقانه تا مرکزی برای سرگرمی های دوستانه و دورهمی های صمیمانه و خانوادگی در نوسان نگه می دارد. در نتیجه به راحتی و با وسایل کاربردی در جهت این جمع های دوستانه بیش از پیروی از مدهای روز دکوراسیونی اهمیت دهید. وجود چند پوف برای مواقعی که دوستان سراغ تان می آیند می تواند کارگشا باشد و هزینه زیادی هم برای تان نداشته باشد.

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه تیر یا برج سرطان

یک تیرماهی با دکوراسیونی از رنگ های نقره ای، آبی روشن و سفیدهایی که کمی درخشش داشته باشند، شناخته می شوند. دکوراسیون ماه تولد تیر یعنی خانواده و رعایت رسوم و سنت ها و در کل حسی از نوستالژی. خانه و اثاثیه آن برای شما حکم جایی دنج و کاربردی، سرشار از خاطرات و وسایل مفید را دارد و در کل فضایی گشوده، باز و پرنور است؛ جایی که می توان در آن نفس کشید. اگر ورودی ای دارید که دیوار مناسبی دارد، آن را با تصاویر عزیزان تان تزیین کنید و جایی را به مرور خاطرات خوشایند اختصاص دهید. بهترین مکان سرشار از لذت شما، آشپزخانه است! پس به فضای آن اهمیت دهید و وسایلی مفید و کارآمد برای آن تدارک ببینید.
از شلوغ کاری در تمام فضای خانه تان پرهیز کنید به خصوص در آشپزخانه و با عناصر دکوری که دوست شان دارید آنجا را تزیین کرده و لذت ببرید. وجود یک میز بزرگ چوبی به خصوص از نوع سبک های ساده و بدون تجمل از قبیل روستیک یا ونتیج برای دورهمی های صمیمانه انتخاب خوبی است. رنگ های مناسب دیگر صدفی، خاکستری های ملایم، کرم و سفید گرم یا شیری است. مبلمان و اثاثیه تان را با در نظر گرفتن سهولت در تمیزکاری و جمع وجور بودن تهیه کنید که هرچه ساده تر و فاقد تجملتر باشد، مناسب تر خواهد بود. از اشیایی که در آنها ترکیبی از فلز با ماده دیگری به کار رفته یا کلا از جنس فلز است غافل نشوید تا تعادل گرمی و سردی رنگ ها را در فضای تان برقرار کرده باشید. قدر این گوشه دنج و جذاب تان را بدانید!

همچنین بخوانید:  ویژگیهای زنانه که آقایان دوست دارند!

فال دکوراسیون ماه تولد 2017
دکوراسیون با رنگهای آبی روشن و سفید مخصوص تیرماهی ها

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه مرداد یا برج اسد

مردادماهی با پول هایش بهترین ها و در حد ممکن لوکس ترین ها را می خرد. در نتیجه فضای او مانند مکانی با تأثیرات عجیب و جذاب است. لبریز از نور طبیعی و رنگ های قوی و گرم با تأکید بصری بر رنگ های طلایی، قرمزهای پررنگ، آبی فیروزه ای درخشان و قهوه ای نه چندان تیره. (ماسه ای-قهوه ای که کمی خاکستری و قرمز دارد) مبلمان او با توجه به روحیه اش باید گرم و نرم و راحت باشد با ترکیبی از رنگ های گرم مانند نارنجی، قرمز یا طلایی در جزییات که می تواند پارچه مبل باشد. نورپردازی برای فضای او مهم است و باید به فکر یک شی ء یا اثاثیه بزرگ به عنوان مرکز توجه فضای نشیمن خود باشد.
در هر حال باید آنچه را که واقعا دوستش دارد، بخرد. دور هم غذا خوردن در جایی که به اندازه کافی جادار باشد و به سبک رسمی تزیین شده باشد و با استفاده از سرویس پذیرایی از جنس چینی مرغوب، حس و حال خوبی به آنها و مهمانان شان می بخشد. پس آنها باید به دنبال خریدن وسایل اضافی و فاقد کاربرد نباشند و پول شان را برای خرید سرویس چینی دلخواه شان خرج کنند! از دیدن تصاویر حیوانات زیبا برای دکوراسیون خود بهره می برند؛ تصاویری از ماهیان، پرندگان یا پروانه ها. از آنجا که نماد ماه مرداد شیر است، ممکن است از تصویر زیبای هر حیوان دیگری هم لذت ببرند یا از نقش و نگارهای آنها الگوبرداری کنند. نقاشی های سبک کلاسیک یا رنسانس و اشیای آیینی در فرهنگ های دیگر ملل، می تواند دکوراسیون آنها را تکمیل کند. این افراد باید زمینه دکوراسیون شان را ساده در نظر بگیرند.

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه شهریور یا برج سنبله

دیسیپلین و دقت شما معروف است! این ویژگی در خانه شما هم نمایان است؛ خانه ای تمیز، مرتب و منظم با قفسه هایی که با وسواس به جزییات چیدمان آنها پرداخته شده است. زمان زیادی را صرف تمیزکاری و آراستگی فضاهای تان می کنید و به وسایل کارآمد و نحوه درست کار کردن آنها می پردازید. سعی کنید علاقه تان در زمینه اثاثیه و وسایلی که برای تان بی فایده است را محدود کرده و از کمال گرایی در دکوراسیون خانه تان دست بردارید. ممکن است برای ساماندهی فضای تان از فلسفه هایی از قبیل زن یا فنگ شویی برای داشتن خانه ای در حد کمال استفاده کنید، ولی دقت داشته باشید که همه این اصول برای ایجاد هماهنگی و آرامش تدوین شده اند؛ پس زیاد خودتان را در رعایت آنها آزار ندهید.
آشپزخانه، جایی است که دیسیپلین ذاتی شما در آن خودنمایی می کند و بهترین انتخاب رنگی برای آن رنگ های خنثی از قبیل سبز خاکستری یا بنفش خاکستری یا سفید بدون هیچ گونه تزیینات دکوراتیوی زیاد است. به کابینت ها و کشوهای زیادی جهت جمع آوری و سازماندهی لوازم تان احتیاج دارید؛ پس برای راحتی خیال تان به هنگام انتخاب خانه به تعداد و کیفیت قفسه بندی آن توجه کافی داشته باشید. اگر رنگ کابینت ها از نوع براق و صیقلی باشد، بهتر خواهد بود. بیشترین تلاش مالی و سلیقه ای خود را برای تزیین با گل های تازه، گلدان ها و گیاهان و کتاب ها بگذارید. فضاهای خالص از زیبایی طبیعی و زندگی روزمره و صمیمیت حاکم بر خانه تان به شما انرژی می دهد. رنگ های طبیعت و آرام از قبیل آبی بنفش، انواع آبی ها، سبزها، زردهای ملایم و نیز رنگ بژ، سبز جنگلی و طلایی گندم زار پنجره ای گشوده به حال خوب شما خواهند بود. نقش مایه های مختصر و مفید هندسی مناسب تان است؛ پس از آنها در تزیینات فضای تان استفاده کنید.

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه مهر یا برج میزان

زیبایی برای تان بسیار مهم است و توجه شما به سبک های دکوراسیون و ایجاد فضای زیبا و شیک بیشتر است. در نتیجه حواس تان باشد که زیبایی به کاربردی بودن اثاثیه و مبلمان تان برتری پیدا نکند. خانه تان ممکن است به صورت یک گالری هنری دیده شود و داشتن این همه اشیای زیبا همواره شما را خوشحال نگه داشته و انرژی بخش باشد، ولی راحتی مبلمان تان را فاکتور مهمی در کنار زیبایی آن در نظر بگیرید.
اتاق خواب نیز نقش یک فضای خارق العاده و زیبا را برای تان خواهد داشت. توانایی شما در ایجاد تقارن و هماهنگی در دکوراسیون برای روحیه تان مفید است. استفاده از رنگ های پاستلی و آرامش بخش، اشیا و مبلمان فلزی و سطوح شیشه ای به خانه دلخواه تان معنا می بخشد. از انواع رنگ های آبی، آبی سورمه ای، آبی آسمانی، آبی نیلی و ترکیبات رنگی آنها لذت می برید. حضور لوازم و اشیا دست ساز هنری و دکوری با روحیه شما سازگار است. از نمونه های تقلبی خوش تان نمی آید؛ پس اثاثیه تزیینی کمتر ولی اصل بخرید.

همچنین بخوانید:  ابراز عشق : چگونه ابراز عشق کنیم - ابراز عشق به همسر - راه های ابراز عشق به مردان (زنان)

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه آبان یا برج عقرب

خانه شما، حکم پناهگاه دلخواه تان را دارد و بهتر است از رنگ های آرام ولی تیره تر در آن استفاده کنید. مبلمان را ساده و با طراحی خطوط نرم و با ارتفاع کمتر و نزدیک تر به زمین انتخاب کنید. به حال و هوای مدرن کمی نیاز دارید که برای این منظور جزییاتی نقره ای رنگ در زمینه رنگ های تیره انتخاب خوبی خواهد بود. علاقه شما به داشتن مجموعه ها و اشیا اگر بیش از اندازه در چیدمان فضای تان دیده شود از جریان یافتن انرژی جلوگیری می کند. نور را به خانه تان بیاورید و حتما طوری خانه را چیدمان کنید که فضایی برای تنفس بصری باقی بگذارید. از لحاظ رنگی، 2 نوع آبان ماهی داریم؛ آنهایی که رنگ سفید روی زمینه سفید را دوست دارند و بیشتر توجه شان به تنوع بافت ها و جنسیت اثاثیه و لوازم است و گروهی که از حضور رنگ های خالص مانند قرمز، سیاه و نارنجی لذت می برند. وسواس در انتخاب و دقت در کیفیت مبلمان و اثاثیه در اندازه بزرگ و چشمگیر را رعایت کنید. نماد این ماه، ماهی است؛ در نتیجه بسیاری از متولدان این ماه زندگی در کنار دریا و رودخانه را دوست دارند.
در نبود چنین امکانی می توان از آکواریوم یا آبنماهایی که مشخصه فلسفه زن در دکوراسیون است، استفاده کرد تا با نگاه کردن به آن روح تان تازه شود. انتخاب های رنگی دیگر شما شامل قرمز قهوه ای های باشکوه و قوی مانند دارچینی و عنابی، سیاه، سبز آبی و سبز خزه ای است؛ حتی دیوارهایی با این رنگ ها نیز برای حال تان خوب است و روح تان را سرشار از انرژی می کند؛ البته به میزان برخورداری فضا از نور کافی برای داشتن چنین رنگ هایی بر دیوار اطمینان حاصل کنید. اشیا و لوازمی که دارای ویژگی لطافت و درعین حال پیچیدگی در ساخت هستند و هر آنچه باقدرت بصری خود به چشم می آید از اعضای دلپذیر دکوراسیون یک آبان ماهی خواهد بود.

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه آذر یا برج قوس

شما می دانید چگونه اشیا را در کنار هم بچینید، ولی به جزییات رنگی دقت کنید. با علاقه ای که به جزییات و اشیای مختلف دارید ممکن است به آشفتگی در فضای تان دچار شوید؛ پس به شیوه های ساماندهی کاربردی متصل شوید. یک آذرماهی همواره شیفته رایحه و بوهای جاری در طبیعت است و آن را در گل ها و گیاهان می جوید. برای او کوچک ترین مکانی که بتواند در آن از گیاهان مراقبت کند، غنیمت است. وجود شمع های معطر یا فقط ظرفی از میوه های خوشبو خوشایند است. شکل قوس، نماد بین المللی سفر است اما اگر امکان جهانگردی ندارید، می توانید با گذاشتن عناصری از مکان های مختلف به جهانگردی مجازی بپردازید.
از تلفیق سبک های گوناگون ولی با رعایت احتیاط نیز می توانید در دکوراسیون خانه تان استفاده کنید. وجود رنگ بنفش انتخاب مطلوبی است که روحیه کنجکاو و جست وجوگر آذرماهی را به خوبی پوشش می دهد. رنگ های متنوع دیگر نیز در فضای تان حضور دارد که حسی از خوش بینی ذاتی تان را به نمایش می گذارد. سبک تک رنگ یا بی رنگ مینیمال مناسب حال تان نیست ولو اینکه مد روز باشد. بافت های قوی و فضاهایی که به آنها انرژی می بخشد برای تان هیجان و انگیزش خلاقیت به همراه می آورد. ورودی خانه یک آذرماهی حتما نشانی از علاقه او به طبیعت دارد. اشیای ساخته شده از مواد طبیعی از قبیل چوب، سنگ، الیاف طبیعی و گاه فلزی به خصوص اگر از سرزمین های دیگر آمده باشند همواره حال دکوراسیون تان را خوب می کند!

فال دکوراسیون ماه تولد 2017
دکوراسیونی به رنگ بنفش مخصوص آذرماهی ها

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه دی یا برج جدی

در طالع بینی دکوراسیون دی ماهی ها تا حدی علاقه مندی به سبک کلاسیک و سنتی و وسایلی که خوب کار کنند و کیفیت بالایی داشته باشند، به چشم می خورد؛ به ویژه اگر این وسایل از گذشتگان رسیده باشد که دیگر چه بهتر! آنها از اشیای مدرن خیلی خوش شان نمی آید و برعکس از اشیای زیبای قدیمی که سالم مانده باشد، به وجد می آیند. رومیزی های آنتیک و الیاف لطیف و گلدوزی های اصیل و قدیمی از عناصر دکوری دوست داشتنی آنهاست. پارچه هایی با نقشمایه های گلدار مورد پسندشان است و از این پارچه ها برای مبل، پرده و فرش استفاده می کنند. لوازم چرمی، چوبی و رنگ های قهوه ای و آبی سورمه ای، سبز تیره و پررنگ در کنار بخش های کوچکی از رنگ های زرد و آبی برای متولدان این ماه فضایی جذاب و دلنشین خواهد بود. حضور گل های تازه و اشیای هنری با رنگ های روشن به محیط دی ماهی روشنایی و سرزندگی می آورد.
نقاشی ها و تابلوهایی از مناظر باز و آرامش بخش مطلوب آنهاست. در نظر داشتن جایی در خانه به منظور گردهمایی های کاری یا خانوادگی که هم راحت باشد و از قبل برای همین هدف بر اساس یک الگوی کارآمد چیدمان شده باشد، بخش مهمی از دکوراسیون شان است. تصاویر عزیزان و حتی خودشان در راستای موفقیت ها و خاطرات خوش که با قاب هایی از فلز نقره ای تزیین شده اند نیز عناصر بسیار مناسبی برای دکوراسیون یک دی ماهی است. الگوی نقشینه ای و تزیینی از هنر چین یا یکی، دو قطعه از ظروف قدیمی چین ولی نه با زمینه سفید، انتخاب زیبایی برای تزیین میز می تواند باشد. ظروف یا اکسسوری هایی از کریستال تراش دار یا فلز نقره ای کنده کاری شده را هم نباید فراموش کنند. متولد این ماه نباید از سرویس چینی سفیدرنگ برای خودش یا پذیرایی از مهمانانش استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  تعیین سن واژن مطابق با سن تولد / تغییرات واژن و زیبایی واژن

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه بهمن یا برج دلو

خانه یک بهمن ماهی میدانی است برای به نمایش درآمدن عناصر مدرن و آینده نگر با ویژگی های قوی بصری، نقوش و تصاویر گرافیکی و استفاده از مواد جدید مانند مبلمان و اشیای ساخته شده از فلز و شیشه؛ دکوراسیونی بی عیب و نقص که با آخرین و به روزترین آثار هنری تزیین شده است؛ به جز کف اتاق ها که بیشتر دوست دارند از جنس چوب سخت و محکم و خالص فرش شده باشد. نشیمن یا مهمانخانه ای راحت برای جمع های دوستانه و خانوادگی بخش شایان توجه در فضای آنهاست. رنگ های گوناگون قهوه ای در جوار رنگ های خنثی برای سطوح بزرگ این فضا عالی است. تکمیل کننده این مجموعه می توانند از رنگ های زیبای رنگین کمان آمده باشد تا به فضا حس و به شما حال خوبی ببخشد. همین رنگ ها در صورتی که با رنگ سفید، کم رنگ و روشن شوند همراه خوب دکوراسیون تان خواهند بود. از این رنگ ها روی دیوارها استفاده کنید.
از میان رنگ های تیره، آبی سورمه ای، قهوه ای تیره، سیاه و خاکستری را می توانید استفاده کنید. طلایی و مسی را با این رنگ های تیره ترکیب کرده و نمایش درخشانی از ماه بهمن باشید. بهتر است از مبلمان مدولار به جای ست های معمول بهره ببرید تا در موقع لزوم، شرایط چیدمان فضا را با گردهمایی های مورد علاقه تان هماهنگ کنید. یک میز محکم و جاندار که بیش از 4 نفر گنجایش داشته باشد را هم به این فهرست اضافه کنید و ظرفی پر از مهره های رنگین یا سنگریزه های گوناگون در کنار کتاب های دیدنی و تصاویر یا تابلوهای نقاشی از طبیعت را فراموش نکنید. گیاهان و آبنما نیز همراهان خوب شما هستند. نورپردازی دلخواه تان را حتما به کار ببرید. تابلویی بزرگ از پارچه ای که دوستش دارید و مجسمه هایی خاص از مواد خاص با طراحی منحصربه فرد هم پیشنهاد دیگری است. اگر اهل جمع کردن مجموعه ها هستید به فکر نمایش آنها روی قفسه ها باشید و همه اجزای آن را در کنار هم بچینید و حالا از فضای رنگین و جذاب یک بهمن ماهی لذت ببرید!

دکوراسیون خانه برای متولدین ماه اسفند یا برج حوت

بهترین کسانی که می دانند یک دکوراسیون خلوت به چه کار می آید؟ متولدان اسفند هستند! فضایی برای تعمق و تفکر یا شنیدن موسیقی. چیزی در فضای آنها جاری است که به چشم نمی آید، ولی حس می شود؛ فضایی گشوده و آرامش بخش؛ فضایی مانند دریا یا اقیانوس پهناوری که در ظاهر هیچ عنصر تزیینی ندارد، ولی عین زندگی است. به همین سبب با رنگ های دریایی شروع می کنیم؛ سبز آبی و آبی دریایی یا آبی اقیانوسی و تناژهای مختلف آنها. وجود صندلی های تاشوی راحت، کمک خوبی برای تان خواهد بود تا مدیریت فضا را در دست داشته باشید و مبلمان راحتی که بتوانید هر لحظه که دل تان می خواهد روی آن دراز بکشید با کوسن های متعدد و بزرگ که بتوانید آنها را روی زمین بگذارید و تکیه دهید و خستگی روزانه را از تن به در کنید. رنگ های پاستلی هم در پالت دکوراسیون شما حضور دارند؛ پس آنها را هم در نظر داشته باشید. پارچه هایی که به نرمی بر پوست می نشینند با روحیه شما همسازند.
الیاف طبیعی را در اولویت انتخاب قرار دهید. چیدمان نشیمن را طوری سازماندهی کنید تا چند دوست یا هم صحبتی که مهمان شما می شوند برای دورهم بودن با مشکل فاصله مواجه نشوند. میزهای چوبی را در کنار دست قرار دهید و از اشیا و لوازم ساخته شده از چوب یا بامبو و حصیر برای تکمیل فضا استفاده کنید. از آنجا که کف پاهای یک اسفندماهی بسیار حساس است به پوشش زیر پا نیز دقت داشته باشید. قهوه ای های گوناگون که در کنار دریا می توان دید و قرمز مرجانی برای تان روح نواز خواهد بود. پیشنهادهای دیگر رنگ برای شما شامل سبز خزه ای، صدفی، صورتی خالص، آبی آسمانی و رنگ های زیبای رنگین کمان است. پارچه پرده ها را ضخیم تر در نظر بگیرید تا هرگاه خواستید در سکوت سایه ها به خودتان و درون تان سفر کنید و نور زیاد، مزاحم شما نشود. هر آنچه یادآور روزهای خوب شما یا بیانگر آرزوهای تان است را می توانید به عنوان لوازم تزیینی در دکوراسیون خود به کار ببرید. خانه تان را با نقاشی ها یا تصاویر کلاسیک هنری، نورپردازی غیرمستقیم و نورهای کوچک تأکیدی روی آثار هنری تان تزیین کنید. از نورهای رنگی نیز می توانید لذت ببرید.

و در پایان اگر تنها زندگی نمی کنید، راه حل این است که تا حد امکان نقاط مشترک در ماه های تولد همه افراد خانواده را پیدا کرده و تمرکز اصلی را بر این نکته ها بگذارید، ولی برای هر یک به طور جداگانه فضایی هرچند کوچک را به عناصر مهم و شاخص آن ماه اختصاص دهید. اگر هر یک از افراد اتاق جداگانه دارند که دیگر مشکلی نخواهد بود، فضای شخصی را با دانستن ویژگی های ماه تولد، بیش از پیش لذت بخش و سرشار از انرژی مثبت کنید. موفق باشید!

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *