فال کائنات امروز 15 آذر 1397

فال و طالع بینی 14 آذر 1397 بدون دیدگاه

فال کائنات

?فروردین ?

به یک ضیافت بزرگ دعوت می شوید. باید است از قبل خود را آماده کنید. با افراد قابل احترام ملاقات خواهید داشت و به تو خوش می گذرد.

 

? اردیبهشت ?

هرگز از کاری که می کنید نا امید نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

 

? خرداد ?

فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود (شاید یک بچه) و زندگی شما را دچار تغییر و تحول می کند. با روی خوش با مسایل برخورد کنید.

 

? تیر ?

هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید که توفیق با شما یار است و با راهنمایی بزرگان موفق خواهید شد.

 

? مرداد ?

زمان جبران فرصت های از دست رفته است. سعی کنید تغییر در روند زندگی دهید. بازسازی های امید بخش

 

?شهریور ?

اگر مدتی است روابط اجتماعی تان کاهش یافته است سعی کنید دوباره به اجتماع برگردید.دیگران جذب عقل و روحیه با نشاط و هم چنین طبیعت مهربان شما می شوند.

 

?مهر ?

مراقب افرادی که تازه ملاقات کرده اید باشید. ممکن است این افراد، آنگونه که به نظر می رسند، نباشند.در کارهای خود به افراد قابل اعتماد مشورت کنید.

 

? آبان ?

خوشبین و امیدوار باشید. شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش می باشید.زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

 

? آذر ?

مراقب منفعت‌ها و فرصت ها که به دست می‌آورید باشید تا آن ها را هدر ندهید. موفقیت ها و راه‌های کوچک پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ تر است.

 

? دی ?

تا می‌توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای‌تان صاف و یک‌دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

 

? بهمن ?

سفر در پیش دارید. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود میباشید. این تغییر مکان برایتان خوشایند است.

 

?اسفند ?

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of