فال تاروت امروز 15 آذر 1397

فال و طالع بینی 14 آذر 1397 بدون دیدگاه

فال تاروت

?فروردین ?

?نماد :ماه

فریبکاری – توطئه – دست به کارهای نادرست میزنید – بی آبرویی – خواری و پستی – قرار گرفتن در موقعیت های خطرناک – دورویی و ریا – ممکن است فریب بخورید – فردی حیله گر.

 

?ارديبهشت ?

?نماد :امپراطور – جهت مخالف

نمی توانید به درستی تصمیم بگیرید – فردی ضعیف النفس – دهن بینی – فردی که قصد دارد از شما سوء استفاده کند – فریب خوردن – از جانب دیگران آسیب دیدن.

 

?خرداد ?‍♂

?نماد :جام

قرار گرفتن در یک رابطه عاشقانه جدید – سعادتمندی – تندرستی – خوشحالی – شراکت های کاری – ایجاد روابط دوستانه – اگر عشقی را در گذشته از دست داده اید به جانبتان باز خواهد گشت – مهمانی – خوشحالی – پیروزی – فراوانی – بخت و اقبال موافق – میزبانی از افرادی مهم – رضایتمندی.

 

?تير ?

?نماد :اعتدال

اعتماد – شکیبایی – شرایط را ثابت نگاه دارید – کارهایی از روی اصول انجام گرفته – اموراتتان به بهترین شکل انجام میدهید – جلوگیری از تندروی یا کندروی که می‌تواند به نفع تان باشد.

 

?مرداد ?

?نماد :دلقک

آغازی تازه – قرار گرفتن در موقعیت‌های جدید – دست به تصمیمات درست و عالی می‌زنید – استقلال – شرایطی عالی – خوشحالی – دگرگونی – روابط جنسی – کار های سرسری – شتابزدگی.

 

?شهريور ?‍♀

?نماد :قدرت

توانایی – نیرومندی – اراده فراوان – تلاش و کوشش برای رسیدن به جایگاهی برتر – از قدرت بالایی برای چیرگی بر بدخواهان تان برخوردار می شوید – رسیدن به مقصود.

 

?مهر ⚖️

?نماد :چرخ سرنوشت

بخت و اقبالی موافق – منفعتی فراوان – از بین رفتن مشکلات و گرفتاریها – اتفاقاتی که به یکباره رخ می‌دهد – رشد و نمو – موفقیت – آغازی تازه و از نو سعادتمندی و پیروزی.

 

?آبان ?

?نماد :دلقک – جهت مخالف

استقلال فراوان – تصمیماتی که از روی جبر و زور می گیرید – دست به انتخاباتی سرسری و احمقانه میزنید – نمی توانید به درستی انتخاب کنید – دگرگونی هایی که منفی و نامناسب می باشد – عدم توجه به اطراف – بی تفاوتی.

 

?آذر ?

?نماد :قلعه

مشکلاتی که در گذشته پدید آورده بودید را به دست فراموشی می‌سپارید – روابط دوستانه‌ای که پایان می یابد – از عرش به فرش رسیدن – تغییراتی که به یکباره رخ می‌دهد و در جهت منفی میباشد – ضرر و زیان اقتصادی – روابط عاشقانه ای که به انتها میرسد.

 

?دی ?

?نماد :پیشگو

مهربانی – عطوفت – سخاوتمندی – یارر و همدم – آینده‌نگری – منطبق بودن شرایط – فردی مومن – شروع زندگی مشترک – ازدواج و خواستگاری – سعادتمندی و خوشبختی – فردی رئوف.

 

?بهمن ?

?نماد :دلاور

مردی که در حوزه مسائل اقتصادی کاملاً آگاه و عاقل است – فردی که می توانید به او اعتماد کنید – شخصی که مسئولیت هایش را بر گردن میگیرد – صبوری – فردی مهربان و متهور – شخصی باهوش و زرنگ – به وجود آمدن و یا از بین رفتن مشکلی بزرگ – غرور و خودخواهی – آگاهی – قرار گرفتن یا پایان یافتن یک رابطه عاشقانه.

 

?اسفند ?

?نماد :جادوگر

فردی اصیل – فردی مبتکر – فردی که توانایی اش در انجام کارها فراوان است – اراده راسخ – شخصی که به خودش کاملا مطمئن است – فردی که حواسش به اطرافش است.

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of