فال پاسور امروز 15 آذر 1397

فال و طالع بینی 14 آذر 1397 بدون دیدگاه

فال پاسور

? فروردين ?

♣️ ۸ خاج ♣️

از دوستان و خویشاوندان به منظور صله رحم به  خانه تان میان  که لحظات خوبی در کنار آنها سپری شده و بسیار شما حال خوبی دست می دهد.

 

?ارديبهشت?

❤️ ۵ دل ❤️

در آغوش گرفتن معشوق و همچنین نوازش کردن آن باعث میشود محبت و علاقه بینتان چندین برابر شود و حال خوب و مثبتی به هر دو شما منتقل کردید رابطه عاشقانه و سرشار از عشق داشته باشید.

 

?خرداد ?

♠️ ۷ پیک♠️

شما مجبور هستید با فردی که در گذشته دلتان را شکسته و ناراحتتان کرده با تلفن حرف بزنید که این موضوع برایتان سخت و نفرت برانگیز  است.

 

?تیر ?

♦️ شاه خشت ♦️

عشق خود را بغل می گیرید و وارد رابطه ای سرشار از احساس عاشقانه خواهید شد و باعث می گردد که هر دو شما تحولات خوب و مثبتی صورت بگیرد و احساس خوبی داشته باشید.

 

?مرداد ?

♠️ ۳ پیک ♠️

در رابطه عاشقانه شما اعتماد نسبت به یکدیگر وجود ندارد و باعث می شود که از یکدیگر جدا بشوید و این رابطه به شکست منجر شود و شما از لحاظ روحی غمگین و ناراحت شده و دچار شکست شود.

 

?شهريور ?

♣️ ۳ خاج ♣️

ممکن است شما ثروت و همچنین پول خود را به دلایل مختلف خرج کنید و یا برای دیگران آن را مصرف نمایید اما نگرانش نباشید که اگر کمی تلاش کنید مجدد آن را به دست می آورید.

 

?مهر ?

♦️ ۱۰ خشت ♦️

برای دسترسی ب آنچه که میخواهید بسیار تلاش و پشتکار می کنید و در نهایت تمام همت و اراده تان به نتیجه مثبت خوبی می رسد و در کارتان موفق خواهید شد.

 

?آبان ?

♦️ تک خشت ♦️

احتملا از خارج از کشور بسته و یا نامه ای به شما میرسد که باعث تعجب و خوشحالان می‌گردد و شخصی از آنجا به شما زنگ ساعت و غافلگیر می شوید.

 

?آذر ?

♦️ بی بی خشت ♦️

مجبور می شوید برای انجام یک کار خاص و یا پروژه کاری به مکانی ویژه‌ای بروید و یا محل زندگی و کارتان را عوض کنید. همچنین در مرتبه کارتان به مرحله و مقام خوبی می رسید

 

?دی ☃️

❤️ ۱۰ دل ❤️

شما از طریق کارت و یا تماس تلفنی برای شرکت در یک میهمانی بزرگ باید جشن عروسی و تولد دعوت می شوید که با حضور در آنجا حال و روحیه شما عوض شده و شاد می گرید.

 

?بهمن ☃️

♣️ ۲ خاج ♣️

اگر مشکلی پیش آمد آن را پیش خودتان نگه دارید و هیچگاه رازهایتان را به شخصی نگویید زیرا افراد فرصت طلب می توانند از آنها سوء استفاده کنند و به شما ضربه بزنند.

 

?اسفند ☃️

♠️ ۷ پیک ♠️

شما مجبور می شوید با فردی که قبلا باعث دلخوریتان شده از طریق تلفن حرف بزنید که این موضوع برایتان سخت و بسیار ناراحت کننده است.

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of