فال نوستراداموس امروز 15 آذر 1397

فال و طالع بینی 14 آذر 1397 بدون دیدگاه

فال نوستراداموس

? #فروردين :?خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست هرچند که شاید با سختی به دست آید.

 

?#ارديبهشت :?فردی دست و دلباز هستید که دوست دارید به دیگران کمک کنید. هرچه بیشتر به نیازمندان یاری برسانید کار خودتان نیز رونق بیشتری می گیرد و موقعیت تان بهتر می شود.

 

? #خرداد :?در کار و شغل خود پیشرفت می کنید و ارتقا می یابید. موقعیت حرفه تان مستحکم تر می شود.

 

? #تير :?شما فردی محکم و استوار هستید که می توانید خود را با زندگی بخور و نمیر سازگار کنید.

 

? #مرداد 😕 فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود. گرفتار عشق می شوید. زندگیتان دچار تغییر و تحول می گردد.

 

?#شهريور 😕 اگر مجرد هستید نامزد می کنید. اگر متاهل هستید در زندگی زناشویی خود خوشبخت و سعادتمند می شوید.

 

? #مهر 😕 مراقب نیرنگ و فریب دشمنان خود باشید. از دوستان ناباب خود دوری کنید. در تصمیم گیری خود احتیاط بیشتری به خرج دهید.

 

? #آبان 😕 گوش به حرف و شایعات و بد گوییها ندهید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید.

 

? #آذر :?نمادی از برکت و پول و خوشبختی. از طرف دوستان و اقوام خود مورد حمایت قرار می گیرید و به شما کمک می شود تا پله های ترقی را پشت سر بگذارید. از موقعیت بدست آمده ایتفاده کنید.

 

? #دى 😕 اگر مرد هستید با زن زیبا و کدبانویی ازدواج می کنید. اگر زند هستید قدرت و نیروی شما افزایش می یابد و جای پایتان را محکم می کنید.

 

? #بهمن 😕 همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

 

? #اسفند :?با اقوام و نزدیکان خود دیدار خواهید داشت. در مورد معاملاتی که در پیش دارید محتاط باشید. قبل از هرگونه تصمیم گیری باید جوانب مسئله را با دقت بسنجید.

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of