فال انگلیسی امروز 15 آذر 1397

فال و طالع بینی ۱۴ آذر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

فال انگلیسی

??متولدین فروردین??

بعضی از رفتارهای تان باعث دوری شما از دوستان تان شده است که شما از این موضوع ناراحت اید و تلاش می کنید تا بتوانید آن رفتارهای تان را اصلاح کنید.

 

??متولدین اردیبهشت??

سعی کنید هر حرفی را هرجا نزنید که به ضررتان تمام شود ‌‌که ممکن است مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد و توانایی آن را نداشته باشید که به تنهایی از پس آن بر بیایید.

 

??متولدین خرداد ??

خیلی زود عصبی می شوید و از کوره در می روید که این موجب می شود هیچوقت آرامش نداشته باشید و نتوانید کارهای تان را به درستی انجام دهید.

 

??متولدین تیر??

دائما فکرهای بیهوده به سرتان می زند و برای موضوعات پیش پا افتاده استرس و نگرانی دارید،سعی کنید نگذارید مسائل پیش پا افتاده از پای درتان بیاورد.

 

??متولدین مرداد??

فردی قصد ارتباط برقرار کردن با شما را خواهد داشت که به دیدارتان می آید،به زودی به جشنی بزرگ دعوت می شوید که زمینه ی آشنایی تان با افراد بسیاری را فراهم می کند.

 

??متولدین شهریور ??

دست از بدبینی تان بردارید و به دوستان تان اعتماد کنید و بیهوده نگران نباشید و خودتان را اذیت نکنید،ممکن است درگیر جابه جایی ای شوید که به زودی حل می شود.

 

??متولدین مهر??

تصمیم برای شروع کاری جدیدی را  گرفته اید که آینده ی خوشی را به همراه خواهد داشت و در آمد خوب و بسیاری نصیب تان می شود که می توانید درکنار آن به کار دیگری هم مشغول باشید.

 

??متولدین آبان??

فردی در اطراف شما وجود دارد که بسیار ظاهر خوش اما باطن پلیدی دارد،احتیاط کنید و گول ظاهر مهربانش را نخورید و خیلی خودتان را به حرف های دروغینش وابسته نکنید.

 

??متولدین آذر??

استفاده از تجربیات و راهنمایی های دیگران می تواند شما را به نتیجه ای مطلوب برساند،اما به شرط آنکه لجبازی نکنید و هر حرفی را که به شما میزنند را گوش دهید.

 

??متولدین دی??

یکی از دوستان تان مسائل بسیاری را از شما مخفی کرده که به زودی متوجه آنها می شوید اما به سرعت آنها را می بخشید و چشم تان را بر روی کارهایشان می بندید که خودتان باعث می شوید تا آنها دوباره این کارشان را تکرار کنند.

 

?? متولدین بهمن??

شخصی از افراد خوانواده تان بسیار دلسوز و نگران تان بوده و تمام کارهای تان را زیر نظر دارد اما شما اهمیتی به او نمی دهید و بی تفاوت از کنار او می گذرید،عاقلانه رفتار کنید و نگذارید دیگران از شما دلخور شوند.

 

??متولدین اسفند??

ممکن است وارد رابطه ای شوید که پایان خوشی را نداشته باشد اما از روی لجبازی و احساسات تان نمی خواهید که از آن بیرون بیایید که نباید بگذارید آینده تان بیهوده برسر این موضوعات تباه شود.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *