فال انگلیسی امروز ۲۳ مهر ۱۳۹۷

فال و طالع بینی ۲۳ مهر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

فال انگلیسی

🐬🥥متولدین فروردین🥥🐬
🏷 بجای اینکه کاری کنید که بعد ها از انجام شان پشیمان شوید بهتر است نسبت به آن مسئله واکنشی از خود نشان ندهید و نگذارید احساسات تان برای تان تصمیم گیری کنند.

🐬🥥متولدین اردیبهشت🥥🐬
🏷 برای اینکه حال خوش باشی زندگی آینده ات را قربانی نکن و نگذار اسمت پیش اطرافیان خراب شود و از داشتن خیلی از چیزها محروم شوی.

🐬🥥متولدین خرداد 🥥🐬
🏷 سعی کنید خودتان را برای رفتن دیگران ناراحت نکنید و برای نبود آنها در زندگی تان غصه نخورید و حقیقت هارا بپذیرید و نگذارید احساسات تان باعث شود چشم تان را روی اشتباهات آنها ببندید و بدی های شان را فراموش کنید.

🐬🥥متولدین تیر🥥🐬
🏷 سعی کنید بیش‌تر با خویشاوندان و‌ دوستان تان رفت و آمد کنید تا کمتر فکرو خیال کنید و ذهن تان درگیر مسائل بیهوده‌ شود….

🐬🥥متولدین مرداد🥥🐬
🏷 از فردی که بسیار علاقه مندش هستید ضربه ی بسیار می خورید اما باز هم او را دوست دارید و در هر شرایطی حمایتش می کنید که بهتر است این رفتارتان را کنار بگذارید و از مهر و محبت های تان کم کنید…

🐬🥥متولدین شهریور 🥥🐬
🏷 باور داشته باشید که گذشته تان تمام شده و نباید خودتان را درگیر آن کنید بلکه باید تلاش کنید تا تغییرات بزرگ‌تر در آینده تان ایجاد کنید تا بعد ها مانند حال حسرت نخورید…..

🐬🥥متولدین مهر🥥🐬
🏷 ممکن است بر سر موضوعاتی با دوستان تان دچار سو تفاهم شوید که سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و حرف هایی را نزنید که باعث دلخوری شان شوید.

🐬🥥متولدین آبان🥥🐬
🏷 اطرافیان تان برای آنکه وظایفی که بر دوش تان بوده را به درستی انجام نداده اید از شما ناراحت می شوند و ممکن است موقعیت تان به خطر بی افتد که کمی مظطرب و نگران شوید…

🐬🥥متولدین آذر🥥🐬
🏷 بهتر است کمی از عجول بودن تان کم کنید و برای هر چیزی که می خواهید بحث و دعوا نکنید تا به آن برسید کمی هم مراعات کنید و بجای پرفشاری و لجبازی کمک خوانواده تان باشید.

🐬🥥متولدین دی🥥🐬
🏷 تا حد توان تان تلاش کنید اما زمان استراحتی را برای خود اختصاص دهید که توانایی آن را داشته باشید تا بتوانید برای هدف تان تلاش کنید ….

🐬🥥 متولدین بهمن🥥🐬
🏷 بهترین کار آن است که امروز را به تفریح و سرگرمی بپردازید،اگر فرصت آن را هم داشتید که با خوانواده باشید بهتر خواهد بود و می توانید برنامه ی سفری را هم بچینید تا حال و هوای آنها را هم عوض کنید….

🐬🥥متولدین اسفند🐬🥥
🏷 امروز یکی از روز هایی است که ممکن است نتوانید در مواردی که مد نظرتان است کاری را انجام دهید و برای تان ترس و استرس بسیار ایجاد شود.


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of