فال ارمنی امروز ۲۶ مهر ۱۳۹۷

فال و طالع بینی ۲۳ مهر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

فال ارمنی

💢 فروردین 💢
🔱 عشق و علاقه ای که نسبت به معشوقتان دارید مثال‌زدنی است اما متاسفانه این فرد قدر این احساسات لطیف شما را نمی داند و ممکن است به طور کلی ناامید کند پس بهتر است به دنبال فردی بهتر بگردید.

💢 اردیبهشت 💢
🔱 ممکن است در گذشته آرامش و لذت فراوانی در زندگیتان وجود داشته باشد اما هم‌اکنون مشکلاتی برایتان پدید آمده که موجب شده تا دوباره دلتان بخواهد به وضعیت سابق باز گردید اما برای میسر شدن موضوع باید تلاشتان را بیشتر کنیم.

💢 خرداد 💢
🔱 شما قلبی ساده و مهربان دارعد که همین قضیه موجب سوء استفاده بسیاری از اطرافیان شده اما باید هر چه سریعتر به خودتان بیایید و بیشتر از این اجازه این رفتارها را به آنها ندهید.

💢 تیر 💢
🔱 شخصی از نظر احساسی ضربه بزرگ به شما زده و این قضیه شما را نسبت به هر فردی بدبین ساخته اما باید دید تان را عوض کنید و از جهت مثبت به دنیا نگاه نمایید.

💢 مرداد 💢
🔱 اهدافی که قرار است آنها را میسر کنید به تلاش کوشش فراوان احتیاج دارد و باید اراده‌ای بیشتر از خودتان نشان دهید در این وضعیتی که هم اکنون قرار دارید مطمئناً به هیچ پیشرفتی برای تان حاصل نخواهد شد.

💢 شهریور 💢
🔱 به زودی هدیه ای به دستتان میرسد که می‌تواند بسیار شما را خوشحال کند اما باید به نحوی این محبت را جبران کنید و همین قضیه شاید کم شما را مضطرب کند.

💢 مهر 💢
🔱 در جمع که حضور میابید باید کم و گزیده سخن بگویید و تلاش نکنید فقط برای اینکه محفل را گرم نمایید حرفهای بی ربط بزنید در این صورت فقط شان و شخصیت‌تان زیر سوال خواهد رفت و پیش دیگران تنزل درجه پیدا می‌کنید.

💢 آبان 💢
🔱 امروز حرف هایی در رابطه با شخصی به شما می زنند که امکان دارد تمامی تصورات تان نسبت به او خراب شود اما این قضیه نباید موجب شود تا در رابطه با او عجولانه تصمیم بگیرید و به حرف های یک نفر اکتفا کنید.

💢 آذر 💢
🔱 شما باید از خداوند شاکر باشید و برای رسیدن به اهدافی که در زندگیتان مدنظرتان بوده ناشکری نکنید چرا که حتماً به خیر و صلاح تو نبوده پس بیهوده اصرار نورزیدّ

💢 دی 💢
🔱 هم اکنون ناامیدی زندگیتان را فرا گرفته و در واقع سردرگم هستید و قدم بعدی تان را در زندگی نمی دانید اما باید هر چه سریعتر تکلیف خود را مشخص کنید تا بیشتر از ایت دچار مشکل نشوید.

💢 بهمن 💢
🔱 به زودی در جمعی حضور خواهید یافت که با حرف های تان می توانید آنها را به جانب خود جذب نماید اما ترجیح می دهید تا سکوت کنید و فردی ساکت و ،آرام به نظر بیاید که البته بر ضرر شما نیست پس جای نگرانی وجود ندارد

💢 اسفند 💢
🔱 شما انسانی هستید که به دوستان خود اعتمادی فراوان دارید و اصولاً زمانی که به مشکلات برنمیخورید لز آنها کمک می‌طلبید اما مراقب باشید که تمام دوستانتان در این باره نمی‌توانند به یاری شما بشتابند و دانش آگاهی کافی ندارند پس مراقب باشید.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of