فال ابجد امروز 15 آذر 1397

فال و طالع بینی ۱۴ آذر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

فال ابجد

?فروردين

?ابجد فال شما:د – ب – ب

?تعبیر:شما بسیار ساده و بی ریا هستید  و دلتان عاری از هرگونه کینه و بدی است. اسرارت را برای خودت نگه دار تا دیگران از آنها سوء استفاده نکنند. قصدتان خوب است و از همه ی مشکلات رها میشوید.امید و توکلتان به خدا باشد.

 

?ارديبهشت

?ابجد فال شما:د – آ – ج

?تعبیر:بخت و اقبال نیکی داری و به موفقبت میرسید.نگران از دست رفته هایتان نباشید و خودتان را اذیت نکنید. خبرهای خوبی خواهید شنید و بسیار شاد و خشنود میشوید.امید و توکلتان به خداوند باشد.

 

?خرداد

?ابجد فال شما:د – د – ج

?تعبیر:بخت و اقبال خوبی دارید و مشکلات و سختیهایتتان حل میشود و همه چیز رو به راه میشود و به خوشبختی میرسید.به دنبال کارهای بد و گناه نروید که مشکلاتتان را دو برابر میکند.

 

?تير

?ابجد فال شما:ج – د – د

?تعبیر:قصد و هدفی داری که به سلامتی تو ضرر میرساند پس از آن بگذر  تا ضرر نکنی. از افراد نااهل و حسود دوری کنید  تا به دردسر نیفتید. امید و توکلتان به خدا باشد.

 

?مرداد

?ابجد فال شما:د – آ – ب

?تعبیر:قصد و هدف خوبی نداری پس از آن دوری کن تا ضرر نبینی،به حرفهای بی اساس دیگران اهمیت نده و صبور باش تا همه چیز حل شود. تغییر و تحولاتی خوب پیش رویتان است. امید و توکلت به خداوند باشد.

 

?شهريور

?ابجد فال شما:آ – ج – ب

?تعبیر:قصد و هدف خوبی داری و به خواسته ها و آرزوهایتان خواهید رسید و از سختیها و مشکلات رها میشوید. و پول و ثروت خوبی به دستتان میرسد. درگیر دعوایی هستید که همه چیز به سودتان تمام میشود،دو برابر از دست رفته هایت را بازپس خواهی گرفت.

همچنین بخوانید:  فال حافظ اصلی همراه با تفسیر کامل

 

?مهر

?ابجد فال شما:ب – ج – آ

?تعبیر:قصد و هدف خوبی دارید اما کمی با بدشانسی روبرو میشوید. پس کمی دست نگه دارید تا شرایط بهبود یابد.کسی در اطرافت به دنبال ضرر رساندن به توست اما با توکل بر خدا تو را از بین میبرید. پس آرام باشید و امیدتان به خدا باشد.

 

?آبان

?ابجد فال شما : آ – آ – ج

?تعبير: خداوند به شما کمک میکند و مشکلات و سختیهایتان حل و فصل میشوند،پس قدردان او باشید.ازدواج میکنید و عاقبت به خیر میشوید و به سعادت میرسید. با کسی صحبت میکنید و امید و انگیزه تان بیشتر میشود و انرژی بیشتری میگیرید.

 

?آذر

?ابجد فال شما : ج – ج – ج

?تعبير: قصد و هدف خوبی داری  و بدانید خداوند کمکتان میکند،پس نگران نباشید،و از  کارهای بد و ناپسند  دوری کنید وگرنه به دردسر می افتید. اکر میخواهید کار جدیدی را آغاز کنید باید تلاش و کوشس بیشتری کنید  تا به اهدافتان برسید.

 

?دى

?ابجد فال شما : آ – آ – آ

?تعبير:بخت و نیت خوبی دارید و به آرزوها و خواسته هایتان خواهید رسید. تحمل کنید و عجول نباشید. راز پیگران را برای خودتان نگه دارید که دیگران از شما دور میشوند.همیشه به یاد خداوند باشید و بدانید  که او همیشه در کنارتان است.

 

?بهمن

?ابجد فال شما : ج – د – ب

?تعبير:بخت و اقبالتان خوب نییت پس کمی صبور باشید و کارهایتان را به تعویق بیندازید.افراد دورویی به دنبال فریب شما هستند.با هرکس دوستی نکنید.از کمکهای دیگران بهره ببرید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه

 

?اسفند

?ابجد فال شما : ب – د – ب

?تعبير: :پول و ثروت زیادی به دستتان میرسد اما باید احتیاط کنید و خودخواه نباشید  و با دیگران به خوبی رفتار کنید تا خدا از شما روی برنگرداند.به خواسته هایتان میرسید،و به خوشبختی میرسید.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *