جزئیات خبر انفجار مواد محترقه در اردبیل + تعداد کشته ها و مصدومین

اخبار ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزئیات خبر انفجار مواد محترقه در اردبیل + تعداد کشته ها و مصدومین

متاسفانه ساعاتی پیش خبر انفجار ساختمان در اردبیل در خبرگزاریها منتشر شد که گویا تعدادی کشته و زخمی شده اند. با وجود هشدارهایی که برای چهارشنبه سوری 96 داده می شود اما بی توجهی به این هشدارها باعث این حادثه شده است چرا را که مقدار زیادی مواد محترقه منفجر شده اند. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات حادثه منفجر شدن ساختمان در اردبیل را برای شما عزیزان منتشر می کند.

جزییات حادثه انفجار مواد محترقه در اردبیل

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: شامگاه جمعه در زیر زمین یک ساختمان مسکونی واقع در محله آرازعلی ( شهریار) اردبیل حین ساخت مواد محترقه با استفاده از زرنیخ 10 نفر دچار حادثه شدند که از این تعداد هفت نوجوان بین 13 تا 15 سال جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

هوشنگ شهبازی افزود: 2نفر از مجروحان حادثه در بیمارستان فاطمی اردبیل تحت درمان قرار گرفتند و یک مجروح دیگر به علت سوختگی شدید به تبریز اعزام شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل اضافه کرد: مصدومان حادثه بالای 30 سال هستند.

شهبازی گفت: در اثر این انفجار ساختمان مسکونی مذکور بطورکلی تخریب شده است.

وی از بازدید مسئولان انتظامی ،امنیتی و قضایی استان اردبیل از محل حادثه خبر داد و افزود: بعد از اعلام خبر این انفجار معاون سیاسی ، امنیتی استاندار اردبیل و مسئولان انتظامی و قضایی در محل حادثه حضور یافته و از نزدیک حادثه را بررسی کردند.

وی از خانواده ها خواست فرزندان خود را از هرگونه نگهداری مواد محترقه ، ساخت ترقه و بازی با ترقه منع کنند تا دچار حادثه مرگبار نشوند.

سال گذشته هم در اثر انفجار ترقه دست ساز در اردبیل یک نوجوان جان خود را از دست داد و در سال 93 هم انفجار ترقه یک منزل مسکونی در این شهر را تخریب و یک نفر کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

جزئیات خبر انفجار مواد محترقه در اردبیل + تعداد کشته ها و مصدومین جزئیات خبر انفجار مواد محترقه در اردبیل + تعداد کشته ها و مصدومین

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *