تبلیغ عجیب روزنامه شرق برای نمایشگاه دختر میرحسین موسوی + متن مصاحبه

اخبار ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

تبلیغ عجیب روزنامه شرق برای نمایشگاه دختر میرحسین موسوی + متن مصاحبه

نمایشگاه نرگس موسوی دختر میرحسین موسوی راه اندازی شده است و روزنامه شرق در یکی از صفحات خود به حمایت از او پرداخته است که این اقدام روزنامه شرق واکنش های زیادی را در پی داشته است. وهاران در این مقاله جزئیات خبر را برای شما عزیزان منتشر می کند.

رپورتاژ روزنامه شرق برای دختر یکی از سران فتنه

روزنامه شرق در شماره امروز خود در مطلبی تبلیغاتی به گفت‌وگو با دختر میرحسین موسوی پرداخت. گفت‌وگویی که به نظر می‌رسد با توجه به محتوای آن بیشتر جنبه تبلیغاتی برای نمایشگاه جدید او را دارد.

شرق در گفت‌وگو با نرگس موسوی در ارتباط با نمایشگاه «وقتی سپیده زد» پس از معرفی پر و پیمان این نمایشگاه و ویژگی‌های منحصر به فردش به بررسی چگونگی ورود موسوی به عرصه نقاشی پرداخته است.

نمایشگاه دختر میرحسین موسوی 96,نمایشگاه نرگس موسوی دختر میرحسین موسوی 96,نرگس موسوی ویکی پدیا,بیوگرافی نرگس موسوی دختر میرحسین,نمایشگاه نرگس موسوی 96

در بخشی از این گفت‌وگو آمده است: من در محیطی کاملا هنری رشد کردم. پدر و مادرم هر دو نقاش‌اند. اولین استاد نقاشی‌ام مادرم بود که معلمِ هنر بی‌نظیری بوده و هست و پدر هم معلم عرفان و زندگی من بود. این دو نفر زمینه را برای من فراهم کردند و همیشه مشوقم بودند و همین موجب گرایشم به نقاشی شد. از وقتی یادم می‌آید نقاشی می‌کردم، شاید از چهار، پنج‌سالگی. نقاشی‌هایم را به پدرم می‌فروختم و بعد همان نقاشی‌ها را پس می‌گرفتم و به مادرم می‌فروختم، دست‌آخر نقاشی‌ها را از او هم پس می‌گرفتم و برای خودم نگه می‌داشتم. همه آن نقاشی‌ها هنوز هم در خانه پدری‌ است. نقاشی از کودکی بخشی از وجودم بوده و در همه لحظات سخت عمرم، گذران زندگی برایم با نقاشی ممکن شده است.

همچنین بخوانید:  کاهش ساعات طرح زوج و فرد از امروز 6 خرداد 96

نمایشگاه دختر میرحسین موسوی 96,نمایشگاه نرگس موسوی دختر میرحسین موسوی 96,نرگس موسوی ویکی پدیا,بیوگرافی نرگس موسوی دختر میرحسین,نمایشگاه نرگس موسوی 96

این روزنامه همچنین اشاره‌ای به حضور «پرنده‌ها» در اغلب نقاشی‌های دختر میرحسین موسوی کرده است و آن را نقطه اشتراک تمام نقاشی‌های او در طی چند سال اخیر معرفی کرده است؛ موضوعی که موسوی دلیل آن را این‌گونه توضیح داده است: در حقیقت پرنده‌ها برایم نماد آزادی و رهایی هستند. جنسی از رهایی که در این جهان مادی قابل دستیابی نیست. هدف من از ترسیم این پرنده‌ها، ترسیم میل بشر به رهایی است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *