جزئیات خبر محرومیت سه والیبالیست زن ایران + عکس و علت و مدت محرومیت

اخبار ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزئیات خبر محرومیت سه والیبالیست زن ایران + عکس و علت و مدت محرومیت

روز گذشته خبر محرومیت والیبالیست های زن ایرانی در رسانه ها منتشر شد. اسامی والیبالیست هایی که محروم شده اند ، منال رضایی ، نگین شیرتری و شقایق شفیع است. گویا علت محروم شدن سه والیبالیست زن حواشی مربوط به آن ها می باشد. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر را برای شما عزیزان منتشر می کند.

جزئیات محروم شدن والیبالست های زن ایران در سال ۹۶

دلیل محرومیت شفیع شیرتری رمضانی سه والیبالیست زن ایران کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در نشست فوق العاده خود سه بازیکن تیم ملی زیر ۲۳ سال بانوان را از یک تا سه سال محروم کرد.

‏⁧‫زنان‬⁩ ملی‌ پوش ⁧‫والیبال‬⁩ ایران شقایق شفیع ۳ نگین شیرتری ۲ و منا رمضانی ۱سال ⁧‫محروم‬⁩ شدند. اتهام: ایجاد حاشیه نامناسب در مسابقات قهرمانی تایلند بوده است.

دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر ۲۳ سال آسیا از ۲۳ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار شد.

تیم ملی زیر ۲۳ سال بانوان ایران در این دوره از رقابت ها با هدایت سیما صدیقی شرکت کرد و در نهایت موفق به کسب رتبه هشتم این رقابت ها شد.

عملکرد فنی سه بازیکن تیم ایران و ایجاد حاشیه های نامناسب برای تیم ایران دلیل تشکیل نشست فوق العاده کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بود و در نهایت آرای زیر برای این بازیکنان صادر شد:

۱- شقایق شفیع از خردادماه سال ۹۶ به مدت سه سال محروم از کلیه فعالیت های رشته ورزشی والیبال.

۲- نگین شیرتری از خردادماه سال ۹۶ به مدت دو سال محروم از کلیه فعالیت های رشته ورزشی والیبال.

۳- منا رمضانی از خردادماه سال ۹۶ به مدت یک سال محروم از کلیه فعالیت های رشته ورزشی والیبال.

جزئیات خبر محرومیت سه والیبالیست زن ایران + عکس و علت و مدت محرومیت

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of