محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش

اخبار , عکس ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش

محسن فروزان دروازه بان استقلال به مدت ۳ ماه از هرگونه فعالیت در زمینه فوتبال محروم شد. علت محرومیت محسن فروزان ، همسر محسن فروزان (نسیم نهالی) عنوان شده است. گویا نسیم نهالی همسر محسن فروزان به حرفه مدلینگ مشغول است و همین هم باعث محروم شدن محسن فروزان شده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر محرومیت محسن فروزان در سال ۹۶ به همراه عکس های جدید محسن فروزان و همسرش در سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

فروزان محروم شد، چون همسرش مدل است!

فروزان با حکم کمیته ی اخلاق به مدت ۳ ماه از فعالیت های فوتبال منع شد.

با حکم مرتضی تورک رئیس کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال، محسن فروزان دروازه بان پیشین استقلال تهران که لیگ شانزدهم در صبای قم حضور داشت، به مدت ۳ ماه از هر گونه فعالیت رسمی در حوزه ی فوتبال محروم شد.

در حکم منتشر شده برای این بازیکن آمده است که اقدامات صورت گرفته از سوی همسر قانونی این بازیکن به گونه ای است که به جهت انتساب همسر وی به اهالی فوتبال و شخص مشارالیه و انعکاس آن در فضای مجازی بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و سپس در سطح افکار عمومی موجب ورود لطمه به اعتبار فوتبال و حسن شهرت فدراسیون فوتبال در افکار عمومی گردیده است.

البته بنابر حکم کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال این حکم که به صورت غیابی صادر شده، ظرف مدت یک هفته قابل اعتراض در کمیته محترم استیناف است.

محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش

عکس های محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی ۹۶

محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش محرومیت محسن فروزان به خاطر همسرش! + عکس های محسن فروزان و همسرش

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of