جزییات مراسم عقد نوه رفسنجانی دو روز قبل از رحلت ایشان

اخبار ۲۵ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات مراسم عقد نوه رفسنجانی دو روز قبل از رحلت ایشان

پس از درگذشت رفسنجانی بسیاری از بازتاب ها را در رسانه های مختلف شاهد بوده ایم. از جمله نقل خاطرات آن مرحوم و… در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد نوه هاشمی رفسنجانی و مراسم عقد او مطالبی را گرداوری کرده ایم. لیلی هاشمی رفسنجانی نوه آیت الله هاشمی رفسنجانی است که دو روز قبل از فوت رفسنجانی با خواندن خطبه عقد از طرف پدربزرگش به عقد محمدمهدی صانعی طاهری درآمد.

مراسم عقد نوه هاشمی رفسنجانی دو روز قبل از رحلت او

مراسم جشن پیوند نوه آیت الله هاشمی (ره) دو روز قبل از رحلت ایشان برگزار شد. خطبه عقد این مراسم را آیت الله هاشمی قرائت کرد.

جزییات مراسم عقد نوه رفسنجانی دو روز قبل از رحلت ایشان

در این مراسم لیلی هاشمی فرزند یاسر هاشمی به عقد محمد مهدی صانعی طاهری درآمد.

آیت الله هاشمی علاوه بر یک جلد کلام الله مجید یک عدد انگشتر که نگین آن از ضریح سنگ قبر امام حسین (ع) ساخته شده است را نیز بعنوان تبرک به داماد تازه خاندان هاشمی هدیه داده است.

لیلی هاشمی در یک دلنوشته با انتشار آخرین عکس آیت الله هاشمی(ره) در مراسم عقدش روی صفحه اینیستاگرامش اینچنین نوشت: «خوشحالترین بودم کنار سفره، رو به روی آینه و قرآن نشستیم، اول دعایمان کرد.

بعد خطبه عقد را خواند. چقدر شنیدن صدایش آرامش داشت. عقد را که خواند، با اجازه اش (بله) را گفتم و خوب در آغوشش گرفتم، همان عطر همیشگی، همان پدربزرگ دوست داشتنی، خوشحال ترین بودم و سهم من از این خوشحالی تنها دو روز بود… و حالا من مانده ام و سنگینی خاطرات پدربزرگانه ام. تو بزرگتر از آن بودی که بخواهند از خوبی ات بگویند»

عکس مراسم عقد دختر یاسر هاشمی نوه رفسنجانی دی ۹۵

ما در مقاله پیشین از پورتال وهاران در مورد مراسم عقد نوه هاشمی رفسنجانی خبری را منتشر کردیم و در این مطلب یک عکس از این مراسم و آخرین خطبه عقد هاشمی رفسنجانی را در نظر گرفته ایم.

عکس مراسم عقد لیلا هاشمی نوه رفسنجانی

آخرین خطبه عقد آیت الله هاشمی رفسنجانی در مراسم عقد لیلا، دختر یاسر هاشمی دو روز قبل از وفات ایشان بود .
عکس مراسمی که آیت الله هاشمی خطبه عقدش را خواند.

عکس مراسم عقد دختر یاسر هاشمی نوه رفسنجانی دی 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of