دانلود تریلر فیلم Assassin’s Creed

اخبار , دانلود , فرهنگ و هنر ۲۲ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دانلود تریلر فیلم Assassin’s Creed

برای علاقه مندان به فیلم در این مطلب از پورتال وهاران تریلر فیلم زیبای Assassin’s Creed را در نظر گرفته ایم. شما می توانید در ادامه این تریلر را دانلود کنید.
فقط دو هفته تا اکران فیلم «فرقه‌ی اساسین» یا همان Assassin’s Creed باقی مانده است و به همین مناسبت، استودیوی فیلم‌سازی فاکس آخرین تریلر این فیلم را عرضه کرده است. آخرین تریلر فیلم فرقه اساسین،‌ بدون شک بهترین تریلر آن است.

فقط دو هفته تا اکران فیلم «فرقه‌ی اساسین» یا همان Assassin’s Creed باقی مانده است و به همین مناسبت، استودیوی فیلم‌سازی فاکس آخرین تریلر این فیلم را عرضه کرده است. آخرین تریلر فیلم فرقه اساسین،‌ بدون شک بهترین تریلر آن است. می‌توانیم در این تریلر، قسمت‌های بیشتری از گذشته‌ی شخصیت اصلی را ببینیم.

توضیحاتی بیشتر در مورد این فیلم

فیلم Assassin’s Creed را «جاستین کرتزل» می‌سازد. کرتزل پیش از این فیلم «مکبث» را ساخته است. کرتزل از بازیگران مکبث دوباره در فیلم فرقه‌ی اساسین استفاده کرده؛ طوری که «ماریون کوتیارد»، «جرمی آیرنز» و «مایکل فاسبندر» را در مکبث هم دیده بودیم.

فاسبندر که نقش «کالوم لینچ» را در فیلم فرقه اساسین بازی می‌کند، به تازگی درباره‌ی نقش‌اش گفته بود: “مثل جنگ ستارگان با یک سمت خوب و یک سمت بد طرف نیستم. شخصیت از نظر رفتاری، بسیار مبهم است. هر دو گروه، یعنی تمپلارها و اساسین‌ها، شخصیت خود و بد مشخصی ندارند.”

می‌توانید در ادامه، آخرین تریلر فیلم فرقه اساسین را ببینید. این فیلم قرار است در روز ۲۱ دسامبر سال جاری میلادی (اول دی ۱۳۹۵) اکران شود.

لینک دانلود

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of