انصراف جهانگیری به نفع روحانی / کناره گیری جهانگیری به نفع روحانی

اخبار ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

انصراف جهانگیری به نفع روحانی / کناره گیری جهانگیری به نفع روحانی

همانطور که می دانید روز گذشته خبر انصراف قالیباف به نفع رئیسی در خبرگزاری ها منتشر شد. امروز هم خبر انصراف جهانگیری در حمایت از روحانی در برخی رسانه ها منتشر شده است گویا شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از جهانگیری درخواست کناره گیری به نفع روحانی را کرده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر کناره گیری جهانگیری به نفع روحانی به همراه متن درخواست شورای اصلاح طلبان از جهانگیری را برای شما عزیزان منتشر می کند.

کناره گیری جهانگیری در انتخابات ۹۶ به نفع روحانی

اسحاق جهانگیری از ادامه حضور در عرصه انتخابات انصراف داد.

در پی در خواست شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اسحاق جهانگیری به نفع حسن روحانی از ادامه رقابتها کناره گیری کرد.

درخواست انصراف جهانگیری به نفع روحانی

شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در نامه ای به دکتر اسحاق جهانگیری خواستار کناره گیری وی به نفع حسن روحانی شد.

کانال تلگرامی پایگاه خبری جماران در خبری نوشت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در نامه ای به دکتر اسحاق جهانگیری خواستار کناره گیری وی به نفع حسن روحانی شد.

متن نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر جهانگیری

سلام علیکم

خدای را سپاسگزاریم که فرصت خدمت به شریف‌ترین انسانهای روی زمین یعنی ملت بزرگوار ایران را فراروی فرزندان مسئولیت شناس این آب و خاک قرار داده وگذرگاههای وصول به مقصد را آنچنان باز نموده است که شیفتگان خدمت میتوانند آنگونه که شایسته است بار امانتی که بر دوش دارندرا به سرمنزل مقصود برسانند.

شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان لازم میداند با صدایی رسا از جنابعالی که مسئولانه پیشنهاد این شورا مبنی بر ضرورت حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی را پذیرفته و در تمامی صحنه ها و عرصه ها ، مناظره ها و گفتگوها با قدرت ، صلابت ، خردورزی و اخلاق مداری از گفتمان اصلاحات بعنوان گفتمان امید ، آرامش ، توسعه گرایی و کارآمدی دفاع نمودید قدرشناسی کند و توفیقات بیش از پیش شما را از خدای بزرگ مسئلت نماید.

این شورا با توجه به مجموعه شرایط پیش آمده و به منظور تداوم راهی که از انتخابات خرداد ۱۳۹۲ فراروی ملت قرار گرفته است پیشنهاد می نماید جنابعالی در یک تصمیم متعهدانه و مسئولیت شناسانه دیگر حمایت از کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی را مورد تاکید قرار داده و با انصراف از نامزدی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برگی دیگر بر کارنامه درخشان خود بیفزائید.

تردیدی وجود ندارد که آن برادر عزیز بیش از هر کس دیگر ضرورت اجماع اصلاح طلبانه را احساس می کنید همانگونه که متعهدانه در صحنه حاضر شدید انشاءالله با طیب خاطر این پیشنهاد را خواهید پذیرفت .

همچنین از ملت بزرگوار ایران انتظار داریم با حضور آگاهانه پای صندوقهای رای و انتخاب کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب آقای روحانی و همچنین نامزدهای شورای شهر تهران و دیگر مناطق از لیست “امید” شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان برشکوه و عظمت ایران بیافزایند.یاد امام و شهیدان جاویدان عزت و سربلندی ملت ایران با دوام.

شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

انصراف جهانگیری به نفع روحانی / کناره گیری جهانگیری به نفع روحانی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of