عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت ۹۶

عکس , فرهنگ و هنر ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت ۹۶

علاقه مندان به دیدن جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی اردیبهشت ۹۶ می توانند با ما همراه باشند تا عکس های بازیگران فیلم  نهنگ عنبر ۲ را مشاهده کنند. در ادامه داستان فیلم نهنگ عنبر دو را هم می توانید بخوانید.

عکس های اختصاصی وهاران از اکران فیلم نهنگ عنبر ۲

فیلم سینمایی نهنگ عنبر دو سلکشن رویا بعد از مدتها انتظار امروز در سینما کورش با استقبال زیاد مردم افتتاح شد . در واقع می شود گفت: شروع طوفانی و رکورد شکنی نهنگ عنبر۲ که در اولین روز اکران نهنگ عنبر ٢ رکورد فروش روز اول را شکست نهنگ عنبر ٢ سلکشن رویا به کارگردانی سامان مقدم ، در اولین روز اکران خود رکورد فروش را با ۶۶ میلیون تومان تنها در سینما کورش در حالی شکست که هنوز سانس های بسیاری تا اخر شب باقی مانده است .

عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96 عکس های بازیگران در اکران فیلم نهنگ عنبر دو اردیبهشت 96

از اتفاقات جالب در اکران فیلم نهنگ عنبردو ، مراسمی برای تولد رضا عطاران بازیگر فیلم نهنگ عنبر از طرف عوامل این فیلم در نظر گرفته شده بود . عکس کیک تولد رضا عطاران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان را در حاشیه اکران فیلم نهنگ عنبر ۲ در عکس بالا مشاهده می کنید .

معرفی فیلم نهنگ عنبر ۲

نهنگ عنبر ۲ فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی سامان مقدم ساختهٔ سال ۱۳۹۵ است.

این فیلم که دنباله فیلم نهنگ عنبر محسوب می شود از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شده است.

در فیلم نهنگ عنبر ۲ حسام نواب صفوی به بازیگران این فیلم پیوسته است و در کنار رضا عطاران ، مهناز افشار و ویشکا آسایش ایفای نقش می کند . داستان نهنگ عنبر۲ ادامه سری اول این فیلم می باشد که در فصل دوم نهنگ عنبر رضا عطاران و مناز افشار بلاخره با هم ازدواج می کنند .

بازیگران فیلم نهنگ عنبر ۲

رضا عطاران
مهناز افشار
ویشکا آسایش
حسام نواب صفوی
رضا ناجی
امیرحسین آرمان
سیروس گرجستانی
علی قربان‌زاده
شهلا ریاحی
کتایون امیرابراهیمی
محسن قاضی‌مرادی
اسدالله یکتا
احمدرضا اسعدی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of