عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان

عکس , فرهنگ و هنر ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان

در این مقاله از پورتال وهاران به اخبار جدید فرهنگ و هنر اردیبهشت ۹۶ کشورمان پرداخته ایم، و جدیدترین عکس های بازیگران اردیبهشت ۹۶ را در اکران مردمی فیلم ویلایی ها را گردآوری کرده ایم که در ادامه ضمن مشاهده آنها می توانید داستان فیلم ویلایی ها و همینطور عوامل فیلم ویلایی ها از جمله بازیگران ویلایی ها را مطلع شوید.

عکس های اختصاصی پورتال وهاران از اکران مردمی فیلم ویلایی ها اردیبهشت ۹۶

عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان عکس های بازیگران در اکران فیلم ویلایی ها + داستان

درباره فیلم ویلایی ها

فیلم ویلایی ها به کارگردانی منیر قیدی کارگردان زن سینما می باشد که اولین اثر سینمایی وی محسوب میشود و برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. .البته او پیش از این چند فیلم کوتاه ساخته بود و به عنوان منشی صحنه نیز در برخی آثار سینمایی حضور داشته است.

منیر قیدى بهار ۹۵ نخستین ساخته سینمایى اش را با موضوع دفاع مقدس در اندیمشک کلید زد.

تمام صحنه های فیلم در جنوب کشور (اندیمشک) تصویربرداری شده است. “ویلایی ها” خانه های سازمانی در این شهر است که محل زندگی فرماندهان جنگ بوده که کماکان وجود خارجی دارد. فیلمنامه این فیلم را منیر قیدی خود به نگارش درآورده است.پ

بازیگران فیلم ویلایی ها

طناز طباطبایی / پریناز ایزدیار / آناهیتا افشار / علی شادمان / ثریا قاسمی و صابر ابر

ویلایى ها از جمله فیلم هاى پر بازیگر است که تمام بازیگران اصلی آن زن هستند. به غیر از چندین سکانس که بازیگر مرد دارد، در بقیه صحنه های فیلم فقط بازیگران زن حضور دارند. ضمن اینکه پریناز ایزدیار و طناز طباطبایی برای اولین بار با یکدیگر همبازی شده اند.

خلاصه داستان فیلم ویلایی ها

فیلم درباره زندگی همسران فرماندهان جنگ است که در سال های ۶۲ و ۶۳ روایت می شود. موضوعی که تاکنون سینمای ایران کمتر به آن پرداخته است.

عوامل فیلم

کارگردان: منیر قیدى
نویسندگان: منیر قیدى، ارسلان امیرى
تهیه کننده: سعید ملکان
مدیر تولید: محمدرضا منصورى
مشاور کارگردان: محمدمهدى عسگرپور
مدیر فیلمبردارى: على قاضى
طراح چهره پردازى: سعید ملکان
طراح صحنه: مهدى موسوى
طراح لباس: مه لقا قائد
منشى صحنه: ندا قائدى
عکاس: امیرحسین شجاعى
مشاور رسانه اى: بیتا موسوى
تبلیغات فضاى مجازى: آریان امیرخان

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of