جزئیات خبر ناراحتی حنجره محسن یگانه و لغو کنسرت هایش

فرهنگ و هنر ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزئیات خبر ناراحتی حنجره محسن یگانه و لغو کنسرت هایش

محسن یگانه مدتی است که از ناراحتی جنجره رنج می برد و علت لغو کنسرت های محسن یگانه همین مشکل حنجره اوست. پورتال وهاران ضمن آرزوی سلامتی برای این خواننده خوب و پرطرفدار کشورمان، در این مقاله جزئیات خبر مشکل حنجره محسن یگانه را برای شما عزیزان تشریح می کند.

لغو کنسرت های محسن یگانه به دلایل پزشکی

خواننده قطعه «بهت قول میدم» که مدتیست از ناراحتی حنجره رنج می برد، کنسرت خود در شهر رامسر را با موفقیت پشت سر گذاشت. او که به توصیه پزشک معالجش از برگزاری کنسرت منع شده بود، کنسرت های شهر نور، جزیره قشم، بندر انزلی و جزیره کیش را لغو کرد.

محسن یگانه در این کنسرت که با استقبال کم نظیری مواجه شده بود، قطعاتی چون سکوت، نباشی، دنبالش میرم، بهت قول میدم، نشکن دلمو، بمون، درکم کن، دیوار و … را اجرا کرد.

دلیل لغو کنسرت های محسن یگانه از زبان خودش:

به خاطر ناراحتی حنجره و به دستور پزشک از برگزاری کنسرت منع بودم ولی دوست داشتم نداشتم این اتفاق برای کنسرت های ایام نوروز رخ دهد و به همین دلیل تمام تلاشم را کردم تا کنسرتم در شهر رامسر را برگزار کنم ولی بعد از پایان کنسرت متوجه شدم باید به دستور پزشک گوش کنم و برخی اجراهای پیش رو را لغو کنم.

شایان ذکر است ناراحتی حنجره محسن یگانه در کنسرت اسفندماه او در شهر شیراز بروز پیدا کرد و این خواننده پر طرفدار مجبور به لغو بسیاری از اجراهای پیش رویش شد.

جزئیات خبر ناراحتی حنجره محسن یگانه و لغو کنسرت هایش

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of