جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

اخبار ۲۲ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

هر از چندگاهی اخباری ناخوشایند از مدارس کشور به گوش می رسد که برخی از آنها مانند دانش آموز اصفهانی در قالب کلیپ در فضای مجازی منتشر می شوند. سالها پیش هم انتشار کلیپ شیب بام یک دانش آموز موجب ترک تحصل آن دانش اموز شد و خلاصه اینکه از این اخبار ناراحت کننده زیاد می شنویم. در تازه ترین اخبرا یک دانش آموز افغان در قم به حدی تنبیه شده است که دچار مشکل در ناحیه زانو شده است. ما در این مطلب از پورتال وهاران برای شما جزییاتی بیشتر را در نظر گرفته ایم.

جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

۳۰۰ بار بشین پاشو برای انجام ندادن تکالیف مدرسه!

دانش‌ آموز افغانستانی در قم مجبور شد تا با دستور معلم ۳۰۰ بار «بشین و پاشو» انجام دهد و حالا پس از این تنبیه از ناحیه زانو دچار درد شدید شده است.

در این حادثه، معلم مدرسه به دلیل اینکه دانش آموز پایه هفتم تکلیف خود را انجام نداده است، او را مجبور می‌کند تا سیصد بار این حرکت را انجام دهد.

مادر این دانش‌آموز می‌گوید:‌ فرزندم به دلیل ننوشتن تکالیف از سوی معلمش مجبور می‌شود تا ۳۰۰ بار «بشین و پاشو» برود به همین دلیل چند روز به علت پا درد به مدرسه نرفت و هم‌اکنون از ناحیه زانو درد دارد که او را نزد دکتر برده‌ایم که گفته‌اند باید آزمایش و بررسی بیشتر شود.

وی می‌افزاید: فرزندم پدرش را نیز از دست داده است و برای تأمین هزینه‌های درمان درد پاهایش انتظار داریم تا مدرسه یا معلمی که این کار را انجام داده است.

مدیر این مدرسه نیز با تأیید این موضوع اعلام کرد که برای درمان دانش‌آموز تمام تلاشمان را انجام می‌‌دهیم و با معلم خاطی نیز برخورد کرده‌ایم.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of