دفاع از آزاده نامداری : آزاده نامداری برای تبلیغ دین همراه با تقیه این کار را کرده است!

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

دفاع از آزاده نامداری : آزاده نامداری برای تبلیغ دین همراه با تقیه این کار را کرده است!

بعد از واکنش های بسیاری که به ماجرای آزاده نامداری شد، عده ای در حمایت از آزاده نامداری وارد عمل شده اند و صحبت های جالبی را عنوان کرده اند.

یکی از دوستان آزاده نامداری به نام سامان سازگار در اینستاگرام متن جالبی در مورد دفاع از آزاده نامداری نوشته است.

سامان سازگار در اینستاگرام نوشته است که آزاده نامداری برای تبلیغ دینش آنجا رفته و با توجه به اینکه حجاب در کشورهای اروپایی ممنوع است برای دفاع از جان خود تقیه کرده است.

وهاران در این مقاله متن نوشته های یکی از دوستان آزاده نامداری را برای شما عزیزان منتشر می کند.

حمایت از آزاده نامداری

سامان سازگار دوست خانوادگی آزاده نامداری دلیل کشف حجاب او را این چنین توضیح داد:

کاری که ایشون انجام داده ریاکاری نیس، با توجه به اینکه جون انسانهای محجبه در اروپا در خطره و کلی ویدیو در یوتیوب در مورد حمله ضددین های وحشی به دختران محجبه وجود داره، خیلی از دختران مسلمان شیعه که به تقیه اعتقاد دارن، برای حفظ جونشون، حجابشون رو در اروپا درمیارن و تقیه میکنن و این اصلا اسمش ریاکاری و دورویی نیس بلکه عمل به متن دینشونه (اگه باور ندارین که در اروپا جون دختران محجبه در خطره، تو یوتیوب یه سرچ کوچیک بزنین). از طرفی متاسفم برای کسانیکه صرفا از روی ظاهر شیشه میخان در مورد محتویاتش صحبت کنن. هیچ کس نمیتونه ثابت کنه که اون آبجو بوده، من تو یخچال خودم کلی ازین شیشه ها دارم که توش آب خنک و شربتهایی که از ایران برام فرستادن رو نگه میدارم. بعضیا گفتن چرا رفته اروپا؟ به هزاران دلیل: مسلمنها باید برن اروپا تا دینشون رو همراه با تقیه تبلیغ کنن، از طرفی قران دستور داده ” سیروا فی الارض” در زمین گردش کنید.

همچنین بخوانید:  بیوگرافی مهدی ماهانی بازیگر نقش آرمان در سریال آرام میگیریم + عکس های جدید

 

دفاع از آزاده نامداری : آزاده نامداری برای تبلیغ دین همراه با تقیه این کار را کرده است!

 

در پایان باید بگوییم که درست است که آزاده نامداری کار اشتباهی کرده است اما با توجه به اینکه «انسان جایز الخطاست» نباید موضوع از این بیشتر ادامه دار شود و امیدواریم این ماجرا هز چه زودتر پایان یابد چرا که آزاده نامداری، همسرش، پدر و مادرش و خانواده هایشان در این مدت روزهای سختی را پشت سر گذرانده اند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *