اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته آذر ۹۵ + جزییات

اخبار ۰۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته آذر ۹۵ + جزییات

برای آن دسته از کسانی که قصد سفر دارند و از محدودیتهای ترافیکی اطلاع ندارند در این مطلب به طور کامل به این جزییات پرداخته ایم. امیدواریم با رعایت قوانین در این زمینه هم به مسئولین امر کمک کنیم و هم خودمان سفر بدون دردسری داشته باشیم.

ممنوعیتهای و محدودیتهای ترافیکی ۳ آذر ۹۵

اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته آذر 95 + جزییات

وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی روزهای آخر هفته جاری را اعلام کرد.

بر این اساس تردد موتورسیکت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۳ آذرماه الی ۶ صبح روز شنبه ششم آذرماه از محورهای کرج – چالوس – هراز – فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

به گزارش پورتال وهاران، همچنین تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه از ساعت ۱۷ همان روز الی ۲۳ از مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وسائل نقلیه سنگین نیز در طول این روزها محدودیت‌هایی خواهند داشت. در این راستا تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است. در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها ممنوع بوده و تردد کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت ۸ الی ۲۲ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز رفت‌وآمد تریلرها به اسثتنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ الی ۲۲ روزهای چهارشنبه و جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

وزارت راه و شهرسازی پنج جاده را نیز به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است. محور شمشک – دیزین، دهلران – اندیمشک، اولنگ – شاهرود، پونل – خلخال و دامغان – گلوگاه تا اطلاع بعدی مسدود خواهند بود.

آزادراه کرج – تهران، محور چالوس، محور هراز، محور فیروزکوه، محور دماوند و محور قدیم تهران – قم نیز در طول روزهای آینده به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای با محدودیت ترافیک در برخی از بخش‌ها روبه‌رو هستند.

همچنین وزارت راه و شهرسازی آمار ترافیک ۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرده که براین اساس آزاد راه کرج – تهران با ثبت بیش از ۱۳۸ هزار تردد پرترافیک‌ترین مسیر بوده است. پس از آن آزادراه‌های کرج – قزوین، تهران – کرج و قزوین – کرج قرار گرفتند.

راه‌های ارتباطی پایتخت با شهرهای ساوه، پاکدشت و شهریار نیز در رتبه‌های بعدی مسیرهای پرترافیک در ۲۴ ساعت گذشته جای گرفته‌اند.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of