اعلام مبلغ واریزی کمک‌ های مردمی به پرسپولیس + عکس

اخبار ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اعلام مبلغ واریزی کمک‌ های مردمی به پرسپولیس + عکس

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به خبری ورزشی از باشگاه پرسپولیس . کمک مردمی به باشگاه پرسپولیس این روزها سوژه خبری در بحث خبرهای ورزشی است.

مبلغ کمک های مردمی به پرسپولیس چقدر بوده؟

از روزی که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده تا هواداران به این باشگاه کمک کنند تا این لحظه ۳۸۰ میلیون تومان برای آنها جمع شده است.

این اتفاق در حالی افتاده است که کمک های مردمی همچنان ادامه دارد و همچنین قرار است مبلغی هم از قرارداد بازیکنان برای کمک به باشگاه کسر شود.

پرسپولیسی ها ظاهرا چاره ای جز پرداخت پول مانوئل ژوزه ندارند و به دلیل مشکلات مالی از هواداران خود درخواست کمک کرده اند.

اعلام مبلغ واریزی کمک‌های مردمی به پرسپولیس + عکس

باشگاه پرسپولیس کمک های مالی مردمی به این باشگاه را تا این لحظه ۳٫۷۹۵٫۱۰۵٫۳۹۰ اعلام کرد.

تاریخچه باشگاه پرسپولیس تهران

باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران باشگاه فوتبالی ایرانی است که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیادگذاری شده[۷] و از باشگاه‌های زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران است.

پرسپولیس در لیگ خلیج فارس بازی می‌کند و پس از سال ۱۳۴۷، در تمامی ادوار برگزارشده در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور داشته‌است. این باشگاه یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهمترین بازی باشگاهی در ایران است. همچنین طبق گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا شناخته شده است و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبه‌های بعدی قرار دارند. شبکه ورزشی «ای‌اس‌پی‌ان» در سال ۲۰۱۲، نیز در گزارشی از باشگاه‌های پرهوادار آسیا، این باشگاه را بالاتر از دیگر باشگاه‌های آسیایی، پرهوادارترین باشگاه فوتبال آسیا معرفی کرد.

پرسپولیس از آغاز تاریخ خود، ۹ بار در بالاترین دسته لیگ فوتبال ایران به قهرمانی رسیده (یک جام منطقه‌ای، ۲ جام تخت جمشید، ۴ جام آزادگان و ۲ جام خلیج فارس) و از این جهت رکورددار است. ۵ بار قهرمانی در جام حذفی ایران و یک قهرمانی در جام برندگان جام آسیا از دیگر قهرمانی‌های مهم پرسپولیس می‌باشند. علی دایی، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی سه تن از بازیکنان پرسپولیسی هستند که تاکنون بازیکن فوتبال سال آسیا شده‌اند.

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال این باشگاه را در رده چهارم برترین باشگاه‌های فوتبال آسیا در قرن بیستم اعلام کرده‌است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of