درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به خبری تاسف انگیز در عرصه فرهنگ و هنر جهانی.فوت آل جارو عنوان این خبر است که در ادامه جزییاتی بیشتری را خواهید خواند. از جمله بیوگرافی آل جارو، آلبوم های آل جارو و..

آل جارو آمریکایی درگذشت

آل جارو، افسانه موسیقی جاز آمریکا در سن ۷۶ سالگی در بیمارستانی در لس آنجلس درگذشت. آل جارو هفت بار برنده جایزه گرمی شده است.

به گزارش پورتال وهاران، آفریننده آهنگ مشهور «ما در این عشق با هم ایم» و موزیک متن سریال تلویزیونی Moonlighting با بازی بوریس ولیس در حالی روز یک شنبه درگذشت که چند روز قبل به دلیل خستگی مفرط در بیمارستان بستری شده بود و از اجرای کنسرت موسیقی اعلام بازنشستگی کرده بود.

آل جارو به مدت ۵۰ سال بطور مستمر تور موسیقی برگزار کرده است.

بیوگرافی آل جارو

او متولد ۱۲ مارس سال ۱۹۴۰ در آمریکا است. بهترین آلبوم او در سال ۱۹۸۱ منتشر شد. او دارای یک خانواده مذهبی بود و شغل پدرش وزیر بود. آل جارو در کلیسا و در گروه در سن ۴ سالگی کارش را آغاز کرد.

عکس های آل جارو ۲۰۱۷

درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of