فیلم رقص محمود شهریاری و جزییات ممنوع التصویری اش! + عکس و بیوگرافی

دانلود , فرهنگ و هنر ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ 2 دیدگاه

فیلم رقص محمود شهریاری و جزییات ممنوع التصویری اش! + عکس و بیوگرافی

محمود شهریاری یکی از مجریان پرانرژی تلویزیون است که چند سالی است که ممنوع التصویر شده است. شایعات زیادی درباره ممنوع التصویری محمود شهریاری وجود دارد که ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما فیلم رقصیدن محمود شهریاری را منتشر کرده ایم که گویا پس از انتشار این رویداد این مجری مشهور تلویزیون ممنوع التصویر شده است.

فیلم رقص محمود شهریاری و جزییات ممنوع التصویری اش!

دلیل ممنوع التصویری محمود شهریاری

پس از نمایش این برنامه بنا به دستور مستقیم مقامات ارشد تلویزیون کشورمان محمود شهریاری برای مدت نامعلومی از اجرای کلیه برنامه های تلویزیونی منع شد .

لینک دانلود فیلم رقص محمود شهریاری مجری تلویزیون

بیوگرافی محمود شهریاری مجری

محمود شهریاری (زادهٔ ۲ دی ۱۳۳۷ در بیجار، استان کردستان) مجری تلویزیونی است. او سابقهٔ مجری‌گری در چند برنامهٔ تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما را به‌همراه کاظم احمدزاده دارد. وی همچنین برنامهٔ زنده‌رود شبکه اصفهان را نیز اجرا کرده‌است. از دیگر کارهای او به بازیگری در سریال مرد دوهزارچهره به‌عنوان افتخاری و کار در رادیو می‌توان اشاره کرد. او در برنامهٔ عموهای فتیله‌ای شبکه دو به‌عنوان مجری مشغول فعالیت بوده است. وی هم اکنون ممنوع التصویر است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

2
دیدگاه بگذارید

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ایت

باسلام. از لطف شمــــــــا بابت اظهارنظرها جداممنونیم.ولی این مجری خوب اقای شهریاری گویا توهین به لرها کرده. بگو شش دانگ حواست جمع کن وتوهیـــــــــــن به ایل بزرگ لــــــــــــــــر نکن. ممنون پارســـــــــــــــــایی. از نوراباددممســـــــــــــنـی.

ایت

باسلام. از لطف شمــــــــا بابت اظهارنظرها جداممنونیم.ولی این مجری خوب اقای شهریاری گویا توهین به لرها کرده. بگو شش دانگ حواستدجمع کن وتوهیـــــــــــن به ایل بزرگ لــــــــــــــــر نکن. ممنون پارســـــــــــــــــایی. از نوراباددممســـــــــــــنـی.