علت قطع کردن پاهای یک کارتن خواب + جزییات کامل

اخبار ۱۳ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

علت قطع کردن پاهای یک کارتن خواب + جزییات کامل

چند وقتی است که اخبار گورخواب ها و کارتن خواب ها در فضای مجازی منتشر شده است و بنا به اینکه در فصل زمستان قرار داریم و سوز سرما بسیار آزاردهنده است این اخبار هم به شدت پیگیری می شود. در تازه ترین اخبار در این زمینه یک کارتن خواب همدانی سوژه شده است. قطع پای کارتن خواب همدانی عنوان خبری است که در این مطلب از پورتال وهاران به جزییات آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید

قطع پاهای کارتن خواب همدانی

حمید کیانی‌ با اعلام این خبر اظهار کرد: به جهت شدت ضایعات، جراحان بیمارستان بعثت مجبور شدند پاهای سرمازده کارتن‌خواب را در روز شنبه ۴ دی‌ماه قطع کنند.

وی با بیان اینکه تا لحظه آخر بیمار به عمل جراحی رضایت نمی‌داد بنابراین بستگانش شامل برادر و خواهرش را پیدا کردیم، افزود: جراحان تمام سعی خود را برای جدا کردن بافت‌های مرده پاهای کارتن‌خواب کردند اما در نهایت این امر جواب نداد و راهی برای نگهداشتن پاها وجود نداشت.

علت قطع کردن پاهای یک کارتن خواب + جزییات کامل

کیانی‌ ادامه داد: این کارتن‌خواب تا روز آخر راضی به انجام جراحی و قطع پاهایش نبود اما زمانی‌که دید درمان جواب نداد و حیاتش در خطر است، راضی به این کار شد.

وی با بیان اینکه با کمک واحد مددکاری اجتماعی بیمارستان موفق به صدور دفترچه برای بیمار شدیم، عنوان کرد: برادر این کارتن‌خواب در بیمارستان حضور داشت و خود بیمار هم عاقل و بالغ بود تا عمل جراحی صورت گیرد و اکنون این فرد تقریبا سه چهار انگشت بالاتر از مچ هر دو پای خود را از دست داده است.

مدیر بیمارستان بعثت همدان با بیان اینکه سه روز پس از عمل جراحی یعنی روز سه‌شنبه ۷ دی‌ماه بیمار تحویل بهزیستی شد، تصریح کرد: پس از مدتی مراحل آماده‌سازی پروتز و گذاشتن عضو مصنوعی آغاز خواهد شد که درباره هزینه‌ها و طی مراحل آن بهزیستی ورود می‌یابد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of