اخبار راه ها و جاده های کشور فروردین ۹۶

اخبار ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اخبار راه ها و جاده های کشور فروردین ۹۶

همانطور که می دانید بسیاری از مردم ایران در مسافرت هستند و می خواهند از جدیدترین اخبار جاده های کشور مطلع شوند، به ویژه کسانی که به شمال ایران سفر کرده اند جرا که جاده چالوس با توجه به آغاز موج اول بازگشت مسافران نوروزی، یکطرفه شد است و از طرفی، وقوع برف و باران شدید در شمال به خصوص در چالوس، کار روان کردن ترافیک و ساماندهی جاده ها و مسافران را سخت تر کرده است. پورتال وهاران در این مقاله اخبار جاده های کشور فروردین ۹۶ و همچنین اخبار لحظه به لحظه جاده چالوس فروردین ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

وضعیت راه های کشور در روز سوم فروردین

پلیس راهور امروز(پنجشنبه) اعلام کرد، ۱۲ محور جاده ای کشور مسدود یا با محدویت تردد مواجه هستند و در برخی محورها بارش برف و باران داشته است.

براساس آخرین گزارش های دریافتی، در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل(اکثر محورها)، آذربایجان غربی(محورهای شاهین دژ – مایین بلاغ و پیرانشهر)، مرکزی(محور اراک – بروجرد) و ارتفاعات محورهای هراز و کندوان بارش برف اعلام شده است.

همچنین پلیس راهور برای استان های آذربایجان غربی، زنجان، گیلان، همدان، ایلام، لرستان، کرمانشاه و تهران(اکثر محورها)، مرکزی(محورهای اراک – قم و اراک – توره) بارش باران اعلام کرده است.

بر اساس گزارش پلیس راهور، محورهای شمشک – دیزین در استان تهران و البرز، پونل – خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سروآباد – پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان، فرعی سی سخت – پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، شیراز – جهرم در استان فارس، فرعی گنجنامه – تویسرکان در استان همدان، استهبان – نی ریز در استان فارس، فرعی رودبار – کهنوج – قلعه گنج در جنوب استان کرمان، فردوس – گناباد در استان خراسان جنوبی ، فهنوج – رمشک در استان سیستان و بلوچستان جنوب و کنارک – جاسک در استان سیستان و بلوچستان مسدود یا دارای محدودیت تردد هستند.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

ترافیک سنگین درجاده کرج -چالوس

رئیس مرکز فرماندهی کنترل وترافیک پلیس راه البرز اعلام کرد که ترافیک درجاده کرج -چالوس ازمیدان امیر کبیر کرج تا تونل شماره پنج این مسیر سنگین شده است.

سروان علی بابازاده افزود:دراین محدوده تردد با کندی صورت می گیرد و در مابقی مسیر ترافیک نیمه سنگین است.

وی اضافه کرد:آزادراه تهران – کرج -قزوین براثر بارش باران لغزنده است لیکن ترافیک در ۲ لاین شمالی و جنوبی آن روان گزارش شده است.

اخبار راه ها و جاده های کشور فروردین 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of