گفتگو با تهیه کننده دورهمی درباره تغییرات سری جدید این برنامه

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گفتگو با تهیه کننده دورهمی درباره تغییرات سری جدید این برنامه

برنامه دورهمی یکی از برنامه های محبوب در بین مخاطبان است که یک سری از آن پخش شده است و سری جدید دورهمی قرار است تهیه شود. در این سری گویا تغییراتی ایجاد شده است که ما در این مقاله از پورتال وهاران مصاحبه با تهیه کننده برنامه دورهمی درباره تغییرات برنامه دورهمی در سری جدید را در نظر گرفته ایم.

سری جدید برنامه دورهمی و تغییرات آن

پیش از این ضبط سری جدید برنامه «دورهمی» به دلیل ساخت فیلم سینمایی مهران مدیری متوقف شده بود، اما با نزدیک شدن به پایان ساخت «ساعت ۵ عصر»، برای ضبط سری جدید این برنامه، تصمیم قطعی گرفته شده است.هاشم رضایت، تهیه‌کننده «دورهمی» ضمن اعلام این خبر و فراهم کردن مقدمات ضبط سری جدید، اعم از تغییرات دکور و همچنین حضور نویسندگان جدید، درباره اینکه «دورهمی» تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ اظهار کرد:

تا هر زمانی که مردم بخواهند «دورهمی» ادامه خواهد داشت.با تلویزیون تعامل خوبی داریم و نظر و خواسته مدیران بر این است‌ که ساخت این مجموعه ادامه داشته باشد.

گفتگو با تهیه کننده دورهمی درباره تغییرات سری جدید این برنامه

رضایت همچنین درباره‌ی تغییراتی که در سری جدید «دورهمی» ایجاد خواهد شد، گفت:

سری جدید دورهمی تغییرات عمده‌ای نخواهد داشت.سرپرست تیم نویسندگان همچنان امیر وفایی است و نویسندگان جدیدی هم به مجموعه ملحق شده‌اند.

این تهیه‌کننده درباره‌ی رویکرد برنامه نسبت به حضور مهمانان و اینکه آیا با تغییراتی مواجه خواهد بود؟ اظهار کرد:

قرار نیست همه‌ مهمانانی که به برنامه «دورهمی» می‌آیند هنرمند باشند. اتفاقا به نظر می‌آید برخی از مهمانانی که غیرهنرمند بودند زمانی که به دورهمی آمدند محبوبیت و جذابیت بیشتری در میان مخاطبان پیدا کرده‌اند تا برخی هنرمندان؛ بنابراین رویکرد برنامه باید طوری باشد که مهمانانی به برنامه بیایند که مخاطبان شناختی از آنها ندارند و با حضور در برنامه معرفی می‌شوند.در حال حاضر در حال بررسی هستیم که چه نوع مهمانانی را در سری جدید «دورهمی» به تلویزیون دعوت کنیم.

این سری از «دورهمی» حدود دو قسمت دیگر به اتمام خواهد رسید.ضبط مجموعه جدید «دورهمی» بنا بر اعلام قبلی، تا پایان سال ادامه خواهد داشت و ضبط آن طی روزهای آینده شروع می‌شود اما نهایتا شروع پخش آن منوط به تصمیم‌گیری مهران مدیری، کارگردان این برنامه است.هاشم رضایت، به عنوان تهیه‌کننده «دورهمی» هم پیش از این اعلام کرده است که لوکیشن «دورهمی» با کمی تغییرات در دکور، صحنه و همچنین بخش نمایشی همراه خواهد بود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of