ادامه آلودگی هوای تهران تا جمعه 28 آبان 95

اخبار 25 آبان 1395 بدون دیدگاه

ادامه آلودگی هوای تهران تا جمعه 28 آبان 95

چند روزی است که خبر آلودگی هوا در تهران مثل همیشه خبرساز شده است و شدت آلودگی هوا به حدی رسیده است که باعث تعطیلی مدارس مقطع ابتدایی و مهدکودک ها در تهران  شده است. بر طبق اخرین اخبار آلودگی هوا گویا تا روزها آینده هم ادامه داید و شهروندان باید در این زمینه مراقب سلامتی شان باشند. در ادامه جزییاتی بیشتر را در این مورد خواهید خواند.

ادامه آلودگی هوای تهران تا جمعه 28 آبان 95

جزییات اخرین خبرها در باره آلودگی هوا

جزییات استمرار آلودگی هوا تا روز جمعه

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران از استمرار آلودگی هوای تهران تا روز جمعه خبر داد.

محمد رستگاری گفت: امروز سیزدهمین روز در فصل پاییز و هفتمین روز متوالی است که پایتخت نشینان در هوای آلوده نفس می‌کشند، با اینکه در روزهای اخیر بازهم مسکن‌های موقتی مانند تعطیلی مدارس به کار گرفته شد و امروز برای دومین روز مدارس در مقطع ابتدایی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک تعطیل بودند اما همچنان وضعیت هوا در شرایط ناسالم قرار دارد.

بر اساس آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای سطح شهر در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8 صبح امروز میزان ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون بر روی عدد 145 قرار دارد که همچنان فراتر از حد مجاز است و نشان‌دهنده شرایط ناسالم برای تمام گروه‌های سنی است.

محمد رستگاری معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران در گفت‌وگویی اعلام کرد که هر چند بر اساس پیش بینی‌های سازمان هواشناسی طی امروز و روزهای آینده وزش باد خواهیم داشت اما شدت وزش باد به گونه‌ای نیست که بتواند حجم آلودگی‌ها را به یک‌باره از بین ببرد بلکه تنها از میزان غلظت آلاینده‌ها کاسته می‌شود، با این شرایط آلودگی هوا تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

منبع: برترینها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of