جزییات خبر درگیری مردم و پلیس در شادگان خوزستان اسفند ۹۵ + عکس

اخبار ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ 2 دیدگاه

جزییات خبر درگیری مردم و پلیس در شادگان خوزستان اسفند ۹۵

در این مقاله از پورتال وهاران به سراغ اخبار جدید حوادث ۲ اسفند ۹۵ رفته ایم و استان خوزستان توجه ما را جلب کرد. شهر شادگان خوزستان گویا از دیروز دچار ناآرامی شده است و ناآرامی در شادگان خوزستان سوژه مهمی در فضای مجازی شده است که البته یک شایعه بیش نیست. بر اساس شنیده ها کشته شدگان درگیری در شادگان خوزستان به چندین نفر رسیده و خبر اشغال سه کلانتری شادگان خوزستان باعث پیگیری بیشتر این خبر شده است. شورش در شادگان بر اساس شنیده ها شایعاتی را ایجاد کرده است از جمله کشته شدن فرمانده نیروی انتظامی شادگان است. شهادت سرهنگ سعیدی در درگیری شادگان هم یک شایعه دیگری در این حوزه است. با ما همراه باشید تا خبر تکذیب درگیری در شادگان خوزستان را هم مطلع شوید.

درگیری نیروی انتظامی و مردم در شادگان خوزستان

شنیده ها حاکی از آن هستند که:

شادگان نا ٱرام است
سه کلانتری در اشغال شورشیون قرار گرفته

در این درگیریها گفته شده سرهنگ سعیدی ریس نیروی انتظامی به شهادت رسیده

عکس درگیری مردم و آتش زدن ماشین پلیس در شهر شادگان خوزستان

جزییات خبر درگیری مردم و پلیس در شادگان خوزستان اسفند 95 + عکس

تکذیب درگیری در شادگان خوزستان

فرماندار شادگان شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وقوع درگیری میان عده‌ای از مردم شادگان با نیروی انتظامی و هرگونه درگیری دیگر در شنبه شب را تکذیب کرد.

بهروز فرج الهی اظهار کرد: شنبه شب(۳۰ بهمن ماه) شایعاتی مبنی بر اشغال سه کلانتری شادگان توسط افراد مسلح و شهادت سرهنگ سعیدی، فرمانده نیروی انتظامی شادگان در جریان این درگیری ها، در فضای مجازی منتشر شده بود که این شایعات از اساس کذب است.

وی افزود: در حال حاضر فضای شهر شادگان آرام و عاری از تنش است. اخیرا در این شهر هیچ درگیری خاصی رخ نداده است، البته حدود ۱۵ روز قبل یک نفر در یک درگیری کشته شد اما این درگیری در همان روزها فیصله یافت.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

2
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ممم

فیلم حمله با ککتل مولوتف هم نکنه شایعه هستش ..اشغال کلانتری ها هم شایعه هستش بابا جمع کنید .قرن بیست و یک دوربین اختراع شده فیلمبرداری شده از درگیری ها ..همش دروغ

علی

بله بله شما صحیح می فرمایید / خودشو ناراحت نکن ای قرن بیست و یکمی