پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن ۹۵

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن ۹۵

در پی درگذشت حسن جوهرچی ، بسیاری از بازیگران و هنرمندان پیام تسلیت خود را در اینستاگرامشان نوشتند. خبر فوت حسن جوهرچی آن چنان ناگهانی بود که بسیاری از هنرمندان هنوز هم باور نکرده اند این خبر صحت داشته باشد. پورتال وهاران در این مقاله واکنش بازیگران به درگذشت حسن جوهرچی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

پیام تسلیت بازیگران در پی درگذشت حسن جوهرچی

واکنش پرویز پرستویی به درگذشت حسن جوهرچی

پرویز پرستویی در این باره در اینستاگرام نوشت:«درگذشت این بازیگر با اخلاق رو به خانواده محترمش و جامعه هنری تسلیت عرض می نمایم . بازی خوبش در سریال در پناه تو و… یادمان نمی رود.»

واکنش الهام پاوه نژاد به درگذشت حسن جوهرچی

الهام پاوه نژاد در این باره نوشت:«‏شوخی می کنید؟! این یک مبارزه است ؟ رو کم کنی؟ امتحان؟ یاد آوری؟ خدایا…

واکنش لیلا بلوکات به درگذشت حسن جوهرچی

بلوکات نیز نوشت:«تسلیت برای فوت حسن جوهرچی که اصلا قابل باور نیست.

واکنش رامبد جوان به درگذشت حسن جوهرچی

رامبد جوان نیز در پیامی درگذشت جوهرچی را تسلیت گفت:«درگذشت دوست و همکار عزیزم حسن جانِ جوهرچی را به همه و خانواده محترمش تسلیت می گم.»

واکنش مهدی پاکدل به درگذشت حسن جوهرچی

مهدی پاکدل نیز به انبوه خبرهای ناگوار سال ۱۳۹۵ اشاره کرد و نوشت:«چه سالی شد، سال نود و پنج. نشد که نشد یک هفته رو بدون خبر بد بگذرونیم. متاسفانه امروز صبح حسن جوهرچی هم از میان مان رفت. روح اش شاد و یادش جاوید.»

واکنش هنرمندان به درگذشت حسن جوهرچی

مجید صالحی، رزیتا غفاری، بهنوش طباطبایی، نسرین مقانلو و مهران احمدی دیگر چهره هایی هستند که تا لحظه تنظیم این خبر پیام تسلیت خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند.

پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95

اینستاپست بازیگران برای تسلیت درگذشت حسن جوهرچی

پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95 پیام تسلیت بازیگران برای درگذشت حسن جوهرچی بهمن 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of