پیام تسلیت بازیگران به چهلم شهدای آتش نشان پلاسکو اسفند 95

فرهنگ و هنر ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیام تسلیت بازیگران به چهلم شهدای آتش نشان پلاسکو اسفند 95

چهل روز از فاجعه پلاسکو گذشت و بسیاری از بازیگران به مناسبت چهلمین روز شهدای آتش نشان پلاسکو پیام های تسلیت خود را ابراز داشته اند. بسیاری از هنرمندان نیز ضمن تسلیت به چهلم حادثه پلاسکو ، کمپین نه به چهارشنبه سوری را نیز یادآوری کرده اند. پورتال وهاران در این مقاله متن تسلیت بازیگران به چهلم پلاسکو را برای شما عزیزان منتشر می کند.

پرویز پرستویی در اینستاگرام نوشت:

«کمپین تحریم چهارشنبه‌سوری. دیگر پولمان را حرام ترقه‌ها و جنس‌های گوناگون نمی‌کنیم. چهار شنبه‌سوری جشن ماست. از امسال آتش درست می‌کنیم از روی آن می‌پریم و شادی می‌کنیم. از امسال قاشق‌زنی می‌کنیم و به هم شیرینی می‌دهیم. از امسال جشن واقعی می‌گیریم. از امسال در آستانه سال نو خیابان‌ها را رنگارنگ می‌کنیم و به هم عشق می‌ورزیم. از امسال چهارشنبه‌سوری را ایرانی برگزار می‌کنیم. از امسال به کودکانمان خواهیم آموخت که چهارشنبه‌سوری جشن شادی است. جشن سپاس از خدای یگانه است نه ترس و وحشت. چهارشنبه‌سوری جشن ماست. تک تک ما حتی در برابر جشن‌های سرزمینمان مسئولیم چون بخشی از تاریخ و فرهنگ ماست. چهارشنبه‌سوری امسال، این ملت ایران است که در حال آماده باش خواهد بود تا مراقبت کند از خلوت مردان آتش‌نشان با اندوه چهلمین روز در گذشت یاران عزیزشان. باشدکه آن شب هیچ حادثه‌ای این فداکاران دلیر را، به خاطر نجات دیگران،ازجمع خانواده‌شان و خانواده‌های داغدارشان جدا نکند. از دوستان جدید و قدیم تقاضا می‌کنم این مطلب را آنقدر به اشتراک بگذارید تا سراسر ایران بدانند که راه و رسم چهارشنبه‌سوری کور شدن کودکان، لرزیدن دل پیرمردها و پیرزنان و زهره ترک شدن مردم نیست.»

تهمینه میلانی در اینستاگرام نوشت:

«چهل روز گذشت، و چه زود! یاد آتش‌نشانان جان بر كف فاجعه پلاسكو گرامی باد. چهارشنبه سوری بدون مواد منفجره

تهمینه میلانی با استفاده از @onemillionsign به کمپین «یک میلیون امضا برای تصویب قانون حمایت از حیوانات» اشاره کرده است.

باران کوثری در اینستاگرام نوشت:

«بعد از آن همه نحسى و بلا، یكى دو روزى است اخبار خوب به گوشمان مى‌رسد، جایتان خالى است كه با هم جشن بگیریم. جایتان به بزرگى هیبت خالى پلاسكو وسط خیابان جمهورى خالى است… قول مى‌دهیم: فراموش نخواهیم كرد. چهل روز گذشت.»

بهاره کیان‌افشار در اینستاگرام نوشت:

«چهل روز كه هیچ چهل سال و تا همیشه قصه رشادت و قهرمانی و بزرگ‎مردیتان برزبانمان جاریست و درد فراق جانسوزتان بر سینه هامان سنگین است… روحتان شاد یادتان گرامى باد… »

آناهیتا همتی در اینستاگرام نوشت:

« غم این خفته چند خواب در چشم ترم میشکند.»

پژمان جمشیدی در اینستاگرام نوشت:

«پست موقت. چهل روز گذشت. روح قهرمانان شهیدمان شاد مدیون رشادتان هستیم تا ابد چهارشنبه سوری امسال، همه سر قرارمان با شما خواهیم ماند. پژمان جمشیدی.»

پیام تسلیت بازیگران به چهلم شهدای آتش نشان پلاسکو اسفند 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *