بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم

اخبار , عکس , فرهنگ و هنر ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم

سریال کمکم کن با بازی حمید گودرزی و زهرا امیر ابرهیمی یکی از سریالهای مناسبتی ماه رمضان بود که البته با استقبال بی نظیری هم در زمان پخش همراه شد و البته حاشیه های زهرا امیر ابراهیمی و انتشار فیلم غیر اخلاقی منتسب به او هم به یاد ماندنی شد و این بازیگر جوان که استعداد آن را داشت تا در کار بازیگری موفق شود مجبور به ترک وطن شد. به تازگی شنیده شده است که زهرا امیر ابراهیمی در فیلم مهریه و دموکراسی حضور یافته و ما در این مقاله از پورتال وهاران پوستر فیلم مهریه و دموکراسی زهرا امیر ابراهیمی و زندگینامه زهرا امیر ابراهیمی را برای شما منتشر کرده ایم.

نام فیلم جدید زهرا امیر ابراهیمی و جزییات دیگر

زهرا امیر ابراهیمی پس از سالها دوری، با بازی در فیلم “مهریه و دموکراسی” به عرصه بازیگری بازگشت. این فیلم محصول کشور سو‌ئد است.رونمایی از پوستر سوم فیلم سینمایی مهریه و دمکراسی با حضور زهرا امیرابراهیمی، علیرضا مجلل و سعید اویسی و دیگر بازیگران پیشکسوت سوئدی و ایرانی مقیم اروپا.

عکس زهرا امیر ابراهیمی در فیلم مهریه و دموکراسی

بازگشت زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سریال کمکم کن به عرصه هنر + نام فیلم و عکس

بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم

پوستر فیلم مهریه و دموکراسی رضا رحیمی

بازگشت زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سریال کمکم کن به عرصه هنر + نام فیلم و عکس

داستان فیلم مهریه و دموکراسی

این فیلم به کارگردانى رضا رحیمى و بازى زهرا امیرابراهیمى و اشکان قدس، ساخته شده است.
داستان این فیلم که به گفته سازندگانش بر اساس یک داستان واقعى ساخته شده، درباره امید پسر ٢۵ ساله اى است که بعد از ١۵ سال زندگى در سوئد به ایران مى رود تا ویدا را همراه خودش به سوئد ببرد و آنجا با هم ازدواج کنند. مدت کمى بعد از ازدواج، ویدا قصد طلاق مى کند و مهریه اش را به اجرا مى گذارد و کشمکش امید با دادگاه سوئد آغاز مى شود. «مهریه و دموکراسى» اکران خود را از فردا در سوئد آغاز خواهد کرد.

آنونس فیلم سینمایى «مهریه و دموکراسى» با بازی زهرا امیرابراهیمى

دانلود تیزر فیلم مهریه و دموکراسی

عکس های جدید زهرا امیر ابراهیمی فروردین ۹۶

بازگشت زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سریال کمکم کن به عرصه هنر + نام فیلم و عکس

بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم  بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم بازگشت زهرا امیر ابراهیمی با فیلم مهریه و دموکراسی + عکس و تیزر فیلم  بازگشت زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سریال کمکم کن به عرصه هنر + نام فیلم و عکس بازگشت زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سریال کمکم کن به عرصه هنر + نام فیلم و عکس

بیوگرافی زهرا امیر ابراهیمی

زهرا امیر ابراهیمی (زاده ۱۳۶۰ خورشیدی) بازیگر تلویزیون و سینمای ایرانی است.

وی در ابتدا با ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی کمکم کن (رمضان ۱۳۸۳) و نرگس (تابستان ۱۳۸۵) به شهرت رسید؛ سپس فیلمی جنسی منتسب به وی پخش شد.

زندگی نامه زهرا امیر ابراهیمی

امیرابراهیمی در رشته بازیگری تئاتر فارغ‌التحصیل شد. کار سینما را با ساخت فیلمی کوتاه با عنوان خت در سال ۱۳۷۸ آغاز کرد.

امیرابراهیمی در عکاسی نیز فعال است. وی از سال ۱۳۸۴ خورشیدی عکاسی را به صورت حرفه‌ای ادامه داد و تاکنون دو نمایشگاه با عنوان دید اول و دید دوم برگزار کرده‌است. عکس‌های او به موضوعات اجتماعی می‌پردازد.
زهرا امیرابراهیمی در سال ۱۳۸۵ درگیر انتساب دو فیلم سکسی به خودش شد. این فیلم‌ها هم‌آغوشی دختر و پسری جوان را به تصویر می‌کشیدند. با پخش وسیع این فیلم‌ها بر روی اینترنت و سی‌دی‌های خانگی، امیرابراهیمی انتساب آنها به خودش را انکار کرد و آن را یک تهمت ناروا و برچسب غیرانسانی نامید.

امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت، به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: «نامزدم را بعد از آن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.»

وی در سال ۱۳۹۵ در مصاحبه‌ای تلویزیونی، تلویحاً پذیرفت که فیلم خصوصی متعلق به وی بوده است.

زهرا امیر ابراهیمی پس از خروج از ایران

امیرابراهیمی پیش از ترک ایران در دو فیلم سینمایی سفر به هیدالو (۱۳۸۴) و انتظار (۱۳۷۹) بازی کرده‌است. او پس از خروج از ایران، در فرانسه سکنی گزید و در تئاتر رؤیای طاهرگان خاموش به همراه شبنم طلوعی به ایفای نقش پرداخت.

مصاحبه با زهرا امیر ابراهیمی و فیلم مبتذل جنسی منتسب به او

روزنامه “گاردین” چاپ لندن برای اولین بار موفق به مصاحبه با زهرا امیرابراهیمی، بازیگر نقش زهره شد.

امیرابراهیمی گفت: بعد از اعتراضات فراوانی که از سوی همکاران به من شد، فیلم غیراخلاقی را دیدم اما واقعیت اینجاست که شخص درون فیلم، من نیستم.

وی افزود: منکر شباهت هایی که هنرپیشه فیلم غیراخلاقی با من دارد نیستم زیرا با استفاده از امکانات گریم می توان فردی را شبیه دیگری ساخت، ضمنا اطلاعاتی در مورد تکنیک های مونتاژ دارم و می دانم که با استفاده از آن می توان چهره فرد مورد نظر را خلق کرد.

مصاحبه گر روزنامه گاردین به نقل از کارشناسان حقوقی نوشت: همین انکار امیرابراهیمی برای جلوگیری از مجازات او کافی است.

گاردین افزود: در حالیکه مظنون اصلی دستگیر و هنوز معرفی نشده است، احتمال سه سال زندان و پرداخت مبلغ هفت تا ده میلیون تومان جریمه نقدی وجود دارد.

وی تصیریح کرد: بنا به ادعای متهم دستگیر شده، زهرا امیرابراهیمی خودش پیشنهاد تهیه و توزیع فیلم را داده بود اما در عین حال، این هنرپیشه ایرانی در طول مصاحبه ۴۵ دقیقه ای، حجاب کامل داشت و تمام مدت مواظب حفظ آن بود.

امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت، به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: نامزدم را بعد از آن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.

وی تاکید کرد: حتی بعد از اینکه از او جدا شدم تهدید کرد بلایی سرم می آورد که نتوانم سرم را در جامعه بالا بگیرم و حتی جایی در صدا و سیما نداشته باشم. حال فکر می کنم با این فیلم جعلی تهدید خود را عملی کرده است.

بنا به گزارش نویسنده گاردین، فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی در جامعه ایران به “نرگس ۲” معروف شده و بسیاری از خانواده های ایرانی بیم آن دارند تا فرزندانشان آن را مشاهده کنند.

زهرا امیرابراهیمی نیز در این مورد گفت: بدترین نکته در این میان آن است که به وجهه خانواده مذهبی ام صدمه وارد شده است.

وی افزود: اگر به سابقه کاری ام نگاهی مختصر بیندازید به این نتیجه می رسید که به واسطه علاقه شخصی خود عمدتا در سریال هایی موازی با ایده خود و خانواده ام ایفای نقش کرده ام.

این هنرپیشه ایرانی تصریح کرد: من و خانواده ام فکر می کردیم که در جامعه ای با قضاوت صحیح و عادلانه زندگی می کنیم اما واقعیت اینجاست که بیش از ۹۰ درصد مردم ایران در مورد امور مبتذل و شرم آور کنجکاوی به خرج می دهند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of