ریزش ساختمان در شهرک قدس تهران بهمن ۹۵ + تعداد کشته شدگان و مصدومان

اخبار ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ریزش ساختمان در شهرک قدس تهران بهمن ۹۵ + تعداد کشته شدگان و مصدومان

در این مقاله از پورتال وهاران برای شما یک خبر ناراحت کننده در نظر گرفته ایم. در جدیدترین اخبار حوادث ۱۵ بهمن ۹۵ از انفجار یک ساختمان در شهرک قدس تهران خبری را در نظر گرفته ایم. فعلا خبر قطعی در مورد تعداد مصدومان ریزش ساختمان در شهرک قدس و تعداد کشته شدگان ریزش ساختمان در شهرک قدس منتشر نشده است.

ریزش ساختمان در شهرک قدس تهران بهمن 95 + تعداد کشته شدگان و مصدومان

ساختمانی در شهرک قدس منفجر شد

رئیس اورژانس تهران از ریزش یک ساختمان در شهرک قدس تهران به دلیل انفجار یک مغازه خبر داد و گفت:‌ در اثر این حادثه تعدادی از شهروندان زیر آوار مانده‌اند و نیروهای امدادی در حال تلاش برای خارج کردن آنها از زیر آوار هستند.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، در ارتباط با ریزش یک ساختمان در شهرک قدس تهران اظهار داشت: ساعت ۱۸:۴۶ دقیقه امروز انفجار مغازه‌ای در خیابان مبارزان شهرک قدس که محل پر کردن گازهای پیک‌نیک بوده است سبب بروز حادثه شد.

وی افزود: بر اثر این انفجار ساختمان دچار ریزش شده که نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع از ریزش ساختمان سه دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام کردند.

رئیس اورژانس تهران خاطرنشان کرد: تعداد مصدومان در حال حاضر مشخص نیست ولی نیروهای امدادی تاکنون یک نفر را از زیر آوار خارج کرده‌اند. همچنین احتمال مرگ حادثه‌دیدگان بسیار زیاد است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of