تعطیلی مدارس تهران از ۲۸ اسفند ۹۵ / آغاز تعطیلات نوروز ۹۶

اخبار ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تعطیلی مدارس تهران از ۲۸ اسفند ۹۵ / آغاز تعطیلات نوروز ۹۶

هر ساله در پایان سال دانش آموزان و خانواده یشان دغدغه دارند که تا چه تاریخ مدارس باز هستند و برای برنامه ریزی سفر نوروز ۹۶ امسال هم همین دغدغه وجود دارد و ما در این مطلب از پورتال وهاران به جزییات تعطیل شدن مدارس تهران برای نوروز ۹۶ پرداخته ایم که ظاهرا از ۲۵ اسفند ۹۵ پایان فعالیت مدارس شهر تهران است.

جزییات خبر تعطیلی مدارس هرمزگان فردا سه شنبه 2 آذر 95

اخبار جدید تعطیلی مدارس تهران: ۲۸ اسفند آخرین روز فعالیت مدارس تهران

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: بر اساس قانون روز شنبه، ۲۸ اسفند آخرین روز فعالیت مدارس است.

مسعود ثقفی درباره آخرین روز فعالیت مدارس تهران نیز گفت: بر اساس قانون، روز شنبه ۲۸ اسفند آخرین روز فعالیت مدارس است و تنها روز دوشنبه ۳۰ اسفند بنا به مصوبه هیئت وزیران تعطیل خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف از سوی مدارس حتما برخورد قانونی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به فرارسیدن چهارشنبه آخر سال و خطراتی که دانش آموزان را در این روز تهدید می‌کند اظهار کرد: امسال دانش آموزان شهر تهران پس از حادثه تلخ ساختمان پلاسکو با همدیگر عهد بستند که برای همکاری با جامعه زحمتکش آتشنشانان، امسال از اقدامات خطرآفرین و تفریحات ناسالم دوری کنند تا چهارشنبه سوری امسال جزو کم آسیب ترین سالها برای همه دانش آموزان باشد.

خبر قبلی: مدارس تهران از پنجشنبه تعطیل هستند

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص آخرین روز رسمی فعالیت مدارس شهر تهران، اظهار داشت: چهارشنبه مورخ ۲۵ اسفندماه آخرین روز فعالیت رسمی مدارس شهر تهران است.

وی در خصوص برنامه آموزش و پرورش با توجه به چهارشنبه آخر سال گفت:‌ ما به دنبال فرهنگسازی هستیم و توصیه می‌کنیم به جای ترقه، آرامش به خانواده‌ها تزریق شود، چرا که رمز موفقیت در آرامش است.

کریمی ادامه داد: از همه چیز مهم‌تر، آرامش‌دهی و آموزش خانواده‌هاست و ما این هدف را در مناطق شهر تهران دنبال می‌کنیم؛ همچنین باید هیجانات نوجوانان را کنترل کرد، چرا که هر چقدر هیجان کنترل شود، آینده خوبی را در پیش رو خواهند داشت.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of